Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2019
Period 1
20.07.2019 20:15 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
21.07.2019 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny
27.07.2019 11:55 Hinterzarten Niemcy HS-108 mix
27.07.2019 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
10.08.2019 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
17.08.2019 15:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
18.08.2019 13:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
Period 2
23.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
24.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
29.09.2019 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
05.10.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 305  
2 Yukiya Sato Japonia 294 -11
3 Timi Zajc Słowenia 268 -37
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 261 -44
5 Karl Geiger Niemcy 232 -73
6 Naoki Nakamura Japonia 225 -80
7 Keiichi Sato Japonia 213 -92
8 Piotr Żyła Polska 205 -100
9 Evgenii Klimov Rosja 195 -110
10 Marius Lindvik Norwegia 173 -132
11 Robert Johansson Norwegia 162 -143
12 Gregor Schlierenzauer Austria 147 -158
13 Junshiro Kobayashi Japonia 146 -159
  Killian Peier Szwajcaria 146 -159
15 Kamil Stoch Polska 138 -167
16 Anze Lanisek Słowenia 129 -176
17 Maciej Kot Polska 126 -179
18 Jakub Wolny Polska 120 -185
19 Peter Prevc Słowenia 114 -191
20 Yuken Iwasa Japonia 113 -192
21 Tilen Bartol Słowenia 110 -195
22 Richard Freitag Niemcy 100 -205
  Viktor Polasek Czechy 100 -205
  Halvor Egner Granerud Norwegia 100 -205
25 Robin Pedersen Norwegia 99 -206
26 Philipp Aschenwald Austria 89 -216
27 Daiki Ito Japonia 85 -220
28 Aleksander Zniszczoł Polska 82 -223
29 Markus Eisenbichler Niemcy 81 -224
30 Stefan Kraft Austria 76 -229
31 Paweł W±sek Polska 74 -231
32 Klemens Murańka Polska 68 -237
33 Simon Ammann Szwajcaria 62 -243
  Andrzej Stękała Polska 62 -243
35 Mikhail Nazarov Rosja 60 -245
36 Ziga Jelar Słowenia 57 -248
37 Stephan Leyhe Niemcy 54 -251
38 Daniel Andre Tande Norwegia 44 -261
39 Taku Takeuchi Japonia 43 -262
  Constantin Schmid Niemcy 43 -262
41 Johann Andre Forfang Norwegia 40 -265
42 Andreas Granerud Buskum Norwegia 39 -266
43 Joakim Aune Norwegia 35 -270
  Kevin Bickner USA 35 -270
45 Michael Hayboeck Austria 32 -273
  Antti Aalto Finlandia 32 -273
47 Pius Paschke Niemcy 30 -275
  Roman Koudelka Czechy 30 -275
49 Jernej Damjan Słowenia 29 -276
50 Thomas Aasen Markeng Norwegia 24 -281
51 Vojtech Stursa Czechy 23 -282
  Cestmir Kozisek Czechy 23 -282
53 Domen Prevc Słowenia 20 -285
  Stefan Hula Polska 20 -285
55 Clemens Aigner Austria 18 -287
56 Shohei Tochimoto Japonia 17 -288
57 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -289
58 Clemens Leitner Austria 15 -290
59 Roman Trofimov Rosja 14 -291
60 Stefan Huber Austria 9 -296
  Kenshiro Ito Japonia 9 -296
62 Sergey Tkachenko Kazachstan 8 -297
63 Jonathan Learoyd Francja 7 -298
64 Sander Vossan Eriksen Norwegia 5 -300
  Eetu Nousiainen Finlandia 5 -300
66 Yumu Harada Japonia 4 -301
67 Martin Hamann Niemcy 3 -302
  Dominik Peter Szwajcaria 3 -302
  Seou Choi Korea Pd. 3 -302
  Daniel Huber Austria 3 -302
71 Casey Larson USA 2 -303
  Niko Kytosaho Finlandia 2 -303
73 Claudio Moerth Austria 1 -304
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2185  
2 Polska Polska 1950 -235
3 Słowenia Słowenia 1427 -758
4 Norwegia Norwegia 1421 -764
5 Niemcy Niemcy 1243 -942
6 Austria Austria 815 -1370
7 Rosja Rosja 494 -1691
8 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1874
9 Czechy Czechy 276 -1909
10 Finlandia Finlandia 39 -2146
11 USA USA 37 -2148
12 Włochy Włochy 25 -2160
13 Kanada Kanada 16 -2169
14 Kazachstan Kazachstan 8 -2177
15 Francja Francja 7 -2178
16 Korea Pd. Korea Pd. 3 -2182
Wyniki konkursów
20.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Polska
21.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzcy: Niemcy
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
10.08.2019 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
17.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Japonia
18.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
23.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
24.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.09.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
05.10.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich