Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 12:00
Niżny Tagił HS-97
P¦ K
01.01.2006 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Janda Czechy 125.0 121.5 264.7
2 Janne Ahonen Finlandia 122.5 124.0 262.2
3 Matti Hautamäki Finlandia 123.0 120.5 260.3
4 Andreas Küttel Szwajcaria 122.5 121.0 259.8
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.0 118.5 249.8
6 Andreas Kofler Austria 124.5 116.0 248.9
7 Michael Uhrmann Niemcy 122.0 117.5 246.6
8 Simon Ammann Szwajcaria 120.5 117.5 242.9
9 Georg Späth Niemcy 117.0 119.0 240.8
10 Takanobu Okabe Japonia 116.5 118.0 238.6
11 Martin Koch Austria 119.0 116.5 237.4
12 Noriaki Kasai Japonia 119.0 114.5 236.3
13 Rok Benkovic Słowenia 115.5 117.0 235.0
14 Dmitriy Vassiliev Rosja 117.0 117.0 233.2
15 Alexander Herr Niemcy 117.5 116.0 231.8
16 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120.5 108.5 230.2
17 Michael Neumayer Niemcy 115.0 116.0 227.8
18 Wolfgang Loitzl Austria 112.5 115.0 225.5
19 Martin Höllwarth Austria 115.5 113.0 225.3
20 Lars Bystoel Norwegia 113.0 113.5 222.7
21 Adam Małysz Polska 114.5 112.5 222.6
  Sebastian Colloredo Włochy 112.5 114.5 222.6
23 Joonas Ikonen Finlandia 113.5 112.5 220.3
24 Primoz Peterka Słowenia 114.0 111.5 219.4
25 Thomas Morgenstern Austria 114.5 112.5 217.6
26 Daiki Ito Japonia 112.0 110.0 213.1
27 Harri Olli Finlandia 111.5 109.0 207.4
28 Janne Happonen Finlandia 112.0 108.0 207.0
29 Kamil Stoch Polska 109.0 108.0 202.1
30 Denis Kornilov Rosja 107.5 107.5 197.0
31 Andreas Widhölzl Austria 112.0   108.6
32 Antonin Hajek Czechy 112.0   107.6
33 Robert Kranjec Słowenia 111.0   105.8
34 Michael Möllinger Szwajcaria 109.5   104.1
35 Jurij Tepes Słowenia 110.5   103.9
36 Stefan Thurnbichler Austria 109.0   102.2
37 David Lazzaroni Francja 108.5   100.8
38 Mario Kürschner Niemcy 108.0   100.4
39 Stefan Read Kanada 108.0   99.9
  Robert Mateja Polska 108.0   99.9
41 Jan Matura Czechy 107.5   99.0
42 Tami Kiuru Finlandia 107.0   98.6
43 Kai Bracht Niemcy 106.5   97.2
44 Dimitry Ipatov Rosja 106.0   95.8
45 Jens Salumäe Estonia 105.5   95.4
46 Petr Chaadaev Białoru¶ 106.0   95.3
47 Balthasar Schneider Austria 106.0   94.8
48 Maximilian Mechler Niemcy 104.5   93.6
49 Andreas Wank Niemcy 103.0   90.4
50 Maksim Anisimov Białoru¶ 104.0   80.7

« Puchar ¦wiata 2005/2006 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2005/2006

Puchar ¦wiata 2005/2006

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - P¦ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »