TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1357  
2 Sven Hannawald Niemcy 1235 -122
3 Andreas Widhölzl Austria 1028 -329
4 Janne Ahonen Finlandia 1016 -341
5 Florian Liegl Austria 986 -371
6 Martin Höllwarth Austria 925 -432
7 Primoz Peterka Słowenia 805 -552
8 Matti Hautamäki Finlandia 797 -560
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 757 -600
10 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -610
11 Hideharu Miyahira Japonia 639 -718
12 Andreas Goldberger Austria 556 -801
13 Noriaki Kasai Japonia 548 -809
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 523 -834
15 Michael Uhrmann Niemcy 516 -841
16 Andreas Kofler Austria 506 -851
17 Robert Kranjec Słowenia 431 -926
18 Christian Nagiller Austria 428 -929
19 Peter Zonta Słowenia 410 -947
20 Thomas Morgenstern Austria 385 -972
21 Tami Kiuru Finlandia 380 -977
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 295 -1062
23 Martin Schmitt Niemcy 253 -1104
24 Arttu Lappi Finlandia 241 -1116
25 Jakub Janda Czechy 227 -1130
26 Lars Bystoel Norwegia 226 -1131
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 216 -1141
28 Simon Ammann Szwajcaria 202 -1155
29 Henning Stensrud Norwegia 200 -1157
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 185 -1172
31 Roberto Cecon Włochy 183 -1174
32 Georg Späth Niemcy 172 -1185
33 Damjan Fras Słowenia 156 -1201
34 Martin Koch Austria 151 -1206
35 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 150 -1207
36 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -1214
37 Mathias Hafele Austria 124 -1233
38 Michael Neumayer Niemcy 92 -1265
39 Stefan Pieper Niemcy 87 -1270
40 Janne Happonen Finlandia 84 -1273
41 Rok Benkovic Słowenia 83 -1274
42 Anders Bardal Norwegia 77 -1280
  Marcin Bachleda Polska 77 -1280
44 Stefan Thurnbichler Austria 67 -1290
45 Akseli Kokkonen Finlandia 59 -1298
46 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1303
47 Christof Duffner Niemcy 50 -1307
  Teppei Takano Japonia 50 -1307
49 Akira Higashi Japonia 47 -1310
50 Clint Jones USA 44 -1313
51 Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1319
52 Stephan Hocke Niemcy 36 -1321
53 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -1325
54 Toni Nieminen Finlandia 28 -1329
  Jaan Juris Estonia 28 -1329
56 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1330
57 Balthasar Schneider Austria 25 -1332
  Alexander Herr Niemcy 25 -1332
  Igor Medved Słowenia 25 -1332
60 Wolfgang Loitzl Austria 20 -1337
  Ilja Rosliakov Rosja 20 -1337
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1337
63 Alan Alborn USA 17 -1340
64 Nicolas Dessum Francja 16 -1341
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1341
66 Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1342
  Martin Mesik Słowacja 15 -1342
  Tomisław Tajner Polska 15 -1342
69 Risto Jussilainen Finlandia 13 -1344
70 Emmanuel Chedal Francja 12 -1345
71 Michael Möllinger Niemcy 8 -1349
72 Jan Matura Czechy 7 -1350
73 Pekka Salminen Finlandia 6 -1351
  Kai Bracht Niemcy 6 -1351
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1351
76 Rok Urbanc Słowenia 5 -1352
  Robert Mateja Polska 5 -1352
78 Maxime Remy Francja 4 -1353
  Jan Mazoch Czechy 4 -1353
  Tomasz Pochwała Polska 4 -1353
81 Kalle Keituri Finlandia 3 -1354
82 Ingemar Mayr Holandia 2 -1355
  Jens Salumäe Estonia 2 -1355
84 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1356
  Dirk Else Niemcy 1 -1356
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6117  
2 Finlandia Finlandia 3716 -2401
3 Norwegia Norwegia 3273 -2844
4 Niemcy Niemcy 3101 -3016
5 Słowenia Słowenia 2315 -3802
6 Japonia Japonia 1869 -4248
7 Polska Polska 1608 -4509
8 Czechy Czechy 338 -5779
9 Włochy Włochy 283 -5834
10 Szwajcaria Szwajcaria 238 -5879
11 USA USA 61 -6056
12 Rosja Rosja 52 -6065
13 Francja Francja 32 -6085
14 Estonia Estonia 30 -6087
15 Szwecja Szwecja 27 -6090
16 Słowacja Słowacja 15 -6102
17 Holandia Holandia 2 -6115
Wyniki konkursów
29.11.2002 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
30.11.2002 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
07.12.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
08.12.2002 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
14.12.2002 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
15.12.2002 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
21.12.2002 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
22.12.2002 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
29.12.2002 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
01.01.2003 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
04.01.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2003 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
11.01.2003 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
18.01.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
19.01.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
23.01.2003 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
25.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
26.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
01.02.2003 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Florian Liegl (Austria)
02.02.2003 Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
08.02.2003 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
09.02.2003 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
08.03.2003 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzcy: Austria
09.03.2003 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
14.03.2003 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
15.03.2003 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
21.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Finlandia
22.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
23.03.2003 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »