TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 15.07.2012, Soczi K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 404  
2 Jan Matura Czechy 305 -99
3 Tomaz Naglic Słowenia 250 -154
4 Dawid Kubacki Polska 240 -164
5 Lukas Mueller Austria 191 -213
6 Peter Prevc Słowenia 160 -244
7 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -258
8 Danny Queck Niemcy 144 -260
9 Daniel Wenig Niemcy 135 -269
10 Borek Sedlak Czechy 110 -294
11 Marinus Kraus Niemcy 109 -295
12 Primoz Pikl Słowenia 104 -300
13 Jurij Tepes Słowenia 100 -304
  Wolfgang Loitzl Austria 100 -304
15 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -314
16 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -326
17 Jaka Hvala Słowenia 76 -328
18 Alexander Sardyko Rosja 72 -332
19 Martin Schmitt Niemcy 69 -335
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 69 -335
  Denis Kornilov Rosja 69 -335
22 Nicolas Mayer Francja 66 -338
  Robert Hrgota Słowenia 66 -338
24 Peter Frenette USA 62 -342
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 62 -342
26 David Unterberger Austria 61 -343
27 Matic Kramarsic Słowenia 58 -346
28 Kenshiro Ito Japonia 57 -347
29 Martin Cikl Czechy 55 -349
  Junshiro Kobayashi Japonia 55 -349
31 Robert Kranjec Słowenia 50 -354
32 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -356
33 Stefan Hayboeck Austria 45 -359
34 Simon Ammann Szwajcaria 44 -360
35 Manuel Poppinger Austria 42 -362
36 Marcin Bachleda Polska 34 -370
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -370
38 Rok Zima Słowenia 33 -371
39 Anton Kalinitschenko Rosja 30 -374
40 Stephan Leyhe Niemcy 29 -375
41 Anders Johnson USA 28 -376
42 Karl Geiger Niemcy 26 -378
43 Krzysztof Biegun Polska 25 -379
  Marco Grigoli Szwajcaria 25 -379
45 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -380
46 Dimitry Vassiliev Rosja 22 -382
47 Vegard Swensen Norwegia 20 -384
48 Ilmir Hazetdinov Rosja 18 -386
  Aleksander Zniszczoł Polska 18 -386
  Alexandre Mabboux Francja 18 -386
51 Grzegorz Miętus Polska 17 -387
52 Stefan Kraft Austria 16 -388
53 Alexey Romashov Rosja 13 -391
  Dejan Judez Słowenia 13 -391
  Jan Ziobro Polska 13 -391
56 Felix Schoft Niemcy 12 -392
57 Kenneth Gangnes Norwegia 11 -393
  Emmanuel Chedal Francja 11 -393
59 Kento Sakuyama Japonia 10 -394
60 Thomas Diethart Austria 8 -396
61 Roberto Dellasega Włochy 5 -399
62 Petr Chaadaev Rosja 4 -400
63 Rok Urbanc Słowenia 2 -402
64 Carl Nordin Szwecja 1 -403
  Matthew Rowley Kanada 1 -403
  David Zauner Austria 1 -403
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1002  
2 Norwegia Norwegia 545 -457
3 Niemcy Niemcy 524 -478
4 Czechy Czechy 470 -532
5 Austria Austria 464 -538
6 Polska Polska 425 -577
7 Rosja Rosja 228 -774
8 Kanada Kanada 147 -855
9 Szwajcaria Szwajcaria 138 -864
10 Japonia Japonia 122 -880
11 Francja Francja 119 -883
12 USA USA 90 -912
13 Bułgaria Bułgaria 34 -968
14 Włochy Włochy 5 -997
15 Szwecja Szwecja 1 -1001

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »