Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 29.01.2006, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jakub Janda Czechy 946  
2 Janne Ahonen Finlandia 895 -51
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 664 -282
4 Andreas Küttel Szwajcaria 629 -317
5 Michael Uhrmann Niemcy 509 -437
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 427 -519
7 Matti Hautamäki Finlandia 418 -528
8 Thomas Morgenstern Austria 412 -534
9 Lars Bystoel Norwegia 393 -553
10 Andreas Widhölzl Austria 381 -565
11 Takanobu Okabe Japonia 373 -573
12 Andreas Kofler Austria 358 -588
13 Adam Małysz Polska 338 -608
14 Robert Kranjec Słowenia 235 -711
15 Georg Späth Niemcy 216 -730
16 Simon Ammann Szwajcaria 206 -740
17 Noriaki Kasai Japonia 174 -772
18 Rok Benkovic Słowenia 164 -782
19 Daiki Ito Japonia 161 -785
20 Wolfgang Loitzl Austria 156 -790
21 Primoz Peterka Słowenia 148 -798
22 Janne Happonen Finlandia 143 -803
23 Tami Kiuru Finlandia 141 -805
24 Alexander Herr Niemcy 140 -806
25 Joonas Ikonen Finlandia 138 -808
26 Risto Jussilainen Finlandia 133 -813
27 Anders Bardal Norwegia 132 -814
28 Dimitry Vassiliev Rosja 130 -816
29 Henning Stensrud Norwegia 109 -837
30 Michael Neumayer Niemcy 108 -838
31 Martin Koch Austria 103 -843
32 Jan Matura Czechy 102 -844
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 88 -858
34 Daniel Forfang Norwegia 82 -864
35 Sebastian Colloredo Włochy 79 -867
36 Jernej Damjan Słowenia 77 -869
37 Harri Olli Finlandia 62 -884
38 Martin Höllwarth Austria 59 -887
39 Sigurd Pettersen Norwegia 51 -895
  Reinhard Schwarzenberger Austria 51 -895
41 Martin Schmitt Niemcy 48 -898
42 Yukio Sakano Japonia 42 -904
  Manuel Fettner Austria 42 -904
  Michael Möllinger Szwajcaria 42 -904
45 Kamil Stoch Polska 41 -905
46 Guido Landert Szwajcaria 40 -906
47 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 31 -915
48 Kazuya Yoshioka Japonia 29 -917
49 Shingo Ueno Japonia 26 -920
50 Piotr Żyła Polska 23 -923
51 Morten Solem Norwegia 22 -924
52 Kimmo Yliriesto Finlandia 20 -926
53 Stefan Hula Polska 19 -927
  Ivan Karaulov Kazachstan 19 -927
55 Primoz Pikl Słowenia 18 -928
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 18 -928
57 Hideharu Miyahira Japonia 15 -931
  Rafał ¦liż Polska 15 -931
59 David Lazzaroni Francja 14 -932
  Denis Kornilov Rosja 14 -932
61 Andrea Morassi Włochy 11 -935
62 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 10 -936
  Jure Sinkovec Słowenia 10 -936
64 Balthasar Schneider Austria 9 -937
  Julian Musiol Niemcy 9 -937
66 Stefan Read Kanada 8 -938
  Dimitry Ipatov Rosja 8 -938
  Jure Radelj Słowenia 8 -938
69 Hiroki Yamada Japonia 7 -939
70 Radik Zhaparov Kazachstan 6 -940
  Jens Salumäe Estonia 6 -940
72 Jan Mazoch Czechy 5 -941
  Antonin Hajek Czechy 5 -941
  Alan Alborn USA 5 -941
75 Robert Mateja Polska 4 -942
76 Ondrej Vaculik Czechy 3 -943
77 Martin Mesik Słowacja 2 -944
  Stephan Hocke Niemcy 2 -944
79 Borek Sedlak Czechy 1 -945
  Yuta Watase Japonia 1 -945
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1968  
2 Finlandia Finlandia 1950 -18
3 Austria Austria 1571 -397
4 Czechy Czechy 1062 -906
5 Niemcy Niemcy 1050 -918
6 Szwajcaria Szwajcaria 917 -1051
7 Japonia Japonia 859 -1109
8 Słowenia Słowenia 660 -1308
9 Polska Polska 440 -1528
10 Rosja Rosja 152 -1816
11 Włochy Włochy 90 -1878
12 Kazachstan Kazachstan 25 -1943
13 Francja Francja 14 -1954
14 Korea Pd. Korea Pd. 10 -1958
15 Kanada Kanada 8 -1960
16 Estonia Estonia 6 -1962
17 USA USA 5 -1963
18 Słowacja Słowacja 2 -1966

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich