Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 21.03.2003, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1227  
2 Sven Hannawald Niemcy 1105 -122
3 Andreas Widhölzl Austria 1016 -211
4 Janne Ahonen Finlandia 1002 -225
5 Florian Liegl Austria 943 -284
6 Martin Höllwarth Austria 849 -378
7 Primoz Peterka Słowenia 799 -428
8 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -480
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 721 -506
10 Matti Hautamäki Finlandia 597 -630
11 Andreas Goldberger Austria 556 -671
12 Hideharu Miyahira Japonia 539 -688
13 Noriaki Kasai Japonia 512 -715
14 Andreas Kofler Austria 504 -723
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 487 -740
16 Michael Uhrmann Niemcy 462 -765
17 Peter Zonta Słowenia 409 -818
18 Christian Nagiller Austria 404 -823
19 Robert Kranjec Słowenia 391 -836
20 Thomas Morgenstern Austria 324 -903
21 Tami Kiuru Finlandia 318 -909
22 Martin Schmitt Niemcy 253 -974
23 Arttu Lappi Finlandia 241 -986
24 Lars Bystoel Norwegia 222 -1005
25 Jakub Janda Czechy 212 -1015
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 209 -1018
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 205 -1022
28 Henning Stensrud Norwegia 186 -1041
29 Simon Ammann Szwajcaria 169 -1058
  Georg Späth Niemcy 169 -1058
31 Roberto Cecon Włochy 164 -1063
32 Damjan Fras Słowenia 156 -1071
33 Martin Koch Austria 151 -1076
34 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -1084
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 139 -1088
36 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 137 -1090
37 Mathias Hafele Austria 124 -1103
38 Michael Neumayer Niemcy 87 -1140
  Stefan Pieper Niemcy 87 -1140
40 Janne Happonen Finlandia 82 -1145
41 Marcin Bachleda Polska 77 -1150
42 Anders Bardal Norwegia 73 -1154
43 Rok Benkovic Słowenia 58 -1169
44 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1173
45 Akseli Kokkonen Finlandia 53 -1174
46 Teppei Takano Japonia 50 -1177
47 Akira Higashi Japonia 47 -1180
48 Stefan Thurnbichler Austria 43 -1184
49 Christof Duffner Niemcy 38 -1189
  Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1189
51 Stephan Hocke Niemcy 36 -1191
52 Dimitry Vassiliev Rosja 32 -1195
53 Jaan Juris Estonia 28 -1199
  Toni Nieminen Finlandia 28 -1199
55 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1200
56 Igor Medved Słowenia 25 -1202
  Balthasar Schneider Austria 25 -1202
58 Clint Jones USA 24 -1203
59 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1207
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -1207
  Ilja Rosliakov Rosja 20 -1207
62 Alan Alborn USA 17 -1210
63 Alexander Herr Niemcy 16 -1211
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1211
65 Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1212
  Martin Mesik Słowacja 15 -1212
  Tomisław Tajner Polska 15 -1212
68 Nicolas Dessum Francja 13 -1214
  Risto Jussilainen Finlandia 13 -1214
70 Emmanuel Chedal Francja 12 -1215
71 Pekka Salminen Finlandia 6 -1221
  Kai Bracht Niemcy 6 -1221
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1221
74 Robert Mateja Polska 5 -1222
75 Tomasz Pochwała Polska 4 -1223
  Maxime Remy Francja 4 -1223
  Jan Mazoch Czechy 4 -1223
78 Kalle Keituri Finlandia 3 -1224
79 Ingemar Mayr Holandia 2 -1225
  Jens Salumäe Estonia 2 -1225
81 Dirk Else Niemcy 1 -1226
  Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1226
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5468  
2 Norwegia Norwegia 3066 -2402
3 Finlandia Finlandia 2992 -2476
4 Niemcy Niemcy 2580 -2888
5 Słowenia Słowenia 2038 -3430
6 Japonia Japonia 1437 -4031
7 Polska Polska 1328 -4140
8 Czechy Czechy 316 -5152
9 Włochy Włochy 214 -5254
10 Szwajcaria Szwajcaria 205 -5263
11 Rosja Rosja 52 -5416
12 USA USA 41 -5427
13 Estonia Estonia 30 -5438
14 Francja Francja 29 -5439
15 Szwecja Szwecja 27 -5441
16 Słowacja Słowacja 15 -5453
17 Holandia Holandia 2 -5466

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anders Bardal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicholas Alexander (1988)
Najbliższe zawody
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich