Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1357  
2 Sven Hannawald Niemcy 1235 -122
3 Andreas Widhölzl Austria 1028 -329
4 Janne Ahonen Finlandia 1016 -341
5 Florian Liegl Austria 986 -371
6 Martin Höllwarth Austria 925 -432
7 Primoz Peterka Słowenia 805 -552
8 Matti Hautamäki Finlandia 797 -560
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 757 -600
10 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -610
11 Hideharu Miyahira Japonia 639 -718
12 Andreas Goldberger Austria 556 -801
13 Noriaki Kasai Japonia 548 -809
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 523 -834
15 Michael Uhrmann Niemcy 516 -841
16 Andreas Kofler Austria 506 -851
17 Robert Kranjec Słowenia 431 -926
18 Christian Nagiller Austria 428 -929
19 Peter Zonta Słowenia 410 -947
20 Thomas Morgenstern Austria 385 -972
21 Tami Kiuru Finlandia 380 -977
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 295 -1062
23 Martin Schmitt Niemcy 253 -1104
24 Arttu Lappi Finlandia 241 -1116
25 Jakub Janda Czechy 227 -1130
26 Lars Bystoel Norwegia 226 -1131
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 216 -1141
28 Simon Ammann Szwajcaria 202 -1155
29 Henning Stensrud Norwegia 200 -1157
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 185 -1172
31 Roberto Cecon Włochy 183 -1174
32 Georg Späth Niemcy 172 -1185
33 Damjan Fras Słowenia 156 -1201
34 Martin Koch Austria 151 -1206
35 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 150 -1207
36 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -1214
37 Mathias Hafele Austria 124 -1233
38 Michael Neumayer Niemcy 92 -1265
39 Stefan Pieper Niemcy 87 -1270
40 Janne Happonen Finlandia 84 -1273
41 Rok Benkovic Słowenia 83 -1274
42 Marcin Bachleda Polska 77 -1280
  Anders Bardal Norwegia 77 -1280
44 Stefan Thurnbichler Austria 67 -1290
45 Akseli Kokkonen Finlandia 59 -1298
46 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1303
47 Christof Duffner Niemcy 50 -1307
  Teppei Takano Japonia 50 -1307
49 Akira Higashi Japonia 47 -1310
50 Clint Jones USA 44 -1313
51 Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1319
52 Stephan Hocke Niemcy 36 -1321
53 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -1325
54 Jaan Juris Estonia 28 -1329
  Toni Nieminen Finlandia 28 -1329
56 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1330
57 Igor Medved Słowenia 25 -1332
  Balthasar Schneider Austria 25 -1332
  Alexander Herr Niemcy 25 -1332
60 Ilja Rosliakov Rosja 20 -1337
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1337
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -1337
63 Alan Alborn USA 17 -1340
64 Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1341
  Nicolas Dessum Francja 16 -1341
66 Tomisław Tajner Polska 15 -1342
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1342
  Martin Mesik Słowacja 15 -1342
69 Risto Jussilainen Finlandia 13 -1344
70 Emmanuel Chedal Francja 12 -1345
71 Michael Möllinger Niemcy 8 -1349
72 Jan Matura Czechy 7 -1350
73 Kai Bracht Niemcy 6 -1351
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1351
  Pekka Salminen Finlandia 6 -1351
76 Rok Urbanc Słowenia 5 -1352
  Robert Mateja Polska 5 -1352
78 Jan Mazoch Czechy 4 -1353
  Maxime Remy Francja 4 -1353
  Tomasz Pochwała Polska 4 -1353
81 Kalle Keituri Finlandia 3 -1354
82 Jens Salumäe Estonia 2 -1355
  Ingemar Mayr Holandia 2 -1355
84 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1356
  Dirk Else Niemcy 1 -1356
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6117  
2 Finlandia Finlandia 3716 -2401
3 Norwegia Norwegia 3273 -2844
4 Niemcy Niemcy 3101 -3016
5 Słowenia Słowenia 2315 -3802
6 Japonia Japonia 1869 -4248
7 Polska Polska 1608 -4509
8 Czechy Czechy 338 -5779
9 Włochy Włochy 283 -5834
10 Szwajcaria Szwajcaria 238 -5879
11 USA USA 61 -6056
12 Rosja Rosja 52 -6065
13 Francja Francja 32 -6085
14 Estonia Estonia 30 -6087
15 Szwecja Szwecja 27 -6090
16 Słowacja Słowacja 15 -6102
17 Holandia Holandia 2 -6115
Wyniki konkursów
29.11.2002 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
30.11.2002 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
07.12.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
08.12.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
14.12.2002 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
15.12.2002 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
21.12.2002 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
22.12.2002 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
29.12.2002 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2003 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
11.01.2003 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
18.01.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
19.01.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
23.01.2003 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
25.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
26.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
01.02.2003 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Florian Liegl (Austria)
02.02.2003 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.02.2003 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
09.02.2003 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
08.03.2003 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzcy: Austria
09.03.2003 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.03.2003 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
15.03.2003 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
22.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
23.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matti Nykaenen
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich