Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.2006, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 978  
2 Janne Ahonen Finlandia 935 -43
3 Andreas Küttel Szwajcaria 689 -289
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 679 -299
5 Michael Uhrmann Niemcy 535 -443
6 Thomas Morgenstern Austria 492 -486
7 Andreas Kofler Austria 458 -520
8 Matti Hautamäki Finlandia 438 -540
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 434 -544
10 Lars Bystoel Norwegia 406 -572
11 Takanobu Okabe Japonia 395 -583
12 Andreas Widhölzl Austria 381 -597
13 Adam Małysz Polska 338 -640
14 Robert Kranjec Słowenia 235 -743
15 Georg Späth Niemcy 230 -748
16 Simon Ammann Szwajcaria 215 -763
17 Daiki Ito Japonia 211 -767
18 Noriaki Kasai Japonia 184 -794
19 Tami Kiuru Finlandia 167 -811
20 Rok Benkovic Słowenia 164 -814
21 Janne Happonen Finlandia 159 -819
22 Alexander Herr Niemcy 158 -820
23 Wolfgang Loitzl Austria 156 -822
24 Primoz Peterka Słowenia 148 -830
25 Martin Koch Austria 139 -839
26 Joonas Ikonen Finlandia 138 -840
27 Michael Neumayer Niemcy 137 -841
28 Risto Jussilainen Finlandia 133 -845
29 Anders Bardal Norwegia 132 -846
30 Dimitry Vassiliev Rosja 130 -848
31 Jan Matura Czechy 113 -865
32 Henning Stensrud Norwegia 109 -869
33 Sigurd Pettersen Norwegia 96 -882
34 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 93 -885
35 Daniel Forfang Norwegia 82 -896
36 Sebastian Colloredo Włochy 79 -899
37 Jernej Damjan Słowenia 77 -901
38 Harri Olli Finlandia 74 -904
39 Martin Höllwarth Austria 59 -919
40 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -921
41 Manuel Fettner Austria 50 -928
42 Martin Schmitt Niemcy 48 -930
43 Michael Möllinger Szwajcaria 46 -932
44 Yukio Sakano Japonia 42 -936
45 Kamil Stoch Polska 41 -937
46 Guido Landert Szwajcaria 40 -938
47 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -944
48 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -949
49 Shingo Ueno Japonia 26 -952
50 Piotr Żyła Polska 23 -955
51 Morten Solem Norwegia 22 -956
52 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -958
53 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -959
  Stefan Hula Polska 19 -959
55 Primoz Pikl Słowenia 18 -960
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -960
57 Rafał ¦liż Polska 15 -963
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -963
59 Denis Kornilov Rosja 14 -964
  David Lazzaroni Francja 14 -964
61 Andrea Morassi Włochy 11 -967
62 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -968
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -968
  Stefan Read Kanada 10 -968
65 Julian Musiol Niemcy 9 -969
  Balthasar Schneider Austria 9 -969
67 Jure Radelj Słowenia 8 -970
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -970
69 Hiroki Yamada Japonia 7 -971
70 Jens Salumäe Estonia 6 -972
  Radik Zhaparov Kazachstan 6 -972
72 Jan Mazoch Czechy 5 -973
  Alan Alborn USA 5 -973
  Antonin Hajek Czechy 5 -973
75 Robert Mateja Polska 4 -974
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -974
77 Stephan Hocke Niemcy 2 -976
  Martin Mesik Słowacja 2 -976
79 Borek Sedlak Czechy 1 -977
  Yuta Watase Japonia 1 -977
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 2464  
2 Norwegia Norwegia 2353 -111
3 Austria Austria 2151 -313
4 Niemcy Niemcy 1387 -1077
5 Czechy Czechy 1206 -1258
6 Japonia Japonia 1144 -1320
7 Szwajcaria Szwajcaria 1140 -1324
8 Słowenia Słowenia 710 -1754
9 Polska Polska 440 -2024
10 Rosja Rosja 152 -2312
11 Włochy Włochy 90 -2374
12 Kazachstan Kazachstan 25 -2439
13 Francja Francja 14 -2450
14 Kanada Kanada 10 -2454
  Korea Pd. Korea Pd. 10 -2454
16 Estonia Estonia 6 -2458
17 USA USA 5 -2459
18 Słowacja Słowacja 2 -2462

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich