Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 08.07.2012, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 224  
2 Lukas Mueller Austria 191 -33
3 Jan Matura Czechy 165 -59
4 Peter Prevc Słowenia 160 -64
5 Dawid Kubacki Polska 148 -76
6 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -78
7 Tomaz Naglic Słowenia 110 -114
8 Danny Queck Niemcy 103 -121
9 Jurij Tepes Słowenia 100 -124
  Wolfgang Loitzl Austria 100 -124
11 Marinus Kraus Niemcy 77 -147
12 Jaka Hvala Słowenia 76 -148
13 Primoz Pikl Słowenia 75 -149
14 Borek Sedlak Czechy 74 -150
15 Nicolas Mayer Francja 66 -158
  Daniel Wenig Niemcy 66 -158
17 Peter Frenette USA 62 -162
18 Bartłomiej Kłusek Polska 61 -163
19 Matjaz Pungertar Słowenia 60 -164
20 Matic Kramarsic Słowenia 58 -166
21 Alexander Sardyko Rosja 56 -168
22 David Unterberger Austria 55 -169
  Martin Cikl Czechy 55 -169
24 Robert Kranjec Słowenia 50 -174
25 Vladimir Zografski Bułgaria 34 -190
  Marcin Bachleda Polska 34 -190
27 Manuel Poppinger Austria 33 -191
28 Rok Zima Słowenia 32 -192
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -192
30 Stefan Hayboeck Austria 29 -195
  Robert Hrgota Słowenia 29 -195
  Stephan Leyhe Niemcy 29 -195
33 Anders Johnson USA 28 -196
34 Karl Geiger Niemcy 26 -198
35 Krzysztof Biegun Polska 25 -199
36 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -200
37 Martin Schmitt Niemcy 23 -201
38 Alexandre Mabboux Francja 18 -206
  Ilmir Hazetdinov Rosja 18 -206
40 Stefan Kraft Austria 16 -208
41 Dejan Judez Słowenia 13 -211
  Alexey Romashov Rosja 13 -211
43 Vegard Swensen Norwegia 12 -212
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 12 -212
45 Jan Ziobro Polska 11 -213
  Emmanuel Chedal Francja 11 -213
47 Gregor Deschwanden Szwajcaria 10 -214
48 Aleksander Zniszczoł Polska 9 -215
49 Thomas Diethart Austria 8 -216
50 Roberto Dellasega Włochy 5 -219
51 Rok Urbanc Słowenia 2 -222
52 Carl Nordin Szwecja 1 -223
  Matthew Rowley Kanada 1 -223
  David Zauner Austria 1 -223
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 765  
2 Austria Austria 433 -332
3 Niemcy Niemcy 324 -441
4 Czechy Czechy 294 -471
5 Polska Polska 288 -477
6 Norwegia Norwegia 280 -485
7 Kanada Kanada 147 -618
8 Francja Francja 119 -646
9 USA USA 90 -675
10 Rosja Rosja 87 -678
11 Bułgaria Bułgaria 34 -731
12 Szwajcaria Szwajcaria 10 -755
13 Włochy Włochy 5 -760
14 Szwecja Szwecja 1 -764

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich