Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2003, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1127  
2 Sven Hannawald Niemcy 1079 -48
3 Andreas Widhölzl Austria 1016 -111
4 Janne Ahonen Finlandia 990 -137
5 Florian Liegl Austria 914 -213
6 Martin Höllwarth Austria 804 -323
7 Primoz Peterka Słowenia 793 -334
8 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -380
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 711 -416
10 Andreas Goldberger Austria 556 -571
11 Matti Hautamäki Finlandia 517 -610
12 Andreas Kofler Austria 504 -623
13 Hideharu Miyahira Japonia 503 -624
14 Noriaki Kasai Japonia 497 -630
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 465 -662
16 Michael Uhrmann Niemcy 422 -705
17 Peter Zonta Słowenia 409 -718
18 Christian Nagiller Austria 404 -723
19 Robert Kranjec Słowenia 373 -754
20 Thomas Morgenstern Austria 304 -823
21 Tami Kiuru Finlandia 258 -869
22 Arttu Lappi Finlandia 228 -899
23 Lars Bystoel Norwegia 222 -905
24 Martin Schmitt Niemcy 217 -910
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 204 -923
26 Jakub Janda Czechy 198 -929
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 189 -938
28 Henning Stensrud Norwegia 182 -945
29 Georg Späth Niemcy 169 -958
30 Damjan Fras Słowenia 156 -971
  Roberto Cecon Włochy 156 -971
32 Martin Koch Austria 151 -976
33 Simon Ammann Szwajcaria 145 -982
34 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -984
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 139 -988
36 Mathias Hafele Austria 124 -1003
37 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 87 -1040
  Michael Neumayer Niemcy 87 -1040
  Stefan Pieper Niemcy 87 -1040
40 Janne Happonen Finlandia 80 -1047
41 Marcin Bachleda Polska 77 -1050
42 Anders Bardal Norwegia 73 -1054
43 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1073
44 Teppei Takano Japonia 50 -1077
45 Rok Benkovic Słowenia 47 -1080
  Akira Higashi Japonia 47 -1080
47 Akseli Kokkonen Finlandia 46 -1081
48 Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1089
  Christof Duffner Niemcy 38 -1089
50 Stephan Hocke Niemcy 36 -1091
51 Stefan Thurnbichler Austria 34 -1093
52 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -1095
53 Jaan Juris Estonia 28 -1099
  Toni Nieminen Finlandia 28 -1099
55 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1100
56 Igor Medved Słowenia 25 -1102
  Balthasar Schneider Austria 25 -1102
58 Clint Jones USA 24 -1103
59 Ilja Rosliakov Rosja 20 -1107
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1107
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -1107
62 Alan Alborn USA 17 -1110
63 Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1111
64 Tomisław Tajner Polska 15 -1112
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1112
  Martin Mesik Słowacja 15 -1112
67 Risto Jussilainen Finlandia 13 -1114
  Alexander Herr Niemcy 13 -1114
69 Nicolas Dessum Francja 12 -1115
  Emmanuel Chedal Francja 12 -1115
71 Kai Bracht Niemcy 6 -1121
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1121
  Pekka Salminen Finlandia 6 -1121
74 Robert Mateja Polska 5 -1122
75 Jan Mazoch Czechy 4 -1123
  Tomasz Pochwała Polska 4 -1123
  Maxime Remy Francja 4 -1123
78 Kalle Keituri Finlandia 3 -1124
79 Ingemar Mayr Holandia 2 -1125
  Jens Salumäe Estonia 2 -1125
81 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1126
  Dirk Else Niemcy 1 -1126
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5060  
2 Norwegia Norwegia 2630 -2430
3 Finlandia Finlandia 2402 -2658
4 Niemcy Niemcy 2225 -2835
5 Słowenia Słowenia 1803 -3257
6 Japonia Japonia 1236 -3824
7 Polska Polska 1228 -3832
8 Czechy Czechy 202 -4858
9 Szwajcaria Szwajcaria 181 -4879
10 Włochy Włochy 156 -4904
11 Rosja Rosja 52 -5008
12 USA USA 41 -5019
13 Estonia Estonia 30 -5030
14 Francja Francja 28 -5032
15 Szwecja Szwecja 27 -5033
16 Słowacja Słowacja 15 -5045
17 Holandia Holandia 2 -5058

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Christian Ulmer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich