Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2003, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 869  
2 Adam Małysz Polska 817 -52
3 Andreas Widhölzl Austria 794 -75
4 Sven Hannawald Niemcy 721 -148
5 Primoz Peterka Słowenia 692 -177
6 Sigurd Pettersen Norwegia 687 -182
7 Martin Höllwarth Austria 659 -210
8 Roar Ljoekelsoey Norwegia 576 -293
  Florian Liegl Austria 576 -293
10 Andreas Goldberger Austria 524 -345
11 Andreas Kofler Austria 470 -399
12 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 396 -473
13 Peter Zonta Słowenia 373 -496
14 Michael Uhrmann Niemcy 355 -514
15 Hideharu Miyahira Japonia 317 -552
16 Christian Nagiller Austria 288 -581
17 Thomas Morgenstern Austria 255 -614
18 Noriaki Kasai Japonia 238 -631
19 Matti Hautamäki Finlandia 227 -642
20 Arttu Lappi Finlandia 194 -675
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 159 -710
22 Tami Kiuru Finlandia 156 -713
  Damjan Fras Słowenia 156 -713
24 Georg Späth Niemcy 147 -722
25 Martin Koch Austria 143 -726
26 Robert Kranjec Słowenia 142 -727
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 140 -729
28 Martin Schmitt Niemcy 139 -730
29 Kazuyoshi Funaki Japonia 138 -731
30 Jakub Janda Czechy 137 -732
31 Kim-Roar Hansen Norwegia 127 -742
32 Mathias Hafele Austria 124 -745
33 Henning Stensrud Norwegia 117 -752
34 Lars Bystoel Norwegia 116 -753
35 Simon Ammann Szwajcaria 100 -769
36 Roberto Cecon Włochy 99 -770
37 Marcin Bachleda Polska 77 -792
38 Stefan Pieper Niemcy 75 -794
39 Michael Neumayer Niemcy 65 -804
40 Maximilian Mechler Niemcy 54 -815
41 Janne Happonen Finlandia 49 -820
42 Akira Higashi Japonia 47 -822
43 Anders Bardal Norwegia 41 -828
44 Stephan Hocke Niemcy 36 -833
45 Akseli Kokkonen Finlandia 31 -838
46 Toni Nieminen Finlandia 28 -841
47 Dimitry Vassiliev Rosja 27 -842
48 Balthasar Schneider Austria 25 -844
49 Clint Jones USA 24 -845
50 Teppei Takano Japonia 21 -848
51 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -849
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -849
53 Igor Medved Słowenia 18 -851
54 Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -853
55 Rok Benkovic Słowenia 15 -854
  Tomisław Tajner Polska 15 -854
57 Jussi Hautamäki Finlandia 14 -855
58 Risto Jussilainen Finlandia 13 -856
  Alexander Herr Niemcy 13 -856
60 Nicolas Dessum Francja 12 -857
61 Stefan Thurnbichler Austria 9 -860
62 Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -861
63 Alan Alborn USA 7 -862
64 Pekka Salminen Finlandia 6 -863
65 Robert Mateja Polska 5 -864
66 Jan Mazoch Czechy 4 -865
  Jaan Juris Estonia 4 -865
  Tomasz Pochwała Polska 4 -865
69 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 2 -867
  Jens Salumäe Estonia 2 -867
71 Dirk Else Niemcy 1 -868
  Marco Steinauer Szwajcaria 1 -868
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4046  
2 Norwegia Norwegia 2062 -1984
3 Finlandia Finlandia 1727 -2319
4 Niemcy Niemcy 1622 -2424
5 Słowenia Słowenia 1396 -2650
6 Polska Polska 918 -3128
7 Japonia Japonia 761 -3285
8 Czechy Czechy 141 -3905
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -3925
10 Włochy Włochy 99 -3947
11 USA USA 31 -4015
12 Rosja Rosja 27 -4019
13 Francja Francja 12 -4034
14 Szwecja Szwecja 8 -4038
15 Estonia Estonia 6 -4040

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich