Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 13:00
Rasnov HS-97
P¦-k
23.03.2003 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 231.0 224.0 450.5
2 Sven Hannawald Niemcy 214.5 217.0 427.8
3 Hideharu Miyahira Japonia 209.0 213.5 419.0
4 Adam Małysz Polska 212.5 213.0 418.6
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 218.5 211.0 417.9
6 Robert Kranjec Słowenia 215.0 206.5 415.8
7 Noriaki Kasai Japonia 204.5 213.5 412.6
8 Thomas Morgenstern Austria 214.0 201.5 410.6
9 Florian Liegl Austria 214.5 201.0 405.6
10 Tami Kiuru Finlandia 212.5 200.0 404.5
11 Roar Ljoekelsoey Norwegia 207.5 205.0 404.0
12 Michael Uhrmann Niemcy 202.5 206.5 397.3
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 202.0 199.0 391.2
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 210.5 195.0 389.1
15 Martin Höllwarth Austria 212.0 187.5 385.4
16 Jakub Janda Czechy 201.5 193.5 380.0
17 Janne Ahonen Finlandia 188.5 203.5 375.4
18 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 203.5 208.0 366.8
19 Andreas Widhölzl Austria 195.5 188.0 366.2
20 Simon Ammann Szwajcaria 195.5 186.5 365.9
21 Rok Benkovic Słowenia 194.5 189.5 357.8
22 Roberto Cecon Włochy 188.0 186.5 352.4
23 Christian Nagiller Austria 190.0 184.0 351.8
24 Reinhard Schwarzenberger Austria 182.5 188.5 348.2
25 Primoz Peterka Słowenia 174.5 181.5 329.7
26 Michael Neumayer Niemcy 181.5 175.5 326.4
27 Lars Bystoel Norwegia 160.5 191.0 321.8
28 Georg Späth Niemcy 190.0 155.5 314.6
29 Andreas Kofler Austria 204.0 110.0 269.3
30 Henning Stensrud Norwegia 203.5 106.0 263.4
31 Peter Zonta Słowenia 148.5   121.2

« Puchar ¦wiata 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2002/2003

Puchar ¦wiata 2002/2003

Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
03:00
CoC Sapporo
08:00
CoC-k Rena
09:00
FIS Cup Rastbüchl
10:00
FIS Cup Rastbüchl
10:30
FIS Cup Rastbüchl
12:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
12:30
FIS Cup Rastbüchl
trening M
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
13:00
CoC-k Rena
oficjalny trening
14:00
CoC-k Rena
seria próbna
14:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:00
CoC-k Rena
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich