Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
05.12.2021, godz. 07:30
Zhangjiakou/Pekin HS-140
CoC
04.03.2006 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1046.7
2 Norwegia Norwegia 1031.7
3 Finlandia Finlandia 994.7
4 Japonia Japonia 939.3
5 Niemcy Niemcy 920.3
6 Szwajcaria Szwajcaria 912.5
7 Rosja Rosja 883.1
8 Polska Polska 828.7
9 Słowenia Słowenia 418.6
10 Czechy Czechy 402.2
11 Kazachstan Kazachstan 261.7
12 Szwecja Szwecja 225.9
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 132.0 135.5 286.9
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 128.0 128.5 277.6
3 Thomas Morgenstern Austria 127.5 127.5 274.4
4 Janne Happonen Finlandia 124.0 126.0 263.4
5 Daiki Ito Japonia 122.5 128.0 262.3
6 Simon Ammann Szwajcaria 124.5 125.5 261.9
7 Michael Neumayer Niemcy 126.5 123.0 258.5
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.5 124.5 257.8
9 Matti Hautamäki Finlandia 122.5 121.5 252.6
10 Lars Bystoel Norwegia 122.0 122.0 252.1
11 Noriaki Kasai Japonia 115.5 127.5 250.3
12 Denis Kornilov Rosja 122.0 122.0 249.6
13 Andreas Kofler Austria 131.0 115.5 248.6
14 Andreas Küttel Szwajcaria 118.5 122.5 245.2
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 122.0 119.0 244.2
16 Michael Uhrmann Niemcy 121.0 119.5 243.3
17 Janne Ahonen Finlandia 120.5 117.5 241.3
18 Risto Jussilainen Finlandia 126.5 111.0 237.4
19 Martin Koch Austria 116.0 122.0 236.8
20 Dmitriy Vassiliev Rosja 119.0 118.5 234.4
21 Adam Małysz Polska 113.5 120.0 228.7
22 Kamil Stoch Polska 120.0 124.0 225.1
23 Dimitry Ipatov Rosja 113.0 116.5 218.5
24 Takanobu Okabe Japonia 121.0 107.0 216.8
25 Georg Späth Niemcy 113.0 113.0 212.7
26 Robert Mateja Polska 122.5 103.0 211.8
27 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 115.5 109.5 209.9
28 Michael Möllinger Szwajcaria 108.5 114.0 206.4
29 Martin Schmitt Niemcy 113.0 110.0 205.8
30 Guido Landert Szwajcaria 108.0 111.5 199.0
31 Ildar Fatchullin Rosja 104.0 105.0 180.6
32 Stefan Hula Polska 100.0 101.5 163.1
33 Jakub Janda Czechy 121.0   124.0
34 Jernej Damjan Słowenia 116.5   113.4
35 Primoz Peterka Słowenia 115.5   111.6
36 Rok Benkovic Słowenia 111.5   103.4
37 Jan Matura Czechy 110.5   101.1
38 Borek Sedlak Czechy 107.5   95.2
39 Rok Urbanc Słowenia 105.0   90.2
40 Ondrej Vaculik Czechy 101.5   81.9
41 Johan Erikson Szwecja 101.0   81.0
42 Radik Zhaparov Kazachstan 100.0   80.2
43 Andreas Aren Szwecja 98.0   75.6
44 Nikolay Karpenko Kazachstan 96.0   71.5
45 Ivan Karaulov Kazachstan 94.5   69.3
  Jakob Grimholm Szwecja 94.5   69.3
47 Alexey Korolev Kazachstan 80.0   40.7
48 Isak Grimholm Szwecja     0.0

« Puchar ¦wiata 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2005/2006

Puchar ¦wiata 2005/2006

Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
10:45
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
11:15
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
17:20
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
jutro
17:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
jutro
19:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich