Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 14.07.2012, Soczi K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Jacobsen Norwegia 304  
2 Jan Matura Czechy 265 -39
3 Lukas Mueller Austria 191 -113
4 Dawid Kubacki Polska 180 -124
5 Tomaz Naglic Słowenia 170 -134
6 Peter Prevc Słowenia 160 -144
7 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 146 -158
8 Danny Queck Niemcy 112 -192
9 Daniel Wenig Niemcy 106 -198
10 Primoz Pikl Słowenia 104 -200
11 Jurij Tepes Słowenia 100 -204
  Wolfgang Loitzl Austria 100 -204
13 Marinus Kraus Niemcy 89 -215
14 Borek Sedlak Czechy 84 -220
15 Jaka Hvala Słowenia 76 -228
16 Bartłomiej Kłusek Polska 72 -232
  Alexander Sardyko Rosja 72 -232
18 Matjaz Pungertar Słowenia 68 -236
19 Nicolas Mayer Francja 66 -238
20 Robert Hrgota Słowenia 65 -239
21 Peter Frenette USA 62 -242
22 David Unterberger Austria 61 -243
23 Matic Kramarsic Słowenia 58 -246
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 55 -249
  Martin Cikl Czechy 55 -249
26 Robert Kranjec Słowenia 50 -254
  Junshiro Kobayashi Japonia 50 -254
28 Martin Schmitt Niemcy 45 -259
29 Vladimir Zografski Bułgaria 34 -270
  Marcin Bachleda Polska 34 -270
31 Manuel Poppinger Austria 33 -271
  Rok Zima Słowenia 33 -271
33 Stefan Hayboeck Austria 32 -272
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 32 -272
35 Stephan Leyhe Niemcy 29 -275
36 Anders Johnson USA 28 -276
37 Karl Geiger Niemcy 26 -278
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 26 -278
  Simon Ammann Szwajcaria 26 -278
40 Krzysztof Biegun Polska 25 -279
41 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -280
  Denis Kornilov Rosja 24 -280
43 Dmitriy Vassiliev Rosja 20 -284
44 Ilmir Hazetdinov Rosja 18 -286
  Marco Grigoli Szwajcaria 18 -286
  Alexandre Mabboux Francja 18 -286
47 Vegard Swensen Norwegia 17 -287
48 Stefan Kraft Austria 16 -288
49 Anton Kalinitschenko Rosja 15 -289
50 Dejan Judez Słowenia 13 -291
  Jan Ziobro Polska 13 -291
  Alexey Romashov Rosja 13 -291
  Grzegorz Miętus Polska 13 -291
54 Emmanuel Chedal Francja 11 -293
55 Aleksander Zniszczoł Polska 9 -295
56 Thomas Diethart Austria 8 -296
57 Kenshiro Ito Japonia 7 -297
58 Roberto Dellasega Włochy 5 -299
59 Petr Chaadaev Rosja 4 -300
60 Rok Urbanc Słowenia 2 -302
61 Carl Nordin Szwecja 1 -303
  Matthew Rowley Kanada 1 -303
  David Zauner Austria 1 -303
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 899  
2 Austria Austria 442 -457
3 Niemcy Niemcy 407 -492
4 Czechy Czechy 404 -495
5 Norwegia Norwegia 379 -520
6 Polska Polska 346 -553
7 Rosja Rosja 166 -733
8 Kanada Kanada 147 -752
9 Francja Francja 119 -780
10 Szwajcaria Szwajcaria 99 -800
11 USA USA 90 -809
12 Japonia Japonia 57 -842
13 Bułgaria Bułgaria 34 -865
14 Włochy Włochy 5 -894
15 Szwecja Szwecja 1 -898

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich