Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
14.07.2012 - Soczi (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Matura Czechy 137.0 133.0 230.1
2 Anders Jacobsen Norwegia 138.5 130.0 227.1
3 Tomaz Naglic Słowenia 132.0 136.0 222.4
4 Junshiro Kobayashi Japonia 128.0 136.5 221.0
5 Gregor Deschwanden Szwajcaria 132.5 132.5 217.3
6 Daniel Wenig Niemcy 131.0 133.5 216.0
7 Robert Hrgota Słowenia 134.0 132.5 214.9
8 Dawid Kubacki Polska 134.0 126.0 214.2
9 Primoz Pikl Słowenia 133.0 128.5 213.6
10 Simon Ammann Szwajcaria 121.5 130.0 208.8
11 Denis Kornilov Rosja 127.0 132.0 205.4
12 Martin Schmitt Niemcy 123.5 130.5 205.3
13 Dmitriy Vassiliev Rosja 125.5 125.0 203.2
14 Marco Grigoli Szwajcaria 125.0 124.5 202.3
15 Alexander Sardyko Rosja 128.5 123.0 199.7
16 Anton Kalinitschenko Rosja 124.5 124.0 199.4
17 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 125.5 129.5 197.8
18 Grzegorz Miętus Polska 127.0 128.0 196.9
19 Marinus Kraus Niemcy 129.5 119.0 195.1
20 Bartłomiej Kłusek Polska 124.0 127.5 194.3
21 Borek Sedlak Czechy 131.0 122.0 193.9
22 Danny Queck Niemcy 127.0 123.0 193.7
23 Matjaz Pungertar Słowenia 130.0 120.0 193.2
24 Kenshiro Ito Japonia 125.0 126.0 192.1
25 David Unterberger Austria 124.0 120.5 185.4
26 Vegard Swensen Norwegia 121.0 121.0 183.2
27 Petr Chaadaev Rosja 123.0 118.0 180.1
28 Stefan Hayboeck Austria 122.0 123.5 178.1
29 Jan Ziobro Polska 127.0 119.0 176.8
30 Rok Zima Słowenia 122.0 119.0 170.0
31 Alexey Romashov Rosja 122.0   91.2
32 Stephan Leyhe Niemcy 122.0   90.7
33 Ilmir Hazetdinov Rosja 122.0   90.3
34 Klemens Murańka Polska 117.5   89.0
35 Ilja Rosliakov Rosja 120.0   88.9
36 Andrzej Zapotoczny Polska 121.5   88.8
37 Kento Sakuyama Japonia 117.0   87.2
38 Krzysztof Biegun Polska 118.0   85.2
39 Matic Kramarsic Słowenia 120.5   82.7
40 Kenneth Gangnes Norwegia 115.5   82.3
41 Jan Maylaender Niemcy 117.5   81.3
42 Manuel Poppinger Austria 115.0   81.1
43 Felix Schoft Niemcy 112.0   74.7
44 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.0   72.6
45 Shohei Tochimoto Japonia 107.0   68.6
46 Pascal Kaelin Szwajcaria 103.5   63.7
47 Johan Martin Brandt Norwegia 103.0   57.8
48 Aleksander Zniszczoł Polska DSQ   DSQ
49 Deyan Funtarov Bułgaria DSQ   DSQ
50 Daniel Simov Bułgaria DSQ   DSQ
51 Dimitry Ipatov Rosja DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2012 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2012

Letni Puchar Kontynentalny 2012

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich