Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2006, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 896  
2 Janne Ahonen Finlandia 815 -81
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 619 -277
4 Andreas Küttel Szwajcaria 597 -299
5 Michael Uhrmann Niemcy 483 -413
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 387 -509
7 Andreas Widhölzl Austria 381 -515
8 Takanobu Okabe Japonia 373 -523
9 Lars Bystoel Norwegia 371 -525
10 Thomas Morgenstern Austria 352 -544
11 Adam Małysz Polska 320 -576
12 Matti Hautamäki Finlandia 318 -578
  Andreas Kofler Austria 318 -578
14 Robert Kranjec Słowenia 235 -661
15 Georg Späth Niemcy 207 -689
16 Simon Ammann Szwajcaria 206 -690
17 Noriaki Kasai Japonia 174 -722
18 Rok Benkovic Słowenia 164 -732
19 Daiki Ito Japonia 161 -735
20 Wolfgang Loitzl Austria 153 -743
21 Primoz Peterka Słowenia 141 -755
22 Joonas Ikonen Finlandia 138 -758
23 Anders Bardal Norwegia 132 -764
24 Risto Jussilainen Finlandia 128 -768
  Janne Happonen Finlandia 128 -768
26 Tami Kiuru Finlandia 125 -771
27 Alexander Herr Niemcy 111 -785
28 Dmitriy Vassiliev Rosja 110 -786
29 Jan Matura Czechy 98 -798
30 Henning Stensrud Norwegia 95 -801
  Martin Koch Austria 95 -801
  Michael Neumayer Niemcy 95 -801
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 88 -808
34 Daniel Forfang Norwegia 82 -814
35 Sebastian Colloredo Włochy 79 -817
36 Harri Olli Finlandia 62 -834
37 Martin Höllwarth Austria 58 -838
38 Jernej Damjan Słowenia 53 -843
39 Sigurd Pettersen Norwegia 51 -845
40 Reinhard Schwarzenberger Austria 49 -847
41 Martin Schmitt Niemcy 48 -848
42 Yukio Sakano Japonia 42 -854
  Michael Möllinger Szwajcaria 42 -854
44 Guido Landert Szwajcaria 40 -856
45 Manuel Fettner Austria 36 -860
46 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 31 -865
47 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -867
  Kamil Stoch Polska 29 -867
49 Shingo Ueno Japonia 26 -870
50 Piotr Żyła Polska 23 -873
51 Morten Solem Norwegia 22 -874
52 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -876
53 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -877
54 Primoz Pikl Słowenia 18 -878
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -878
56 Hideharu Miyahira Japonia 15 -881
  Rafał ¦liż Polska 15 -881
58 Denis Kornilov Rosja 14 -882
  David Lazzaroni Francja 14 -882
60 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -886
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -886
62 Stefan Hula Polska 9 -887
  Balthasar Schneider Austria 9 -887
  Julian Musiol Niemcy 9 -887
65 Stefan Read Kanada 8 -888
  Jure Radelj Słowenia 8 -888
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -888
68 Hiroki Yamada Japonia 7 -889
69 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -890
  Jens Salumäe Estonia 6 -890
71 Alan Alborn USA 5 -891
  Jan Mazoch Czechy 5 -891
  Antonin Hajek Czechy 5 -891
74 Robert Mateja Polska 4 -892
75 Ondrej Vaculik Czechy 3 -893
76 Stephan Hocke Niemcy 2 -894
  Martin Mesik Słowacja 2 -894
78 Borek Sedlak Czechy 1 -895
  Yuta Watase Japonia 1 -895
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1847  
2 Finlandia Finlandia 1734 -113
3 Austria Austria 1451 -396
4 Czechy Czechy 1008 -839
5 Niemcy Niemcy 973 -874
6 Szwajcaria Szwajcaria 885 -962
7 Japonia Japonia 859 -988
8 Słowenia Słowenia 629 -1218
9 Polska Polska 400 -1447
10 Rosja Rosja 132 -1715
11 Włochy Włochy 79 -1768
12 Kazachstan Kazachstan 25 -1822
13 Francja Francja 14 -1833
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -1837
15 Kanada Kanada 8 -1839
16 Estonia Estonia 6 -1841
17 USA USA 5 -1842
18 Słowacja Słowacja 2 -1845

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich