Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
20.07.2019 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Polska Polska 1094.1
2 Słowenia Słowenia 1035.7
3 Norwegia Norwegia 1029.2
4 Niemcy Niemcy 1028.5
5 Japonia Japonia 1015.2
6 Austria Austria 984.3
7 Rosja Rosja 958.0
8 Czechy Czechy 885.3
9 Szwajcaria Szwajcaria 421.7
10 Finlandia Finlandia 386.6
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Evgenii Klimov Rosja 133.0 132.0 290.1
2 Dawid Kubacki Polska 131.5 128.5 287.8
3 Timi Zajc Słowenia 128.0 129.0 283.4
4 Kamil Stoch Polska 128.5 134.5 281.7
5 Markus Eisenbichler Niemcy 128.0 125.0 273.2
6 Piotr Żyła Polska 128.0 130.0 272.1
7 Junshiro Kobayashi Japonia 128.5 128.5 267.2
8 Marius Lindvik Norwegia 127.0 129.0 265.5
9 Stefan Kraft Austria 123.5 124.5 264.7
10 Keiichi Sato Japonia 127.0 129.5 262.5
11 Daniel Andre Tande Norwegia 124.0 121.0 261.3
12 Tilen Bartol Słowenia 129.5 126.5 261.1
13 Viktor Polasek Czechy 128.0 127.5 259.2
14 Karl Geiger Niemcy 124.0 128.0 258.1
15 Johann Andre Forfang Norwegia 124.5 129.0 256.8
16 Stephan Leyhe Niemcy 123.5 126.0 253.4
17 Aleksander Zniszczoł Polska 125.5 124.5 252.5
18 Anze Lanisek Słowenia 121.5 126.0 250.2
19 Naoki Nakamura Japonia 120.0 128.0 248.5
20 Daniel Huber Austria 122.0 127.5 248.3
21 Roman Koudelka Czechy 118.5 122.0 248.2
22 Robin Pedersen Norwegia 121.5 126.5 245.6
23 Constantin Schmid Niemcy 122.0 123.5 243.8
24 Gregor Schlierenzauer Austria 122.5 123.0 242.9
25 Peter Prevc Słowenia 120.0 128.0 241.0
26 Yukiya Sato Japonia 118.5 117.0 237.0
27 Mikhail Nazarov Rosja 122.0 119.0 236.2
28 Clemens Aigner Austria 115.0 121.5 228.4
29 Roman Trofimov Rosja 118.5 121.0 227.6
30 Mikhail Maksimochkin Rosja 113.0 113.5 204.1
31 Vojtech Stursa Czechy 113.0 112.5 202.3
32 Tomas Vancura Czechy 104.0 108.0 175.6
33 Killian Peier Szwajcaria 125.0   131.8
34 Antti Aalto Finlandia 117.0   114.1
35 Dominik Peter Szwajcaria 114.5   104.6
36 Andreas Schuler Szwajcaria 113.0   101.1
37 Niko Kytosaho Finlandia 113.0   100.2
38 Eetu Nousiainen Finlandia 112.5   98.0
39 Sandro Hauswirth Szwajcaria 103.5   84.2
40 Arttu Pohjola Finlandia 100.0   74.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Jakub Kot
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich