Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.2003, Oslo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sven Hannawald Niemcy 1001  
2 Andreas Widhölzl Austria 990 -11
3 Janne Ahonen Finlandia 964 -37
4 Adam Małysz Polska 927 -74
5 Florian Liegl Austria 816 -185
6 Primoz Peterka Słowenia 778 -223
7 Martin Höllwarth Austria 733 -268
8 Sigurd Pettersen Norwegia 711 -290
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 629 -372
10 Andreas Goldberger Austria 556 -445
11 Andreas Kofler Austria 504 -497
12 Hideharu Miyahira Japonia 461 -540
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 455 -546
14 Noriaki Kasai Japonia 412 -589
15 Peter Zonta Słowenia 399 -602
16 Christian Nagiller Austria 393 -608
17 Matti Hautamäki Finlandia 387 -614
18 Michael Uhrmann Niemcy 381 -620
19 Robert Kranjec Słowenia 337 -664
20 Thomas Morgenstern Austria 255 -746
21 Lars Bystoel Norwegia 222 -779
22 Arttu Lappi Finlandia 209 -792
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 197 -804
24 Martin Schmitt Niemcy 181 -820
25 Tami Kiuru Finlandia 179 -822
26 Jakub Janda Czechy 177 -824
27 Georg Späth Niemcy 169 -832
28 Veli-Matti Lindström Finlandia 168 -833
29 Henning Stensrud Norwegia 158 -843
30 Damjan Fras Słowenia 156 -845
  Roberto Cecon Włochy 156 -845
32 Martin Koch Austria 151 -850
33 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -858
34 Kazuyoshi Funaki Japonia 138 -863
35 Mathias Hafele Austria 124 -877
36 Simon Ammann Szwajcaria 100 -901
37 Stefan Pieper Niemcy 87 -914
38 Michael Neumayer Niemcy 84 -917
39 Marcin Bachleda Polska 77 -924
40 Anders Bardal Norwegia 73 -928
41 Janne Happonen Finlandia 58 -943
42 Maximilian Mechler Niemcy 54 -947
43 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 51 -950
44 Teppei Takano Japonia 50 -951
45 Akira Higashi Japonia 47 -954
46 Christof Duffner Niemcy 38 -963
  Jussi Hautamäki Finlandia 38 -963
48 Stephan Hocke Niemcy 36 -965
49 Akseli Kokkonen Finlandia 33 -968
50 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -969
51 Jaan Juris Estonia 28 -973
  Toni Nieminen Finlandia 28 -973
53 Igor Medved Słowenia 25 -976
  Balthasar Schneider Austria 25 -976
55 Clint Jones USA 24 -977
56 Ilja Rosliakov Rosja 20 -981
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -981
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -981
59 Kristoffer Jaafs Szwecja 19 -982
60 Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -985
61 Rok Benkovic Słowenia 15 -986
  Tomisław Tajner Polska 15 -986
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -986
  Martin Mesik Słowacja 15 -986
65 Risto Jussilainen Finlandia 13 -988
  Alexander Herr Niemcy 13 -988
67 Nicolas Dessum Francja 12 -989
68 Stefan Thurnbichler Austria 9 -992
69 Alan Alborn USA 8 -993
70 Kai Bracht Niemcy 6 -995
  Pekka Salminen Finlandia 6 -995
72 Robert Mateja Polska 5 -996
73 Jan Mazoch Czechy 4 -997
  Tomasz Pochwała Polska 4 -997
  Maxime Remy Francja 4 -997
76 Ingemar Mayr Holandia 2 -999
  Jens Salumäe Estonia 2 -999
78 Emmanuel Chedal Francja 1 -1000
  Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1000
  Dirk Else Niemcy 1 -1000
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5173  
2 Norwegia Norwegia 2542 -2631
3 Finlandia Finlandia 2433 -2740
4 Niemcy Niemcy 2367 -2806
5 Słowenia Słowenia 1910 -3263
6 Japonia Japonia 1358 -3815
7 Polska Polska 1178 -3995
8 Włochy Włochy 206 -4967
9 Czechy Czechy 181 -4992
10 Szwajcaria Szwajcaria 136 -5037
11 Rosja Rosja 52 -5121
12 USA USA 32 -5141
13 Estonia Estonia 30 -5143
14 Szwecja Szwecja 19 -5154
15 Francja Francja 17 -5156
16 Słowacja Słowacja 15 -5158
17 Holandia Holandia 2 -5171

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich