Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2019
Period 1
20.07.2019 20:15 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
21.07.2019 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny
27.07.2019 11:55 Hinterzarten Niemcy HS-108 mix
27.07.2019 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
10.08.2019 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
17.08.2019 15:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
18.08.2019 13:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
Period 2
23.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
24.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
29.09.2019 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
05.10.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 305  
2 Yukiya Sato Japonia 294 -11
3 Timi Zajc Słowenia 268 -37
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 261 -44
5 Karl Geiger Niemcy 232 -73
6 Naoki Nakamura Japonia 225 -80
7 Keiichi Sato Japonia 213 -92
8 Piotr Żyła Polska 205 -100
9 Evgeniy Klimov Rosja 195 -110
10 Marius Lindvik Norwegia 173 -132
11 Robert Johansson Norwegia 162 -143
12 Gregor Schlierenzauer Austria 147 -158
13 Junshiro Kobayashi Japonia 146 -159
  Killian Peier Szwajcaria 146 -159
15 Kamil Stoch Polska 138 -167
16 Anze Lanisek Słowenia 129 -176
17 Maciej Kot Polska 126 -179
18 Jakub Wolny Polska 120 -185
19 Peter Prevc Słowenia 114 -191
20 Yuken Iwasa Japonia 113 -192
21 Tilen Bartol Słowenia 110 -195
22 Richard Freitag Niemcy 100 -205
  Viktor Polasek Czechy 100 -205
  Halvor Egner Granerud Norwegia 100 -205
25 Robin Pedersen Norwegia 99 -206
26 Philipp Aschenwald Austria 89 -216
27 Daiki Ito Japonia 85 -220
28 Aleksander Zniszczoł Polska 82 -223
29 Markus Eisenbichler Niemcy 81 -224
30 Stefan Kraft Austria 76 -229
31 Paweł W±sek Polska 74 -231
32 Klemens Murańka Polska 68 -237
33 Simon Ammann Szwajcaria 62 -243
  Andrzej Stękała Polska 62 -243
35 Mikhail Nazarov Rosja 60 -245
36 Ziga Jelar Słowenia 57 -248
37 Stephan Leyhe Niemcy 54 -251
38 Daniel Andre Tande Norwegia 44 -261
39 Taku Takeuchi Japonia 43 -262
  Constantin Schmid Niemcy 43 -262
41 Johann Andre Forfang Norwegia 40 -265
42 Andreas Granerud Buskum Norwegia 39 -266
43 Kevin Bickner USA 35 -270
  Joakim Aune Norwegia 35 -270
45 Michael Hayboeck Austria 32 -273
  Antti Aalto Finlandia 32 -273
47 Pius Paschke Niemcy 30 -275
  Roman Koudelka Czechy 30 -275
49 Jernej Damjan Słowenia 29 -276
50 Thomas Aasen Markeng Norwegia 24 -281
51 Vojtech Stursa Czechy 23 -282
  Cestmir Kozisek Czechy 23 -282
53 Stefan Hula Polska 20 -285
  Domen Prevc Słowenia 20 -285
55 Clemens Aigner Austria 18 -287
56 Shohei Tochimoto Japonia 17 -288
57 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -289
58 Clemens Leitner Austria 15 -290
59 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 14 -291
60 Stefan Huber Austria 9 -296
  Kenshiro Ito Japonia 9 -296
62 Sergey Tkachenko Kazachstan 8 -297
63 Jonathan Learoyd Francja 7 -298
64 Sander Vossan Eriksen Norwegia 5 -300
  Eetu Nousiainen Finlandia 5 -300
66 Yumu Harada Japonia 4 -301
67 Martin Hamann Niemcy 3 -302
  Dominik Peter Szwajcaria 3 -302
  Seou Choi Korea Pd. 3 -302
  Daniel Huber Austria 3 -302
71 Casey Larson USA 2 -303
  Niko Kytosaho Finlandia 2 -303
73 Claudio Moerth Austria 1 -304
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2185  
2 Polska Polska 1950 -235
3 Słowenia Słowenia 1427 -758
4 Norwegia Norwegia 1421 -764
5 Niemcy Niemcy 1243 -942
6 Austria Austria 815 -1370
7 Rosja Rosja 494 -1691
8 Szwajcaria Szwajcaria 311 -1874
9 Czechy Czechy 276 -1909
10 Finlandia Finlandia 39 -2146
11 USA USA 37 -2148
12 Włochy Włochy 25 -2160
13 Kanada Kanada 16 -2169
14 Kazachstan Kazachstan 8 -2177
15 Francja Francja 7 -2178
16 Korea Pd. Korea Pd. 3 -2182
Wyniki konkursów
20.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Polska
21.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzcy: Niemcy
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
10.08.2019 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
17.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Japonia
18.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
23.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
24.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.09.2019 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
05.10.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich