Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 16.09.2012, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 632  
2 Wolfgang Loitzl Austria 480 -152
3 Anders Jacobsen Norwegia 478 -154
4 Tomaz Naglic Słowenia 395 -237
5 Lukas Mueller Austria 318 -314
6 Andreas Wellinger Niemcy 266 -366
7 Dawid Kubacki Polska 240 -392
8 Karl Geiger Niemcy 230 -402
9 Peter Prevc Słowenia 226 -406
10 Stephan Leyhe Niemcy 209 -423
11 Stefan Hayboeck Austria 201 -431
12 Marinus Kraus Niemcy 200 -432
13 Daniel Wenig Niemcy 172 -460
14 Denis Kornilov Rosja 169 -463
15 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 162 -470
16 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -473
17 Alexey Romashov Rosja 158 -474
18 Danny Queck Niemcy 144 -488
19 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138 -494
20 Cene Prevc Słowenia 135 -497
21 Borek Sedlak Czechy 134 -498
22 Primoz Pikl Słowenia 123 -509
23 Krzysztof Biegun Polska 119 -513
24 Jurij Tepes Słowenia 100 -532
25 Grzegorz Miętus Polska 98 -534
26 Jan Ziobro Polska 92 -540
27 Martin Schmitt Niemcy 91 -541
  Alexander Sardyko Rosja 91 -541
29 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -542
30 Olli Muotka Finlandia 86 -546
  Janne Happonen Finlandia 86 -546
  David Zauner Austria 86 -546
33 Aleksander Zniszczoł Polska 85 -547
34 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 84 -548
35 Mika Kulmala Finlandia 79 -553
36 Matic Kramarsic Słowenia 78 -554
  Bartłomiej Kłusek Polska 78 -554
38 Jaka Hvala Słowenia 76 -556
39 Anton Kalinitschenko Rosja 75 -557
40 Phillip Sjoeen Norwegia 74 -558
41 Martin Cikl Czechy 70 -562
42 Nicolas Mayer Francja 66 -566
  Robert Hrgota Słowenia 66 -566
  Stefan Kraft Austria 66 -566
45 David Unterberger Austria 63 -569
46 Peter Frenette USA 62 -570
47 Kenshiro Ito Japonia 57 -575
48 Junshiro Kobayashi Japonia 55 -577
49 Espen Enger Halvorsen Norwegia 53 -579
  Sami Niemi Finlandia 53 -579
51 Dimitry Ipatov Rosja 51 -581
52 Andraz Pograjc Słowenia 50 -582
  Robert Kranjec Słowenia 50 -582
54 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -584
55 Manuel Poppinger Austria 47 -585
  Lauri Asikainen Finlandia 47 -585
57 Simon Ammann Szwajcaria 44 -588
58 Vegard Swensen Norwegia 40 -592
59 Ilmir Hazetdinov Rosja 37 -595
60 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -596
61 Stefan Hula Polska 34 -598
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -598
  Marcin Bachleda Polska 34 -598
64 Rok Zima Słowenia 33 -599
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -599
66 Felix Schoft Niemcy 30 -602
67 Anders Johnson USA 28 -604
68 David Viry Francja 27 -605
69 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -608
70 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -610
71 Yuhei Sasaki Japonia 20 -612
  Krzysztof Miętus Polska 20 -612
  Łukasz Rutkowski Polska 20 -612
  Andrzej Zapotoczny Polska 20 -612
75 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 18 -614
  Alexandre Mabboux Francja 18 -614
77 Dejan Judez Słowenia 17 -615
  Nejc Dezman Słowenia 17 -615
79 Jarkko Maatta Finlandia 16 -616
80 Antonin Hajek Czechy 14 -618
81 Markus Schiffner Austria 13 -619
82 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -620
83 Kenneth Gangnes Norwegia 11 -621
  Emmanuel Chedal Francja 11 -621
85 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -622
  Kento Sakuyama Japonia 10 -622
87 Ziga Mandl Słowenia 9 -623
  Illimar Paern Estonia 9 -623
89 Thomas Diethart Austria 8 -624
90 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -625
  Jan Maylaender Niemcy 7 -625
92 Shota Tanaka Japonia 6 -626
  Jiri Mazoch Czechy 6 -626
94 Roberto Dellasega Włochy 5 -627
95 Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -628
  Petr Chaadaev Rosja 4 -628
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -628
  Antti Aalto Finlandia 4 -628
99 Florian Menz Niemcy 3 -629
100 Rok Urbanc Słowenia 2 -630
101 Carl Nordin Szwecja 1 -631
  Matthew Rowley Kanada 1 -631
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -631
  Takashi Sawara Japonia 1 -631
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1467  
2 Niemcy Niemcy 1352 -115
3 Austria Austria 1282 -185
4 Norwegia Norwegia 980 -487
5 Czechy Czechy 889 -578
6 Polska Polska 840 -627
7 Rosja Rosja 624 -843
8 Finlandia Finlandia 371 -1096
9 Szwajcaria Szwajcaria 219 -1248
10 Kanada Kanada 160 -1307
11 Japonia Japonia 149 -1318
12 Francja Francja 146 -1321
13 USA USA 90 -1377
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1433
15 Estonia Estonia 9 -1458
16 Włochy Włochy 5 -1462
17 Ukraina Ukraina 4 -1463
  Kazachstan Kazachstan 4 -1463
19 Szwecja Szwecja 1 -1466

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich