TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.2006, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 872  
2 Janne Ahonen Finlandia 755 -117
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 590 -282
4 Andreas Küttel Szwajcaria 577 -295
5 Michael Uhrmann Niemcy 461 -411
6 Andreas Widhölzl Austria 381 -491
7 Takanobu Okabe Japonia 373 -499
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 361 -511
9 Lars Bystoel Norwegia 358 -514
10 Thomas Morgenstern Austria 316 -556
11 Andreas Kofler Austria 273 -599
12 Adam Małysz Polska 270 -602
13 Robert Kranjec Słowenia 220 -652
14 Matti Hautamäki Finlandia 218 -654
15 Simon Ammann Szwajcaria 205 -667
16 Georg Späth Niemcy 200 -672
17 Noriaki Kasai Japonia 174 -698
18 Rok Benkovic Słowenia 164 -708
19 Daiki Ito Japonia 161 -711
20 Wolfgang Loitzl Austria 153 -719
21 Primoz Peterka Słowenia 141 -731
22 Joonas Ikonen Finlandia 136 -736
23 Anders Bardal Norwegia 132 -740
24 Risto Jussilainen Finlandia 128 -744
25 Alexander Herr Niemcy 101 -771
26 Jan Matura Czechy 98 -774
27 Dimitry Vassiliev Rosja 96 -776
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 88 -784
  Janne Happonen Finlandia 88 -784
30 Martin Koch Austria 84 -788
31 Henning Stensrud Norwegia 83 -789
32 Daniel Forfang Norwegia 82 -790
33 Sebastian Colloredo Włochy 79 -793
34 Michael Neumayer Niemcy 77 -795
35 Harri Olli Finlandia 62 -810
36 Martin Höllwarth Austria 54 -818
37 Sigurd Pettersen Norwegia 51 -821
38 Martin Schmitt Niemcy 48 -824
39 Reinhard Schwarzenberger Austria 46 -826
40 Tami Kiuru Finlandia 45 -827
41 Yukio Sakano Japonia 42 -830
42 Guido Landert Szwajcaria 40 -832
43 Michael Möllinger Szwajcaria 37 -835
44 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 31 -841
45 Manuel Fettner Austria 30 -842
46 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -843
47 Shingo Ueno Japonia 26 -846
48 Piotr Żyła Polska 23 -849
49 Morten Solem Norwegia 22 -850
50 Jernej Damjan Słowenia 21 -851
51 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -852
52 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -853
53 Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -854
  Primoz Pikl Słowenia 18 -854
55 Rafał ¦liż Polska 15 -857
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -857
57 Denis Kornilov Rosja 14 -858
  David Lazzaroni Francja 14 -858
59 Kamil Stoch Polska 13 -859
60 Jure Sinkovec Słowenia 10 -862
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -862
62 Balthasar Schneider Austria 9 -863
  Julian Musiol Niemcy 9 -863
64 Dimitry Ipatov Rosja 8 -864
  Jure Radelj Słowenia 8 -864
66 Hiroki Yamada Japonia 7 -865
67 Jens Salumäe Estonia 6 -866
  Radik Zhaparov Kazachstan 6 -866
69 Alan Alborn USA 5 -867
  Jan Mazoch Czechy 5 -867
  Antonin Hajek Czechy 5 -867
72 Robert Mateja Polska 4 -868
73 Ondrej Vaculik Czechy 3 -869
74 Stephan Hocke Niemcy 2 -870
  Martin Mesik Słowacja 2 -870
76 Borek Sedlak Czechy 1 -871
  Yuta Watase Japonia 1 -871
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1767  
2 Finlandia Finlandia 1452 -315
3 Austria Austria 1346 -421
4 Czechy Czechy 984 -783
5 Niemcy Niemcy 916 -851
6 Szwajcaria Szwajcaria 859 -908
  Japonia Japonia 859 -908
8 Słowenia Słowenia 582 -1185
9 Polska Polska 325 -1442
10 Rosja Rosja 118 -1649
11 Włochy Włochy 79 -1688
12 Kazachstan Kazachstan 25 -1742
13 Francja Francja 14 -1753
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -1757
15 Estonia Estonia 6 -1761
16 USA USA 5 -1762
17 Słowacja Słowacja 2 -1765

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »