Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 15.07.2012, Soczi K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 404  
2 Jan Matura Czechy 305 -99
3 Tomaz Naglic Słowenia 250 -154
4 Dawid Kubacki Polska 240 -164
5 Lukas Mueller Austria 191 -213
6 Peter Prevc Słowenia 160 -244
7 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -258
8 Danny Queck Niemcy 144 -260
9 Daniel Wenig Niemcy 135 -269
10 Borek Sedlak Czechy 110 -294
11 Marinus Kraus Niemcy 109 -295
12 Primoz Pikl Słowenia 104 -300
13 Jurij Tepes Słowenia 100 -304
  Wolfgang Loitzl Austria 100 -304
15 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -314
16 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -326
17 Jaka Hvala Słowenia 76 -328
18 Alexander Sardyko Rosja 72 -332
19 Martin Schmitt Niemcy 69 -335
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 69 -335
  Denis Kornilov Rosja 69 -335
22 Nicolas Mayer Francja 66 -338
  Robert Hrgota Słowenia 66 -338
24 Peter Frenette USA 62 -342
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 62 -342
26 David Unterberger Austria 61 -343
27 Matic Kramarsic Słowenia 58 -346
28 Kenshiro Ito Japonia 57 -347
29 Martin Cikl Czechy 55 -349
  Junshiro Kobayashi Japonia 55 -349
31 Robert Kranjec Słowenia 50 -354
32 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -356
33 Stefan Hayboeck Austria 45 -359
34 Simon Ammann Szwajcaria 44 -360
35 Manuel Poppinger Austria 42 -362
36 Vladimir Zografski Bułgaria 34 -370
  Marcin Bachleda Polska 34 -370
38 Rok Zima Słowenia 33 -371
39 Anton Kalinitschenko Rosja 30 -374
40 Stephan Leyhe Niemcy 29 -375
41 Anders Johnson USA 28 -376
42 Karl Geiger Niemcy 26 -378
43 Marco Grigoli Szwajcaria 25 -379
  Krzysztof Biegun Polska 25 -379
45 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -380
46 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -382
47 Vegard Swensen Norwegia 20 -384
48 Aleksander Zniszczoł Polska 18 -386
  Alexandre Mabboux Francja 18 -386
  Ilmir Hazetdinov Rosja 18 -386
51 Grzegorz Miętus Polska 17 -387
52 Stefan Kraft Austria 16 -388
53 Dejan Judez Słowenia 13 -391
  Jan Ziobro Polska 13 -391
  Alexey Romashov Rosja 13 -391
56 Felix Schoft Niemcy 12 -392
57 Kenneth Gangnes Norwegia 11 -393
  Emmanuel Chedal Francja 11 -393
59 Kento Sakuyama Japonia 10 -394
60 Thomas Diethart Austria 8 -396
61 Roberto Dellasega Włochy 5 -399
62 Petr Chaadaev Rosja 4 -400
63 Rok Urbanc Słowenia 2 -402
64 Carl Nordin Szwecja 1 -403
  Matthew Rowley Kanada 1 -403
  David Zauner Austria 1 -403
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1002  
2 Norwegia Norwegia 545 -457
3 Niemcy Niemcy 524 -478
4 Czechy Czechy 470 -532
5 Austria Austria 464 -538
6 Polska Polska 425 -577
7 Rosja Rosja 228 -774
8 Kanada Kanada 147 -855
9 Szwajcaria Szwajcaria 138 -864
10 Japonia Japonia 122 -880
11 Francja Francja 119 -883
12 USA USA 90 -912
13 Bułgaria Bułgaria 34 -968
14 Włochy Włochy 5 -997
15 Szwecja Szwecja 1 -1001

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich