Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 10.03.2006, Lillehammer K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1104  
2 Janne Ahonen Finlandia 952 -152
3 Andreas Küttel Szwajcaria 879 -225
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 762 -342
5 Thomas Morgenstern Austria 717 -387
6 Michael Uhrmann Niemcy 635 -469
7 Andreas Kofler Austria 590 -514
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 586 -518
9 Matti Hautamäki Finlandia 494 -610
10 Andreas Widhölzl Austria 478 -626
11 Adam Małysz Polska 462 -642
12 Lars Bystoel Norwegia 460 -644
13 Takanobu Okabe Japonia 450 -654
14 Janne Happonen Finlandia 312 -792
15 Simon Ammann Szwajcaria 271 -833
16 Georg Späth Niemcy 263 -841
17 Robert Kranjec Słowenia 235 -869
18 Daiki Ito Japonia 234 -870
19 Noriaki Kasai Japonia 228 -876
20 Tami Kiuru Finlandia 223 -881
21 Dmitriy Vassiliev Rosja 219 -885
22 Martin Koch Austria 203 -901
23 Michael Neumayer Niemcy 169 -935
24 Rok Benkovic Słowenia 164 -940
25 Alexander Herr Niemcy 158 -946
26 Wolfgang Loitzl Austria 156 -948
27 Risto Jussilainen Finlandia 155 -949
28 Primoz Peterka Słowenia 149 -955
29 Joonas Ikonen Finlandia 143 -961
30 Jernej Damjan Słowenia 134 -970
31 Anders Bardal Norwegia 132 -972
32 Jan Matura Czechy 120 -984
33 Henning Stensrud Norwegia 118 -986
34 Sigurd Pettersen Norwegia 112 -992
35 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 97 -1007
36 Harri Olli Finlandia 84 -1020
37 Daniel Forfang Norwegia 82 -1022
38 Sebastian Colloredo Włochy 81 -1023
39 Martin Schmitt Niemcy 64 -1040
40 Martin Höllwarth Austria 59 -1045
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -1047
42 Manuel Fettner Austria 50 -1054
  Michael Möllinger Szwajcaria 50 -1054
44 Yukio Sakano Japonia 42 -1062
45 Kamil Stoch Polska 41 -1063
46 Guido Landert Szwajcaria 40 -1064
47 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -1070
48 Denis Kornilov Rosja 31 -1073
49 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -1075
50 Shingo Ueno Japonia 26 -1078
51 Piotr Żyła Polska 23 -1081
52 Morten Solem Norwegia 22 -1082
53 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -1084
54 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -1085
  Stefan Hula Polska 19 -1085
56 Primoz Pikl Słowenia 18 -1086
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -1086
58 Jens Salumäe Estonia 16 -1088
59 Hideharu Miyahira Japonia 15 -1089
  Rafał ¦liż Polska 15 -1089
61 David Lazzaroni Francja 14 -1090
62 Tom Hilde Norwegia 12 -1092
63 Andrea Morassi Włochy 11 -1093
64 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -1094
  Stefan Read Kanada 10 -1094
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -1094
67 Julian Musiol Niemcy 9 -1095
  Balthasar Schneider Austria 9 -1095
69 Dimitry Ipatov Rosja 8 -1096
  Jure Radelj Słowenia 8 -1096
71 Hiroki Yamada Japonia 7 -1097
72 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -1098
73 Antonin Hajek Czechy 5 -1099
  Jan Mazoch Czechy 5 -1099
  Alan Alborn USA 5 -1099
76 Robert Mateja Polska 4 -1100
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -1100
78 Borek Sedlak Czechy 2 -1102
  Martin Mesik Słowacja 2 -1102
  Stephan Hocke Niemcy 2 -1102
81 Yuta Watase Japonia 1 -1103
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 3083  
2 Austria Austria 3069 -14
3 Norwegia Norwegia 3033 -50
4 Niemcy Niemcy 1768 -1315
5 Szwajcaria Szwajcaria 1540 -1543
6 Japonia Japonia 1516 -1567
7 Czechy Czechy 1340 -1743
8 Słowenia Słowenia 768 -2315
9 Polska Polska 614 -2469
10 Rosja Rosja 358 -2725
11 Włochy Włochy 92 -2991
12 Kazachstan Kazachstan 25 -3058
13 Estonia Estonia 16 -3067
14 Francja Francja 14 -3069
15 Kanada Kanada 10 -3073
  Korea Pd. Korea Pd. 10 -3073
17 USA USA 5 -3078
18 Słowacja Słowacja 2 -3081

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich