Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
07.03.2006 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 132.0 129.0 273.3
2 Thomas Morgenstern Austria 131.0 129.5 271.9
3 Adam Małysz Polska 129.5 128.0 263.5
4 Dmitriy Vassiliev Rosja 129.5 127.5 262.1
5 Andreas Widhölzl Austria 129.0 126.5 261.9
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 128.5 128.0 261.7
7 Andreas Kofler Austria 129.0 127.5 261.2
8 Jakub Janda Czechy 129.0 126.0 261.0
9 Tami Kiuru Finlandia 128.0 127.5 260.9
10 Lars Bystoel Norwegia 127.0 128.0 260.0
11 Janne Happonen Finlandia 128.5 126.0 259.6
12 Matti Hautamäki Finlandia 127.0 126.5 256.8
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 125.0 255.1
14 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 126.5 254.9
15 Daiki Ito Japonia 126.0 127.0 253.9
16 Takanobu Okabe Japonia 127.0 126.5 252.3
17 Martin Koch Austria 128.5 123.5 252.1
18 Risto Jussilainen Finlandia 124.5 125.0 247.6
19 Noriaki Kasai Japonia 126.0 122.0 246.9
20 Simon Ammann Szwajcaria 126.5 120.0 242.2
21 Jernej Damjan Słowenia 123.5 122.5 240.8
22 Martin Schmitt Niemcy 122.5 122.0 236.1
23 Georg Späth Niemcy 121.5 121.0 233.0
24 Harri Olli Finlandia 121.5 120.0 231.2
25 Sigurd Pettersen Norwegia 121.0 121.0 230.6
26 Joonas Ikonen Finlandia 122.5 118.5 229.8
27 Michael Neumayer Niemcy 121.0 121.5 228.5
28 Denis Kornilov Rosja 123.5 115.0 222.8
29 Jens Salumäe Estonia 119.5 117.0 220.2
30 Borek Sedlak Czechy 121.0 116.0 219.1
31 Maksim Anisimov Białoru¶ 119.0   110.7
32 Jan Matura Czechy 118.0   110.4
33 Sebastian Colloredo Włochy 117.5   109.5
34 Kamil Stoch Polska 118.5   108.8
35 Stephan Hocke Niemcy 117.0   108.6
36 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 117.5   108.5
37 Michael Möllinger Szwajcaria 116.5   107.7
38 Primoz Peterka Słowenia 116.5   107.2
39 Jussi Hautamäki Finlandia 116.5   106.7
40 Robert Mateja Polska 116.0   105.3
41 Rok Benkovic Słowenia 115.5   104.9
42 Rok Urbanc Słowenia 115.0   104.0
43 Manuel Fettner Austria 114.0   102.7
44 Martin Höllwarth Austria 113.5   101.3
45 Morten Solem Norwegia 112.5   99.5
46 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 111.0   96.3
47 Ildar Fatchullin Rosja 108.5   91.8
48 Ondrej Vaculik Czechy 109.0   91.2
49 Jure Sinkovec Słowenia 108.0   90.4
50 Guido Landert Szwajcaria 108.5   90.3
51 Alan Alborn USA 108.0   89.4
52 Radik Zhaparov Kazachstan 108.5   89.3
53 Daniel Lackner Austria 101.5   73.7

« Puchar ¦wiata 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2005/2006

Puchar ¦wiata 2005/2006

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich