Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.
23.08.2019 - Hakuba (Japonia) HS-131
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 129.0 132.5 294.9
2 Yukiya Sato Japonia 131.0 134.0 282.1
3 Keiichi Sato Japonia 127.5 123.0 265.1
4 Paweł Wąsek Polska 116.5 124.0 247.7
5 Daiki Ito Japonia 122.5 117.5 245.3
6 Naoki Nakamura Japonia 130.0 113.5 244.5
7 Simon Ammann Szwajcaria 114.0 132.0 244.3
8 Junshiro Kobayashi Japonia 125.5 114.5 241.5
9 Joakim Aune Norwegia 121.5 119.0 240.0
10 Viktor Polasek Czechy 117.0 124.0 238.7
11 Aleksander Zniszczoł Polska 116.0 126.0 237.9
  Yuken Iwasa Japonia 123.5 119.0 237.9
13 Antti Aalto Finlandia 122.0 119.0 237.7
  Pius Paschke Niemcy 117.5 119.0 237.7
15 Killian Peier Szwajcaria 128.0 110.5 237.1
16 Kevin Bickner USA 123.0 117.5 236.5
17 Robin Pedersen Norwegia 115.5 121.0 228.7
18 Tilen Bartol Słowenia 124.0 112.5 228.0
19 Andreas Granerud Buskum Norwegia 119.5 116.0 227.9
20 Cestmir Kozisek Czechy 122.0 115.0 227.5
21 Klemens Murańka Polska 114.0 121.0 226.1
22 Kenshiro Ito Japonia 112.5 122.0 225.3
23 Ziga Jelar Słowenia 115.0 117.0 219.1
24 Jernej Damjan Słowenia 115.0 115.0 214.0
25 Taku Takeuchi Japonia 115.5 114.0 213.9
26 Sander Vossan Eriksen Norwegia 118.0 109.5 213.2
27 Yumu Harada Japonia 112.0 113.5 209.5
28 Seou Choi Korea Pd. 110.0 115.5 204.1
29 Niko Kytoesaho Finlandia 115.0 109.0 200.7
30 Evgeniy Klimov Rosja 131.0 DSQ 136.5
31 Casey Larson USA 111.0   97.3
32 Shohei Tochimoto Japonia 108.0   97.2
33 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 108.5   96.5
34 Claudio Moerth Austria 105.5   96.2
35 Andrzej Stękała Polska 108.5   95.2
  Martin Hamann Niemcy 108.0   95.2
37 Kacper Juroszek Polska 108.5   92.5
38 Stefan Rainer Austria 106.5   89.7
39 Vojtech Stursa Czechy 102.5   88.4
40 Mikhail Nazarov Rosja 105.0   87.0
41 Noriaki Kasai Japonia 103.0   85.2
42 Heung Chul Choi Korea Pd. 112.0   77.5
43 Mikhail Purtov Rosja 98.0   68.7
44 Matthew Soukup Kanada 92.0   65.5
45 Maximilian Lienher Austria 94.0   64.8
46 Masamitsu Ito Japonia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Fajerwerki
Narodowe Święto Niepodległości
Dziś urodziny obchodzą:
Miran Zupancic (1989)
Fredrik Bjerkeengen (1988)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
16:30
PŚ Wisła
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Wisła
seria próbna
16:00
PŚ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
PŚ Wisła
seria próbna
11:30
PŚ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich