Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2005/2006
Period 2
26.11.2005 13:45 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
26.11.2005 16:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
03.12.2005 16:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 nocny
04.12.2005 13:35 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
10.12.2005 13:35 Harrachov Czechy HS-134 K-125
11.12.2005 11:30 Harrachov Czechy HS-134 K-125
17.12.2005 13:35 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
18.12.2005 13:35 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2005 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2006 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2006 13:30 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2006 16:20 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 4
21.01.2006 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
22.01.2006 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 5
28.01.2006 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
29.01.2006 13:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
04.02.2006 13:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130
05.02.2006 13:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130 drużynowy
Period 6
04.03.2006 16:10 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż., nocny
05.03.2006 13:35 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
07.03.2006 17:10 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
10.03.2006 17:10 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
12.03.2006 13:35 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
18.03.2006 09:50 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
19.03.2006 09:50 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1151  
2 Janne Ahonen Finlandia 1024 -127
3 Andreas Küttel Szwajcaria 980 -171
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 875 -276
5 Thomas Morgenstern Austria 846 -305
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 757 -394
7 Andreas Kofler Austria 699 -452
8 Michael Uhrmann Niemcy 681 -470
9 Adam Małysz Polska 634 -517
10 Andreas Widhölzl Austria 594 -557
11 Matti Hautamäki Finlandia 563 -588
12 Takanobu Okabe Japonia 500 -651
13 Lars Bystoel Norwegia 495 -656
14 Janne Happonen Finlandia 484 -667
15 Martin Koch Austria 383 -768
16 Robert Kranjec Słowenia 327 -824
17 Simon Ammann Szwajcaria 305 -846
18 Georg Späth Niemcy 282 -869
19 Daiki Ito Japonia 267 -884
20 Tami Kiuru Finlandia 265 -886
21 Noriaki Kasai Japonia 249 -902
22 Dmitriy Vassiliev Rosja 240 -911
23 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 208 -943
24 Michael Neumayer Niemcy 205 -946
25 Jernej Damjan Słowenia 172 -979
26 Rok Benkovic Słowenia 164 -987
27 Anders Bardal Norwegia 161 -990
28 Alexander Herr Niemcy 158 -993
29 Wolfgang Loitzl Austria 156 -995
30 Risto Jussilainen Finlandia 155 -996
  Joonas Ikonen Finlandia 155 -996
32 Primoz Peterka Słowenia 151 -1000
33 Henning Stensrud Norwegia 145 -1006
34 Jan Matura Czechy 121 -1030
35 Sigurd Pettersen Norwegia 118 -1033
36 Harri Olli Finlandia 90 -1061
37 Daniel Forfang Norwegia 82 -1069
38 Sebastian Colloredo Włochy 81 -1070
39 Martin Schmitt Niemcy 64 -1087
40 Martin Höllwarth Austria 59 -1092
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -1094
42 Manuel Fettner Austria 50 -1101
  Michael Möllinger Szwajcaria 50 -1101
44 Yukio Sakano Japonia 42 -1109
45 Kamil Stoch Polska 41 -1110
  Denis Kornilov Rosja 41 -1110
47 Guido Landert Szwajcaria 40 -1111
48 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -1117
49 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -1122
50 Shingo Ueno Japonia 26 -1125
51 Piotr Żyła Polska 23 -1128
52 Morten Solem Norwegia 22 -1129
53 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -1131
54 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -1132
  Stefan Hula Polska 19 -1132
56 David Lazzaroni Francja 18 -1133
  Primoz Pikl Słowenia 18 -1133
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -1133
59 Jens Salumäe Estonia 16 -1135
60 Hideharu Miyahira Japonia 15 -1136
  Rafał ¦liż Polska 15 -1136
62 Tom Hilde Norwegia 12 -1139
63 Andrea Morassi Włochy 11 -1140
  Bine Zupan Słowenia 11 -1140
65 Jure Sinkovec Słowenia 10 -1141
  Stefan Read Kanada 10 -1141
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -1141
68 Balthasar Schneider Austria 9 -1142
  Emmanuel Chedal Francja 9 -1142
  Julian Musiol Niemcy 9 -1142
71 Dimitry Ipatov Rosja 8 -1143
  Jure Radelj Słowenia 8 -1143
73 Gregor Schlierenzauer Austria 7 -1144
  Hiroki Yamada Japonia 7 -1144
75 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -1145
76 Jan Mazoch Czechy 5 -1146
  Antonin Hajek Czechy 5 -1146
  Alan Alborn USA 5 -1146
79 Rok Urbanc Słowenia 4 -1147
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -1147
  Robert Mateja Polska 4 -1147
82 Borek Sedlak Czechy 2 -1149
  Martin Mesik Słowacja 2 -1149
  Stephan Hocke Niemcy 2 -1149
85 Yuta Watase Japonia 1 -1150
  Daniel Lackner Austria 1 -1150
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3611  
2 Norwegia Norwegia 3525 -86
3 Finlandia Finlandia 3456 -155
4 Niemcy Niemcy 1869 -1742
5 Szwajcaria Szwajcaria 1675 -1936
6 Japonia Japonia 1620 -1991
7 Czechy Czechy 1388 -2223
8 Słowenia Słowenia 915 -2696
9 Polska Polska 786 -2825
10 Rosja Rosja 389 -3222
11 Włochy Włochy 92 -3519
12 Francja Francja 27 -3584
13 Kazachstan Kazachstan 25 -3586
14 Estonia Estonia 16 -3595
15 Kanada Kanada 10 -3601
  Korea Pd. Korea Pd. 10 -3601
17 USA USA 5 -3606
18 Słowacja Słowacja 2 -3609
Wyniki konkursów
26.11.2005 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
26.11.2005 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.12.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
04.12.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
10.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
11.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
18.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
29.12.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.01.2006 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
06.01.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
21.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
22.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
28.01.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
29.01.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
04.02.2006 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
05.02.2006 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Finlandia
04.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
05.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
07.03.2006 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
10.03.2006 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.03.2006 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
18.03.2006 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
19.03.2006 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich