Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 02.02.2003, Bad Mitterndorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 928  
2 Adam Małysz Polska 927 -1
3 Sven Hannawald Niemcy 901 -27
4 Andreas Widhölzl Austria 870 -58
5 Florian Liegl Austria 756 -172
6 Primoz Peterka Słowenia 710 -218
7 Sigurd Pettersen Norwegia 693 -235
8 Martin Höllwarth Austria 691 -237
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 625 -303
10 Andreas Goldberger Austria 542 -386
11 Andreas Kofler Austria 480 -448
12 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 435 -493
13 Michael Uhrmann Niemcy 375 -553
  Peter Zonta Słowenia 375 -553
15 Christian Nagiller Austria 367 -561
16 Hideharu Miyahira Japonia 341 -587
17 Matti Hautamäki Finlandia 292 -636
18 Noriaki Kasai Japonia 290 -638
19 Thomas Morgenstern Austria 255 -673
20 Robert Kranjec Słowenia 227 -701
21 Arttu Lappi Finlandia 209 -719
22 Tami Kiuru Finlandia 179 -749
23 Jakub Janda Czechy 177 -751
24 Martin Schmitt Niemcy 172 -756
25 Veli-Matti Lindström Finlandia 168 -760
  Reinhard Schwarzenberger Austria 168 -760
27 Damjan Fras Słowenia 156 -772
28 Georg Späth Niemcy 155 -773
29 Martin Koch Austria 146 -782
30 Lars Bystoel Norwegia 141 -787
31 Kazuyoshi Funaki Japonia 138 -790
32 Kim-Roar Hansen Norwegia 127 -801
33 Mathias Hafele Austria 124 -804
34 Roberto Cecon Włochy 120 -808
35 Henning Stensrud Norwegia 117 -811
36 Simon Ammann Szwajcaria 100 -828
37 Marcin Bachleda Polska 77 -851
38 Stefan Pieper Niemcy 75 -853
39 Anders Bardal Norwegia 73 -855
40 Michael Neumayer Niemcy 65 -863
41 Maximilian Mechler Niemcy 54 -874
42 Janne Happonen Finlandia 49 -879
43 Akira Higashi Japonia 47 -881
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 40 -888
45 Stephan Hocke Niemcy 36 -892
46 Christof Duffner Niemcy 35 -893
47 Akseli Kokkonen Finlandia 33 -895
48 Dmitriy Vassiliev Rosja 32 -896
49 Toni Nieminen Finlandia 28 -900
50 Balthasar Schneider Austria 25 -903
  Igor Medved Słowenia 25 -903
52 Clint Jones USA 24 -904
53 Teppei Takano Japonia 21 -907
54 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -908
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -908
56 Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -912
57 Rok Benkovic Słowenia 15 -913
  Tomisław Tajner Polska 15 -913
59 Jussi Hautamäki Finlandia 14 -914
60 Alexander Herr Niemcy 13 -915
  Risto Jussilainen Finlandia 13 -915
62 Nicolas Dessum Francja 12 -916
63 Stefan Thurnbichler Austria 9 -919
64 Alan Alborn USA 8 -920
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -920
66 Kai Bracht Niemcy 6 -922
  Pekka Salminen Finlandia 6 -922
68 Robert Mateja Polska 5 -923
69 Tomasz Pochwała Polska 4 -924
  Jan Mazoch Czechy 4 -924
  Jaan Juris Estonia 4 -924
72 Jens Salumäe Estonia 2 -926
73 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -927
  Dirk Else Niemcy 1 -927
  Emmanuel Chedal Francja 1 -927
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4453  
2 Norwegia Norwegia 2251 -2202
3 Finlandia Finlandia 1919 -2534
4 Niemcy Niemcy 1904 -2549
5 Słowenia Słowenia 1508 -2945
6 Polska Polska 1028 -3425
7 Japonia Japonia 837 -3616
8 Czechy Czechy 181 -4272
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -4332
10 Włochy Włochy 120 -4333
11 Rosja Rosja 32 -4421
  USA USA 32 -4421
13 Francja Francja 13 -4440
14 Szwecja Szwecja 8 -4445
15 Estonia Estonia 6 -4447

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich