Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 19.03.2006, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 1151  
2 Janne Ahonen Finlandia 1024 -127
3 Andreas Küttel Szwajcaria 980 -171
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 875 -276
5 Thomas Morgenstern Austria 846 -305
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 757 -394
7 Andreas Kofler Austria 699 -452
8 Michael Uhrmann Niemcy 681 -470
9 Adam Małysz Polska 634 -517
10 Andreas Widhölzl Austria 594 -557
11 Matti Hautamäki Finlandia 563 -588
12 Takanobu Okabe Japonia 500 -651
13 Lars Bystoel Norwegia 495 -656
14 Janne Happonen Finlandia 484 -667
15 Martin Koch Austria 383 -768
16 Robert Kranjec Słowenia 327 -824
17 Simon Ammann Szwajcaria 305 -846
18 Georg Späth Niemcy 282 -869
19 Daiki Ito Japonia 267 -884
20 Tami Kiuru Finlandia 265 -886
21 Noriaki Kasai Japonia 249 -902
22 Dmitriy Vassiliev Rosja 240 -911
23 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 208 -943
24 Michael Neumayer Niemcy 205 -946
25 Jernej Damjan Słowenia 172 -979
26 Rok Benkovic Słowenia 164 -987
27 Anders Bardal Norwegia 161 -990
28 Alexander Herr Niemcy 158 -993
29 Wolfgang Loitzl Austria 156 -995
30 Joonas Ikonen Finlandia 155 -996
  Risto Jussilainen Finlandia 155 -996
32 Primoz Peterka Słowenia 151 -1000
33 Henning Stensrud Norwegia 145 -1006
34 Jan Matura Czechy 121 -1030
35 Sigurd Pettersen Norwegia 118 -1033
36 Harri Olli Finlandia 90 -1061
37 Daniel Forfang Norwegia 82 -1069
38 Sebastian Colloredo Włochy 81 -1070
39 Martin Schmitt Niemcy 64 -1087
40 Martin Höllwarth Austria 59 -1092
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 57 -1094
42 Manuel Fettner Austria 50 -1101
  Michael Möllinger Szwajcaria 50 -1101
44 Yukio Sakano Japonia 42 -1109
45 Kamil Stoch Polska 41 -1110
  Denis Kornilov Rosja 41 -1110
47 Guido Landert Szwajcaria 40 -1111
48 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 34 -1117
49 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -1122
50 Shingo Ueno Japonia 26 -1125
51 Piotr Żyła Polska 23 -1128
52 Morten Solem Norwegia 22 -1129
53 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -1131
54 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -1132
  Stefan Hula Polska 19 -1132
56 Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -1133
  David Lazzaroni Francja 18 -1133
  Primoz Pikl Słowenia 18 -1133
59 Jens Salumäe Estonia 16 -1135
60 Rafał ¦liż Polska 15 -1136
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -1136
62 Tom Hilde Norwegia 12 -1139
63 Andrea Morassi Włochy 11 -1140
  Bine Zupan Słowenia 11 -1140
65 Stefan Read Kanada 10 -1141
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -1141
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -1141
68 Emmanuel Chedal Francja 9 -1142
  Julian Musiol Niemcy 9 -1142
  Balthasar Schneider Austria 9 -1142
71 Jure Radelj Słowenia 8 -1143
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -1143
73 Hiroki Yamada Japonia 7 -1144
  Gregor Schlierenzauer Austria 7 -1144
75 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -1145
76 Jan Mazoch Czechy 5 -1146
  Antonin Hajek Czechy 5 -1146
  Alan Alborn USA 5 -1146
79 Robert Mateja Polska 4 -1147
  Rok Urbanc Słowenia 4 -1147
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -1147
82 Borek Sedlak Czechy 2 -1149
  Martin Mesik Słowacja 2 -1149
  Stephan Hocke Niemcy 2 -1149
85 Daniel Lackner Austria 1 -1150
  Yuta Watase Japonia 1 -1150
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3611  
2 Norwegia Norwegia 3525 -86
3 Finlandia Finlandia 3456 -155
4 Niemcy Niemcy 1869 -1742
5 Szwajcaria Szwajcaria 1675 -1936
6 Japonia Japonia 1620 -1991
7 Czechy Czechy 1388 -2223
8 Słowenia Słowenia 915 -2696
9 Polska Polska 786 -2825
10 Rosja Rosja 389 -3222
11 Włochy Włochy 92 -3519
12 Francja Francja 27 -3584
13 Kazachstan Kazachstan 25 -3586
14 Estonia Estonia 16 -3595
15 Kanada Kanada 10 -3601
  Korea Pd. Korea Pd. 10 -3601
17 USA USA 5 -3606
18 Słowacja Słowacja 2 -3609

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich