Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 21.07.2019, Wisła HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 100  
2 Dawid Kubacki Polska 80 -20
3 Evgeniy Klimov Rosja 60 -40
4 Markus Eisenbichler Niemcy 50 -50
5 Piotr Żyła Polska 45 -55
6 Karl Geiger Niemcy 40 -60
7 Keiichi Sato Japonia 36 -64
8 Junshiro Kobayashi Japonia 32 -68
9 Tilen Bartol Słowenia 29 -71
10 Peter Prevc Słowenia 26 -74
11 Halvor Egner Granerud Norwegia 24 -76
12 Robert Johansson Norwegia 22 -78
  Aleksander Zniszczoł Polska 22 -78
14 Daniel Andre Tande Norwegia 18 -82
15 Maciej Kot Polska 16 -84
16 Naoki Nakamura Japonia 15 -85
17 Johann Andre Forfang Norwegia 14 -86
18 Viktor Polasek Czechy 13 -87
19 Kamil Stoch Polska 12 -88
20 Robin Pedersen Norwegia 11 -89
21 Andrzej Stękała Polska 10 -90
22 Stefan Huber Austria 9 -91
23 Yuken Iwasa Japonia 8 -92
24 Killian Peier Szwajcaria 7 -93
25 Gregor Schlierenzauer Austria 6 -94
26 Jakub Wolny Polska 5 -95
27 Shohei Tochimoto Japonia 4 -96
28 Stephan Leyhe Niemcy 3 -97
29 Richard Freitag Niemcy 2 -98
30 Klemens Murańka Polska 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 591  
2 Słowenia Słowenia 505 -86
3 Norwegia Norwegia 389 -202
4 Niemcy Niemcy 345 -246
5 Japonia Japonia 295 -296
6 Austria Austria 165 -426
7 Rosja Rosja 160 -431
8 Czechy Czechy 63 -528
9 Szwajcaria Szwajcaria 7 -584

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich