Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2005/2006
Period 2
26.11.2005 13:45 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120
26.11.2005 16:15 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
03.12.2005 16:00 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 nocny
04.12.2005 13:35 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
10.12.2005 13:35 Harrachov Czechy HS-134 K-125
11.12.2005 11:30 Harrachov Czechy HS-134 K-125
17.12.2005 13:35 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
18.12.2005 13:35 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2005 16:20 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2006 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-125 K-115 TCS
04.01.2006 13:30 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2006 16:20 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Period 4
21.01.2006 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
22.01.2006 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120
Period 5
28.01.2006 17:00 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
29.01.2006 13:30 Zakopane Polska HS-134 K-120
04.02.2006 13:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130
05.02.2006 13:45 Willingen Niemcy HS-145 K-130 drużynowy
Period 6
04.03.2006 16:10 Lahti Finlandia HS-130 K-116 druż., nocny
05.03.2006 13:35 Lahti Finlandia HS-130 K-116 NT
07.03.2006 17:10 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
10.03.2006 17:10 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
12.03.2006 13:35 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
18.03.2006 09:50 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
19.03.2006 09:50 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1151  
2 Janne Ahonen Finlandia 1024 -127
3 Andreas Küttel Szwajcaria 980 -171
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 875 -276
5 Thomas Morgenstern Austria 846 -305
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 757 -394
7 Andreas Kofler Austria 699 -452
8 Michael Uhrmann Niemcy 681 -470
9 Adam Małysz Polska 634 -517
10 Andreas Widhölzl Austria 594 -557
11 Matti Hautamäki Finlandia 563 -588
12 Takanobu Okabe Japonia 500 -651
13 Lars Bystoel Norwegia 495 -656
14 Janne Happonen Finlandia 484 -667
15 Martin Koch Austria 383 -768
16 Robert Kranjec Słowenia 327 -824
17 Simon Ammann Szwajcaria 305 -846
18 Georg Späth Niemcy 282 -869
19 Daiki Ito Japonia 267 -884
20 Tami Kiuru Finlandia 265 -886
21 Noriaki Kasai Japonia 249 -902
22 Dimitry Vassiliev Rosja 240 -911
23 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 208 -943
24 Michael Neumayer Niemcy 205 -946
25 Jernej Damjan Słowenia 172 -979
26 Rok Benkovic Słowenia 164 -987
27 Anders Bardal Norwegia 161 -990
28 Alexander Herr Niemcy 158 -993
29 Wolfgang Loitzl Austria 156 -995
30 Risto Jussilainen Finlandia 155 -996
  Joonas Ikonen Finlandia 155 -996
32 Primoz Peterka Słowenia 151 -1000
33 Henning Stensrud Norwegia 145 -1006
34 Jan Matura Czechy 121 -1030
35 Sigurd Pettersen Norwegia 118 -1033
36 Harri Olli Finlandia 90 -1061
37 Daniel Forfang Norwegia 82 -1069
38 Sebastian Colloredo Włochy 81 -1070
39 Martin Schmitt Niemcy 64 -1087
40 Martin Höllwarth Austria 59 -1092
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -1094
42 Manuel Fettner Austria 50 -1101
  Michael Möllinger Szwajcaria 50 -1101
44 Yukio Sakano Japonia 42 -1109
45 Kamil Stoch Polska 41 -1110
  Denis Kornilov Rosja 41 -1110
47 Guido Landert Szwajcaria 40 -1111
48 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -1117
49 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -1122
50 Shingo Ueno Japonia 26 -1125
51 Piotr Żyła Polska 23 -1128
52 Morten Solem Norwegia 22 -1129
53 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -1131
54 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -1132
  Stefan Hula Polska 19 -1132
56 David Lazzaroni Francja 18 -1133
  Primoz Pikl Słowenia 18 -1133
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -1133
59 Jens Salumäe Estonia 16 -1135
60 Hideharu Miyahira Japonia 15 -1136
  Rafał ¦liż Polska 15 -1136
62 Tom Hilde Norwegia 12 -1139
63 Andrea Morassi Włochy 11 -1140
  Bine Zupan Słowenia 11 -1140
65 Jure Sinkovec Słowenia 10 -1141
  Stefan Read Kanada 10 -1141
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -1141
68 Balthasar Schneider Austria 9 -1142
  Emmanuel Chedal Francja 9 -1142
  Julian Musiol Niemcy 9 -1142
71 Dimitry Ipatov Rosja 8 -1143
  Jure Radelj Słowenia 8 -1143
73 Hiroki Yamada Japonia 7 -1144
  Gregor Schlierenzauer Austria 7 -1144
75 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -1145
76 Jan Mazoch Czechy 5 -1146
  Antonin Hajek Czechy 5 -1146
  Alan Alborn USA 5 -1146
79 Rok Urbanc Słowenia 4 -1147
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -1147
  Robert Mateja Polska 4 -1147
82 Borek Sedlak Czechy 2 -1149
  Martin Mesik Słowacja 2 -1149
  Stephan Hocke Niemcy 2 -1149
85 Yuta Watase Japonia 1 -1150
  Daniel Lackner Austria 1 -1150
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3611  
2 Norwegia Norwegia 3525 -86
3 Finlandia Finlandia 3456 -155
4 Niemcy Niemcy 1869 -1742
5 Szwajcaria Szwajcaria 1675 -1936
6 Japonia Japonia 1620 -1991
7 Czechy Czechy 1388 -2223
8 Słowenia Słowenia 915 -2696
9 Polska Polska 786 -2825
10 Rosja Rosja 389 -3222
11 Włochy Włochy 92 -3519
12 Francja Francja 27 -3584
13 Kazachstan Kazachstan 25 -3586
14 Estonia Estonia 16 -3595
15 Kanada Kanada 10 -3601
  Korea Pd. Korea Pd. 10 -3601
17 USA USA 5 -3606
18 Słowacja Słowacja 2 -3609
Wyniki konkursów
26.11.2005 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
26.11.2005 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.12.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
04.12.2005 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
10.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
11.12.2005 Harrachov Czechy K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
18.12.2005 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
29.12.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
01.01.2006 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
04.01.2006 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
06.01.2006 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
21.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
22.01.2006 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
28.01.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
29.01.2006 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
04.02.2006 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
05.02.2006 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Finlandia
04.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
05.03.2006 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
07.03.2006 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
10.03.2006 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
12.03.2006 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
18.03.2006 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
19.03.2006 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich