TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 22.01.2006, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 872  
2 Janne Ahonen Finlandia 755 -117
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 590 -282
4 Andreas Küttel Szwajcaria 577 -295
5 Michael Uhrmann Niemcy 461 -411
6 Andreas Widhölzl Austria 381 -491
7 Takanobu Okabe Japonia 373 -499
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 361 -511
9 Lars Bystoel Norwegia 358 -514
10 Thomas Morgenstern Austria 316 -556
11 Andreas Kofler Austria 273 -599
12 Adam Małysz Polska 270 -602
13 Robert Kranjec Słowenia 220 -652
14 Matti Hautamäki Finlandia 218 -654
15 Simon Ammann Szwajcaria 205 -667
16 Georg Späth Niemcy 200 -672
17 Noriaki Kasai Japonia 174 -698
18 Rok Benkovic Słowenia 164 -708
19 Daiki Ito Japonia 161 -711
20 Wolfgang Loitzl Austria 153 -719
21 Primoz Peterka Słowenia 141 -731
22 Joonas Ikonen Finlandia 136 -736
23 Anders Bardal Norwegia 132 -740
24 Risto Jussilainen Finlandia 128 -744
25 Alexander Herr Niemcy 101 -771
26 Jan Matura Czechy 98 -774
27 Dimitry Vassiliev Rosja 96 -776
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 88 -784
  Janne Happonen Finlandia 88 -784
30 Martin Koch Austria 84 -788
31 Henning Stensrud Norwegia 83 -789
32 Daniel Forfang Norwegia 82 -790
33 Sebastian Colloredo Włochy 79 -793
34 Michael Neumayer Niemcy 77 -795
35 Harri Olli Finlandia 62 -810
36 Martin Höllwarth Austria 54 -818
37 Sigurd Pettersen Norwegia 51 -821
38 Martin Schmitt Niemcy 48 -824
39 Reinhard Schwarzenberger Austria 46 -826
40 Tami Kiuru Finlandia 45 -827
41 Yukio Sakano Japonia 42 -830
42 Guido Landert Szwajcaria 40 -832
43 Michael Möllinger Szwajcaria 37 -835
44 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 31 -841
45 Manuel Fettner Austria 30 -842
46 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -843
47 Shingo Ueno Japonia 26 -846
48 Piotr Żyła Polska 23 -849
49 Morten Solem Norwegia 22 -850
50 Jernej Damjan Słowenia 21 -851
51 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -852
52 Ivan Karaulov Kazachstan 19 -853
53 Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -854
  Primoz Pikl Słowenia 18 -854
55 Rafał ¦liż Polska 15 -857
  Hideharu Miyahira Japonia 15 -857
57 Denis Kornilov Rosja 14 -858
  David Lazzaroni Francja 14 -858
59 Kamil Stoch Polska 13 -859
60 Jure Sinkovec Słowenia 10 -862
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -862
62 Balthasar Schneider Austria 9 -863
  Julian Musiol Niemcy 9 -863
64 Dimitry Ipatov Rosja 8 -864
  Jure Radelj Słowenia 8 -864
66 Hiroki Yamada Japonia 7 -865
67 Jens Salumäe Estonia 6 -866
  Radik Zhaparov Kazachstan 6 -866
69 Alan Alborn USA 5 -867
  Jan Mazoch Czechy 5 -867
  Antonin Hajek Czechy 5 -867
72 Robert Mateja Polska 4 -868
73 Ondrej Vaculik Czechy 3 -869
74 Stephan Hocke Niemcy 2 -870
  Martin Mesik Słowacja 2 -870
76 Borek Sedlak Czechy 1 -871
  Yuta Watase Japonia 1 -871
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1767  
2 Finlandia Finlandia 1452 -315
3 Austria Austria 1346 -421
4 Czechy Czechy 984 -783
5 Niemcy Niemcy 916 -851
6 Szwajcaria Szwajcaria 859 -908
  Japonia Japonia 859 -908
8 Słowenia Słowenia 582 -1185
9 Polska Polska 325 -1442
10 Rosja Rosja 118 -1649
11 Włochy Włochy 79 -1688
12 Kazachstan Kazachstan 25 -1742
13 Francja Francja 14 -1753
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -1757
15 Estonia Estonia 6 -1761
16 USA USA 5 -1762
17 Słowacja Słowacja 2 -1765

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »