Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
27.07.2019 - Hinterzarten (Niemcy) HS-108
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 947.8
2 Japonia Japonia 932.3
3 Słowenia Słowenia 927.7
4 Austria Austria 908.0
5 Norwegia Norwegia 888.5
6 Rosja Rosja 872.8
7 Czechy Czechy 785.2
8 Włochy Włochy 729.2
9 Francja Francja 355.2
10 Polska Polska 325.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 103.0 107.0 256.3
2 Gregor Schlierenzauer Austria 106.0 106.5 254.2
3 Peter Prevc Słowenia 104.0 106.5 253.6
4 Richard Freitag Niemcy 104.5 104.5 249.2
5 Maren Lundby Norwegia 105.5 106.5 246.3
6 Keiichi Sato Japonia 105.0 102.0 245.9
7 Junshiro Kobayashi Japonia 102.5 103.0 244.8
8 Roman Koudelka Czechy 103.0 99.5 244.6
9 Marius Lindvik Norwegia 99.5 104.0 240.6
10 Denis Kornilov Rosja 102.5 100.0 234.8
11 Fredrik Villumstad Norwegia 100.0 101.5 233.7
12 Sara Takanashi Japonia 95.0 105.5 231.2
13 Viktor Polasek Czechy 98.5 101.0 230.3
14 Nika Kriznar Słowenia 104.0 101.0 229.9
15 Chiara Hoelzl Austria 100.5 99.0 228.5
16 Daniel Huber Austria 96.5 99.5 228.1
17 Juliane Seyfarth Niemcy 102.5 97.0 228.0
18 Ziga Jelar Słowenia 100.0 96.0 225.4
19 Anna Shpyneva Rosja 98.5 97.5 219.8
20 Ursa Bogataj Słowenia 95.5 98.5 218.8
21 Mikhail Nazarov Rosja 95.5 96.5 216.8
22 Alex Insam Włochy 94.0 98.5 215.7
23 Agnes Reisch Niemcy 95.0 95.5 214.3
24 Nozomi Maruyama Japonia 101.0 94.0 210.4
25 Alexandra Kustova Rosja 97.0 90.5 201.4
26 Federico Cecon Włochy 93.0 94.5 199.5
27 Jacqueline Seifriedsberger Austria 89.5 93.0 197.2
28 Lara Malsiner Włochy 88.5 88.0 186.7
29 Karolina Indrackova Czechy 86.5 91.0 178.8
30 Gyda Westvold Hansen Norwegia 91.5 80.5 167.9
31 Stepanka Ptackova Czechy 77.0 79.0 131.5
32 Manuela Malsiner Włochy 73.5 78.0 127.3
33 Stefan Hula Polska 98.5   110.1
34 Andrzej Stękała Polska 96.0   107.6
35 Jonathan Learoyd Francja 91.5   103.7
36 Paul Brasme Francja 96.0   103.2
37 Josephine Pagnier Francja 88.0   91.8
38 Kinga Rajda Polska 79.0   66.9
39 Lucile Morat Francja 74.5   56.5
40 Joanna Szwab Polska 67.5   40.5
przesuń kursor myszy nad odległo¶ć, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich