TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.2006, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 978  
2 Janne Ahonen Finlandia 935 -43
3 Andreas Küttel Szwajcaria 689 -289
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 679 -299
5 Michael Uhrmann Niemcy 535 -443
6 Thomas Morgenstern Austria 492 -486
7 Andreas Kofler Austria 458 -520
8 Matti Hautamäki Finlandia 438 -540
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 434 -544
10 Lars Bystoel Norwegia 406 -572
11 Takanobu Okabe Japonia 395 -583
12 Andreas Widhölzl Austria 381 -597
13 Adam Małysz Polska 338 -640
14 Robert Kranjec Słowenia 235 -743
15 Georg Späth Niemcy 230 -748
16 Simon Ammann Szwajcaria 215 -763
17 Daiki Ito Japonia 211 -767
18 Noriaki Kasai Japonia 184 -794
19 Tami Kiuru Finlandia 167 -811
20 Rok Benkovic Słowenia 164 -814
21 Janne Happonen Finlandia 159 -819
22 Alexander Herr Niemcy 158 -820
23 Wolfgang Loitzl Austria 156 -822
24 Primoz Peterka Słowenia 148 -830
25 Martin Koch Austria 139 -839
26 Joonas Ikonen Finlandia 138 -840
27 Michael Neumayer Niemcy 137 -841
28 Risto Jussilainen Finlandia 133 -845
29 Anders Bardal Norwegia 132 -846
30 Dimitry Vassiliev Rosja 130 -848
31 Jan Matura Czechy 113 -865
32 Henning Stensrud Norwegia 109 -869
33 Sigurd Pettersen Norwegia 96 -882
34 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 93 -885
35 Daniel Forfang Norwegia 82 -896
36 Sebastian Colloredo Włochy 79 -899
37 Jernej Damjan Słowenia 77 -901
38 Harri Olli Finlandia 74 -904
39 Martin Höllwarth Austria 59 -919
40 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -921
41 Manuel Fettner Austria 50 -928
42 Martin Schmitt Niemcy 48 -930
43 Michael Möllinger Szwajcaria 46 -932
44 Yukio Sakano Japonia 42 -936
45 Kamil Stoch Polska 41 -937
46 Guido Landert Szwajcaria 40 -938
47 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -944
48 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -949
49 Shingo Ueno Japonia 26 -952
50 Piotr Żyła Polska 23 -955
51 Morten Solem Norwegia 22 -956
52 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -958
53 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -959
  Stefan Hula Polska 19 -959
55 Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -960
  Primoz Pikl Słowenia 18 -960
57 Rafał ¦liż Polska 15 -963
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -963
59 David Lazzaroni Francja 14 -964
  Denis Kornilov Rosja 14 -964
61 Andrea Morassi Włochy 11 -967
62 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -968
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -968
  Stefan Read Kanada 10 -968
65 Julian Musiol Niemcy 9 -969
  Balthasar Schneider Austria 9 -969
67 Jure Radelj Słowenia 8 -970
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -970
69 Hiroki Yamada Japonia 7 -971
70 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -972
  Jens Salumäe Estonia 6 -972
72 Antonin Hajek Czechy 5 -973
  Jan Mazoch Czechy 5 -973
  Alan Alborn USA 5 -973
75 Robert Mateja Polska 4 -974
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -974
77 Stephan Hocke Niemcy 2 -976
  Martin Mesik Słowacja 2 -976
79 Borek Sedlak Czechy 1 -977
  Yuta Watase Japonia 1 -977
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2464  
2 Norwegia Norwegia 2353 -111
3 Austria Austria 2151 -313
4 Niemcy Niemcy 1387 -1077
5 Czechy Czechy 1206 -1258
6 Japonia Japonia 1144 -1320
7 Szwajcaria Szwajcaria 1140 -1324
8 Słowenia Słowenia 710 -1754
9 Polska Polska 440 -2024
10 Rosja Rosja 152 -2312
11 Włochy Włochy 90 -2374
12 Kazachstan Kazachstan 25 -2439
13 Francja Francja 14 -2450
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -2454
  Kanada Kanada 10 -2454
16 Estonia Estonia 6 -2458
17 USA USA 5 -2459
18 Słowacja Słowacja 2 -2462

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »