Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 15.09.2012, Czajkowski K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 582  
2 Anders Jacobsen Norwegia 478 -104
3 Tomaz Naglic Słowenia 395 -187
4 Wolfgang Loitzl Austria 380 -202
5 Lukas Mueller Austria 292 -290
6 Andreas Wellinger Niemcy 266 -316
7 Dawid Kubacki Polska 240 -342
8 Peter Prevc Słowenia 214 -368
9 Stefan Hayboeck Austria 193 -389
10 Marinus Kraus Niemcy 190 -392
11 Daniel Wenig Niemcy 171 -411
12 Karl Geiger Niemcy 170 -412
13 Stephan Leyhe Niemcy 169 -413
14 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 162 -420
15 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -423
16 Danny Queck Niemcy 144 -438
17 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138 -444
18 Borek Sedlak Czechy 134 -448
19 Alexey Romashov Rosja 122 -460
20 Primoz Pikl Słowenia 107 -475
21 Krzysztof Biegun Polska 103 -479
  Cene Prevc Słowenia 103 -479
23 Jurij Tepes Słowenia 100 -482
24 Alexander Sardyko Rosja 91 -491
  Martin Schmitt Niemcy 91 -491
26 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -492
27 Denis Kornilov Rosja 89 -493
28 Janne Happonen Finlandia 86 -496
  Olli Muotka Finlandia 86 -496
30 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 84 -498
  Grzegorz Miętus Polska 84 -498
32 Mika Kulmala Finlandia 79 -503
33 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -504
34 Jaka Hvala Słowenia 76 -506
35 Phillip Sjoeen Norwegia 74 -508
36 Martin Cikl Czechy 70 -512
37 Matic Kramarsic Słowenia 69 -513
38 Nicolas Mayer Francja 66 -516
  Robert Hrgota Słowenia 66 -516
40 David Unterberger Austria 63 -519
41 Anton Kalinitschenko Rosja 62 -520
  Peter Frenette USA 62 -520
43 Aleksander Zniszczoł Polska 61 -521
44 David Zauner Austria 57 -525
  Kenshiro Ito Japonia 57 -525
46 Stefan Kraft Austria 55 -527
  Junshiro Kobayashi Japonia 55 -527
48 Sami Niemi Finlandia 53 -529
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 53 -529
50 Robert Kranjec Słowenia 50 -532
51 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -534
52 Jan Ziobro Polska 47 -535
  Lauri Asikainen Finlandia 47 -535
54 Simon Ammann Szwajcaria 44 -538
  Manuel Poppinger Austria 44 -538
56 Vegard Swensen Norwegia 40 -542
57 Ilmir Hazetdinov Rosja 37 -545
58 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -546
59 Stefan Hula Polska 34 -548
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -548
  Marcin Bachleda Polska 34 -548
62 Rok Zima Słowenia 33 -549
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -549
64 Andraz Pograjc Słowenia 30 -552
65 Dimitry Ipatov Rosja 29 -553
66 Anders Johnson USA 28 -554
67 David Viry Francja 27 -555
68 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -558
69 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -560
70 Łukasz Rutkowski Polska 20 -562
  Yuhei Sasaki Japonia 20 -562
72 Alexandre Mabboux Francja 18 -564
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 18 -564
74 Dejan Judez Słowenia 17 -565
75 Jarkko Maatta Finlandia 16 -566
76 Andrzej Zapotoczny Polska 15 -567
77 Antonin Hajek Czechy 14 -568
78 Markus Schiffner Austria 13 -569
  Krzysztof Miętus Polska 13 -569
80 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -570
  Felix Schoft Niemcy 12 -570
82 Emmanuel Chedal Francja 11 -571
  Nejc Dezman Słowenia 11 -571
  Kenneth Gangnes Norwegia 11 -571
85 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -572
  Kento Sakuyama Japonia 10 -572
87 Illimar Paern Estonia 9 -573
  Ziga Mandl Słowenia 9 -573
89 Thomas Diethart Austria 8 -574
90 Jan Maylaender Niemcy 7 -575
  Stanislav Oshepkov Rosja 7 -575
92 Jiri Mazoch Czechy 6 -576
  Shota Tanaka Japonia 6 -576
94 Roberto Dellasega Włochy 5 -577
95 Petr Chaadaev Rosja 4 -578
  Antti Aalto Finlandia 4 -578
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -578
98 Rok Urbanc Słowenia 2 -580
99 Pascal Sommer Szwajcaria 1 -581
  Takashi Sawara Japonia 1 -581
  Florian Menz Niemcy 1 -581
  Carl Nordin Szwecja 1 -581
  Matthew Rowley Kanada 1 -581
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1372  
2 Niemcy Niemcy 1221 -151
3 Austria Austria 1105 -267
4 Norwegia Norwegia 980 -392
5 Czechy Czechy 839 -533
6 Polska Polska 729 -643
7 Rosja Rosja 473 -899
8 Finlandia Finlandia 371 -1001
9 Szwajcaria Szwajcaria 219 -1153
10 Kanada Kanada 160 -1212
11 Japonia Japonia 149 -1223
12 Francja Francja 146 -1226
13 USA USA 90 -1282
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1338
15 Estonia Estonia 9 -1363
16 Włochy Włochy 5 -1367
17 Ukraina Ukraina 4 -1368
18 Szwecja Szwecja 1 -1371

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich