Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 21.03.2003, Planica K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1227  
2 Sven Hannawald Niemcy 1105 -122
3 Andreas Widhölzl Austria 1016 -211
4 Janne Ahonen Finlandia 1002 -225
5 Florian Liegl Austria 943 -284
6 Martin Höllwarth Austria 849 -378
7 Primoz Peterka Słowenia 799 -428
8 Sigurd Pettersen Norwegia 747 -480
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 721 -506
10 Matti Hautamäki Finlandia 597 -630
11 Andreas Goldberger Austria 556 -671
12 Hideharu Miyahira Japonia 539 -688
13 Noriaki Kasai Japonia 512 -715
14 Andreas Kofler Austria 504 -723
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 487 -740
16 Michael Uhrmann Niemcy 462 -765
17 Peter Zonta Słowenia 409 -818
18 Christian Nagiller Austria 404 -823
19 Robert Kranjec Słowenia 391 -836
20 Thomas Morgenstern Austria 324 -903
21 Tami Kiuru Finlandia 318 -909
22 Martin Schmitt Niemcy 253 -974
23 Arttu Lappi Finlandia 241 -986
24 Lars Bystoel Norwegia 222 -1005
25 Jakub Janda Czechy 212 -1015
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 209 -1018
27 Veli-Matti Lindström Finlandia 205 -1022
28 Henning Stensrud Norwegia 186 -1041
29 Simon Ammann Szwajcaria 169 -1058
  Georg Späth Niemcy 169 -1058
31 Roberto Cecon Włochy 164 -1063
32 Damjan Fras Słowenia 156 -1071
33 Martin Koch Austria 151 -1076
34 Kim-Roar Hansen Norwegia 143 -1084
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 139 -1088
36 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 137 -1090
37 Mathias Hafele Austria 124 -1103
38 Stefan Pieper Niemcy 87 -1140
  Michael Neumayer Niemcy 87 -1140
40 Janne Happonen Finlandia 82 -1145
41 Marcin Bachleda Polska 77 -1150
42 Anders Bardal Norwegia 73 -1154
43 Rok Benkovic Słowenia 58 -1169
44 Maximilian Mechler Niemcy 54 -1173
45 Akseli Kokkonen Finlandia 53 -1174
46 Teppei Takano Japonia 50 -1177
47 Akira Higashi Japonia 47 -1180
48 Stefan Thurnbichler Austria 43 -1184
49 Jussi Hautamäki Finlandia 38 -1189
  Christof Duffner Niemcy 38 -1189
51 Stephan Hocke Niemcy 36 -1191
52 Dmitriy Vassiliev Rosja 32 -1195
53 Jaan Juris Estonia 28 -1199
  Toni Nieminen Finlandia 28 -1199
55 Kristoffer Jaafs Szwecja 27 -1200
56 Igor Medved Słowenia 25 -1202
  Balthasar Schneider Austria 25 -1202
58 Clint Jones USA 24 -1203
59 Ilja Rosliakov Rosja 20 -1207
  Andreas Küttel Szwajcaria 20 -1207
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -1207
62 Alan Alborn USA 17 -1210
63 Alexander Herr Niemcy 16 -1211
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 16 -1211
65 Tomisław Tajner Polska 15 -1212
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 15 -1212
  Martin Mesik Słowacja 15 -1212
68 Risto Jussilainen Finlandia 13 -1214
  Nicolas Dessum Francja 13 -1214
70 Emmanuel Chedal Francja 12 -1215
71 Pekka Salminen Finlandia 6 -1221
  Kai Bracht Niemcy 6 -1221
  Janne Ylijärvi Finlandia 6 -1221
74 Robert Mateja Polska 5 -1222
75 Jan Mazoch Czechy 4 -1223
  Tomasz Pochwała Polska 4 -1223
  Maxime Remy Francja 4 -1223
78 Kalle Keituri Finlandia 3 -1224
79 Jens Salumäe Estonia 2 -1225
  Ingemar Mayr Holandia 2 -1225
81 Marco Steinauer Szwajcaria 1 -1226
  Dirk Else Niemcy 1 -1226
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5468  
2 Norwegia Norwegia 3066 -2402
3 Finlandia Finlandia 2992 -2476
4 Niemcy Niemcy 2580 -2888
5 Słowenia Słowenia 2038 -3430
6 Japonia Japonia 1437 -4031
7 Polska Polska 1328 -4140
8 Czechy Czechy 316 -5152
9 Włochy Włochy 214 -5254
10 Szwajcaria Szwajcaria 205 -5263
11 Rosja Rosja 52 -5416
12 USA USA 41 -5427
13 Estonia Estonia 30 -5438
14 Francja Francja 29 -5439
15 Szwecja Szwecja 27 -5441
16 Słowacja Słowacja 15 -5453
17 Holandia Holandia 2 -5466

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich