Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 23.03.2003, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1357  
2 Sven Hannawald Niemcy 1235 -122
3 Andreas Widhölzl Austria 1028 -329
4 Janne Ahonen Finlandia 1016 -341
5 Florian Liegl Austria 986 -371
6 Martin Höllwarth Austria 925 -432
7 Primoz Peterka Słowenia 805 -552
8 Matti Hautamäki Finlandia 797 -560
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 757 -600
10 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -610
11 Hideharu Miyahira Japonia 639 -718
12 Andreas Goldberger Austria 556 -801
13 Noriaki Kasai Japonia 548 -809
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 523 -834
15 Michael Uhrmann Niemcy 516 -841
16 Andreas Kofler Austria 506 -851
17 Robert Kranjec Słowenia 431 -926
18 Christian Nagiller Austria 428 -929
19 Peter Zonta Słowenia 410 -947
20 Thomas Morgenstern Austria 385 -972
21 Tami Kiuru Finlandia 380 -977
22 Veli-Matti Lindström Finlandia 295 -1062
23 Martin Schmitt Niemcy 253 -1104
24 Arttu Lappi Finlandia 241 -1116
25 Jakub Janda Czechy 227 -1130
26 Lars Bystoel Norwegia 226 -1131
27 Reinhard Schwarzenberger Austria 216 -1141
28 Simon Ammann Szwajcaria 202 -1155
29 Henning Stensrud Norwegia 200 -1157
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 185 -1172
31 Roberto Cecon Włochy 183 -1174
32 Georg Späth Niemcy 172 -1185
33 Damjan Fras Słowenia 156 -1201
34 Martin Koch Austria 151 -1206
35 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 150 -1207
36 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -1214
37 Mathias Hafele Austria 124 -1233
38 Michael Neumayer Niemcy 92 -1265
39 Stefan Pieper Niemcy 87 -1270
40 Janne Happonen Finlandia 84 -1273
41 Rok Benkovic Słowenia 83 -1274
42 Anders Bardal Norwegia 77 -1280
  Marcin Bachleda Polska 77 -1280
44 Stefan Thurnbichler Austria 67 -1290
45 Akseli Kokkonen Finlandia 59 -1298
46 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1303
47 Teppei Takano Japonia 50 -1307
  Christof Duffner Niemcy 50 -1307
49 Akira Higashi Japonia 47 -1310
50 Clint Jones USA 44 -1313
51 Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1319
52 Stephan Hocke Niemcy 36 -1321
53 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -1325
54 Toni Nieminen Finlandia 28 -1329
  Jaan Juris Estonia 28 -1329
56 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1330
57 Balthasar Schneider Austria 25 -1332
  Alexander Herr Niemcy 25 -1332
  Igor Medved Słowenia 25 -1332
60 Wolfgang Loitzl Austria 20 -1337
  Ilja Rosliakov Rosja 20 -1337
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1337
63 Alan Alborn USA 17 -1340
64 Nicolas Dessum Francja 16 -1341
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1341
66 Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1342
  Martin Mesik Słowacja 15 -1342
  Tomisław Tajner Polska 15 -1342
69 Risto Jussilainen Finlandia 13 -1344
70 Emmanuel Chedal Francja 12 -1345
71 Michael Möllinger Niemcy 8 -1349
72 Jan Matura Czechy 7 -1350
73 Pekka Salminen Finlandia 6 -1351
  Kai Bracht Niemcy 6 -1351
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1351
76 Rok Urbanc Słowenia 5 -1352
  Robert Mateja Polska 5 -1352
78 Tomasz Pochwała Polska 4 -1353
  Maxime Remy Francja 4 -1353
  Jan Mazoch Czechy 4 -1353
81 Kalle Keituri Finlandia 3 -1354
82 Ingemar Mayr Holandia 2 -1355
  Jens Salumäe Estonia 2 -1355
84 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1356
  Dirk Else Niemcy 1 -1356
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5417  
2 Finlandia Finlandia 2966 -2451
3 Norwegia Norwegia 2823 -2594
4 Niemcy Niemcy 2551 -2866
5 Słowenia Słowenia 1915 -3502
6 Japonia Japonia 1469 -3948
7 Polska Polska 1458 -3959
8 Czechy Czechy 238 -5179
  Szwajcaria Szwajcaria 238 -5179
10 Włochy Włochy 183 -5234
11 USA USA 61 -5356
12 Rosja Rosja 52 -5365
13 Francja Francja 32 -5385
14 Estonia Estonia 30 -5387
15 Szwecja Szwecja 27 -5390
16 Słowacja Słowacja 15 -5402
17 Holandia Holandia 2 -5415

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich