Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 22.09.2012, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Matura Czechy 692  
2 Wolfgang Loitzl Austria 580 -112
3 Anders Jacobsen Norwegia 478 -214
4 Tomaz Naglic Słowenia 395 -297
5 Lukas Mueller Austria 318 -374
6 Andreas Wellinger Niemcy 278 -414
7 Karl Geiger Niemcy 266 -426
8 Dawid Kubacki Polska 240 -452
9 Peter Prevc Słowenia 226 -466
10 Stephan Leyhe Niemcy 209 -483
11 Stefan Hayboeck Austria 201 -491
12 Marinus Kraus Niemcy 200 -492
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 194 -498
14 Cene Prevc Słowenia 185 -507
15 Daniel Wenig Niemcy 174 -518
16 Denis Kornilov Rosja 169 -523
17 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 159 -533
18 Alexey Romashov Rosja 158 -534
19 Danny Queck Niemcy 144 -548
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 138 -554
21 Jan Ziobro Polska 137 -555
22 Borek Sedlak Czechy 134 -558
23 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 129 -563
24 Primoz Pikl Słowenia 128 -564
25 Lauri Asikainen Finlandia 127 -565
26 Krzysztof Biegun Polska 119 -573
27 Grzegorz Miętus Polska 116 -576
28 Aleksander Zniszczoł Polska 107 -585
29 David Zauner Austria 106 -586
30 Jurij Tepes Słowenia 100 -592
31 Martin Schmitt Niemcy 91 -601
  Alexander Sardyko Rosja 91 -601
33 Matjaz Pungertar Słowenia 90 -602
34 Phillip Sjoeen Norwegia 89 -603
35 Olli Muotka Finlandia 86 -606
  Janne Happonen Finlandia 86 -606
37 Matic Kramarsic Słowenia 82 -610
38 Mika Kulmala Finlandia 79 -613
39 Bartłomiej Kłusek Polska 78 -614
40 Jaka Hvala Słowenia 76 -616
41 Anton Kalinitschenko Rosja 75 -617
42 Martin Cikl Czechy 70 -622
43 Nicolas Mayer Francja 66 -626
  Robert Hrgota Słowenia 66 -626
  Stefan Kraft Austria 66 -626
46 David Unterberger Austria 63 -629
  Sami Niemi Finlandia 63 -629
48 Peter Frenette USA 62 -630
49 Andraz Pograjc Słowenia 59 -633
50 Kenshiro Ito Japonia 57 -635
51 Junshiro Kobayashi Japonia 55 -637
52 Espen Enger Halvorsen Norwegia 53 -639
53 Dimitry Ipatov Rosja 51 -641
54 Robert Kranjec Słowenia 50 -642
55 Atle Pedersen Roensen Norwegia 48 -644
56 Manuel Poppinger Austria 47 -645
57 Vegard Swensen Norwegia 46 -646
58 Simon Ammann Szwajcaria 44 -648
59 Ilmir Hazetdinov Rosja 37 -655
60 Marco Grigoli Szwajcaria 36 -656
61 Stefan Hula Polska 34 -658
  Vladimir Zografski Bułgaria 34 -658
  Marcin Bachleda Polska 34 -658
64 Rok Zima Słowenia 33 -659
  Cestmir Kozisek Czechy 33 -659
66 Felix Schoft Niemcy 30 -662
67 Ronan Lamy Chappuis Francja 29 -663
68 Anders Johnson USA 28 -664
69 Andrzej Zapotoczny Polska 27 -665
  David Viry Francja 27 -665
71 Georg Späth Niemcy 26 -666
  Alexandre Mabboux Francja 26 -666
73 Vincent Descombes Sevoie Francja 24 -668
  Jakub Janda Czechy 24 -668
  Thomas Diethart Austria 24 -668
76 Dmitriy Vassiliev Rosja 22 -670
77 Yuhei Sasaki Japonia 20 -672
  Krzysztof Miętus Polska 20 -672
  Łukasz Rutkowski Polska 20 -672
80 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 18 -674
81 Dejan Judez Słowenia 17 -675
  Nejc Dezman Słowenia 17 -675
83 Jarkko Maatta Finlandia 16 -676
84 Tobias Loeffler Niemcy 14 -678
  Antonin Hajek Czechy 14 -678
86 Markus Schiffner Austria 13 -679
  Kevin Horlacher Niemcy 13 -679
88 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 12 -680
89 Kenneth Gangnes Norwegia 11 -681
  Emmanuel Chedal Francja 11 -681
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 11 -681
92 Mikhail Maksimochkin Rosja 10 -682
  Kento Sakuyama Japonia 10 -682
94 Ziga Mandl Słowenia 9 -683
  Illimar Paern Estonia 9 -683
96 Stanislav Oshepkov Rosja 7 -685
  Jan Maylaender Niemcy 7 -685
98 Shota Tanaka Japonia 6 -686
  Jiri Mazoch Czechy 6 -686
100 Roberto Dellasega Włochy 5 -687
101 Volodymyr Veredyuk Ukraina 4 -688
  Petr Chaadaev Rosja 4 -688
  Radik Zhaparov Kazachstan 4 -688
  Antti Aalto Finlandia 4 -688
105 Pascal Kaelin Szwajcaria 3 -689
  Florian Menz Niemcy 3 -689
107 Rok Urbanc Słowenia 2 -690
108 Carl Nordin Szwecja 1 -691
  Matthew Rowley Kanada 1 -691
  Bjoern Koch Austria 1 -691
  Pascal Sommer Szwajcaria 1 -691
  Takashi Sawara Japonia 1 -691
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1535  
2 Niemcy Niemcy 1455 -80
3 Austria Austria 1419 -116
4 Norwegia Norwegia 1089 -446
5 Czechy Czechy 973 -562
6 Polska Polska 932 -603
7 Rosja Rosja 624 -911
8 Finlandia Finlandia 461 -1074
9 Szwajcaria Szwajcaria 222 -1313
10 Francja Francja 183 -1352
11 Kanada Kanada 160 -1375
12 Japonia Japonia 149 -1386
13 USA USA 90 -1445
14 Bułgaria Bułgaria 34 -1501
15 Estonia Estonia 9 -1526
16 Włochy Włochy 5 -1530
17 Ukraina Ukraina 4 -1531
  Kazachstan Kazachstan 4 -1531
19 Szwecja Szwecja 1 -1534

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich