Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2003, Liberec K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 722  
2 Martin Höllwarth Austria 650 -72
3 Andreas Widhölzl Austria 580 -142
4 Adam Małysz Polska 572 -150
5 Sven Hannawald Niemcy 521 -201
6 Primoz Peterka Słowenia 512 -210
7 Sigurd Pettersen Norwegia 483 -239
8 Andreas Goldberger Austria 450 -272
9 Andreas Kofler Austria 419 -303
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 364 -358
11 Michael Uhrmann Niemcy 355 -367
12 Peter Zonta Słowenia 306 -416
13 Florian Liegl Austria 300 -422
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 262 -460
15 Thomas Morgenstern Austria 197 -525
16 Hideharu Miyahira Japonia 186 -536
17 Noriaki Kasai Japonia 174 -548
18 Arttu Lappi Finlandia 172 -550
19 Matti Hautamäki Finlandia 146 -576
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 136 -586
21 Damjan Fras Słowenia 127 -595
22 Mathias Hafele Austria 124 -598
23 Martin Koch Austria 120 -602
24 Georg Späth Niemcy 112 -610
25 Martin Schmitt Niemcy 104 -618
26 Robert Kranjec Słowenia 98 -624
27 Tami Kiuru Finlandia 95 -627
  Reinhard Schwarzenberger Austria 95 -627
29 Roberto Cecon Włochy 93 -629
  Kim-Roar Hansen Norwegia 93 -629
31 Veli-Matti Lindström Finlandia 90 -632
32 Henning Stensrud Norwegia 89 -633
33 Jakub Janda Czechy 86 -636
34 Simon Ammann Szwajcaria 70 -652
35 Lars Bystoel Norwegia 52 -670
36 Marcin Bachleda Polska 42 -680
37 Akseli Kokkonen Finlandia 31 -691
  Stefan Pieper Niemcy 31 -691
39 Janne Happonen Finlandia 29 -693
40 Toni Nieminen Finlandia 28 -694
41 Clint Jones USA 24 -698
  Stephan Hocke Niemcy 24 -698
43 Michael Neumayer Niemcy 21 -701
44 Andreas Küttel Szwajcaria 20 -702
  Wolfgang Loitzl Austria 20 -702
46 Balthasar Schneider Austria 18 -704
  Igor Medved Słowenia 18 -704
48 Rok Benkovic Słowenia 15 -707
  Tomisław Tajner Polska 15 -707
50 Jussi Hautamäki Finlandia 14 -708
51 Risto Jussilainen Finlandia 13 -709
  Alexander Herr Niemcy 13 -709
53 Stefan Thurnbichler Austria 9 -713
54 Alan Alborn USA 7 -715
55 Anders Bardal Norwegia 6 -716
56 Nicolas Dessum Francja 5 -717
  Robert Mateja Polska 5 -717
58 Tomasz Pochwała Polska 4 -718
  Jan Mazoch Czechy 4 -718
  Jaan Juris Estonia 4 -718
61 Jens Salumäe Estonia 2 -720
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 2 -720
63 Kristoffer Jaafs Szwecja 1 -721
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 1 -721
  Dirk Else Niemcy 1 -721
  Marco Steinauer Szwajcaria 1 -721
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2982  
2 Norwegia Norwegia 1351 -1631
3 Finlandia Finlandia 1340 -1642
4 Niemcy Niemcy 1183 -1799
5 Słowenia Słowenia 1076 -1906
6 Polska Polska 638 -2344
7 Japonia Japonia 496 -2486
8 Włochy Włochy 93 -2889
9 Szwajcaria Szwajcaria 91 -2891
10 Czechy Czechy 90 -2892
11 USA USA 31 -2951
12 Estonia Estonia 6 -2976
13 Francja Francja 5 -2977
14 Szwecja Szwecja 1 -2981

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich