Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
21.07.2019 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 133.5 128.5 277.9
2 Dawid Kubacki Polska 128.0 131.0 271.3
3 Evgeniy Klimov Rosja 135.0 124.5 266.8
4 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 126.0 262.1
5 Piotr Żyła Polska 127.0 126.5 262.0
6 Karl Geiger Niemcy 129.5 126.5 261.5
7 Keiichi Sato Japonia 129.5 126.0 258.2
8 Junshiro Kobayashi Japonia 124.5 126.0 256.4
9 Tilen Bartol Słowenia 132.5 123.0 253.9
10 Peter Prevc Słowenia 128.0 122.0 252.6
11 Halvor Egner Granerud Norwegia 124.5 127.5 250.3
12 Aleksander Zniszczoł Polska 128.0 122.0 250.0
  Robert Johansson Norwegia 123.0 127.0 250.0
14 Daniel Andre Tande Norwegia 125.0 123.0 249.0
15 Maciej Kot Polska 122.5 126.0 246.8
16 Naoki Nakamura Japonia 123.0 131.0 246.4
17 Johann Andre Forfang Norwegia 128.0 119.5 245.5
18 Viktor Polasek Czechy 122.0 129.5 244.7
19 Kamil Stoch Polska 124.5 121.5 243.8
20 Robin Pedersen Norwegia 125.5 121.5 243.6
21 Andrzej Stękała Polska 124.0 129.0 241.3
22 Stefan Huber Austria 125.0 128.0 239.9
23 Yuken Iwasa Japonia 125.0 127.0 236.3
24 Killian Peier Szwajcaria 122.0 126.5 235.8
25 Gregor Schlierenzauer Austria 121.0 125.5 235.5
26 Jakub Wolny Polska 120.0 126.0 235.3
27 Shohei Tochimoto Japonia 128.0 116.5 234.3
28 Stephan Leyhe Niemcy 125.5 118.0 233.9
29 Richard Freitag Niemcy 121.0 125.5 232.3
30 Klemens Murańka Polska 122.0 123.0 231.2
31 Marius Lindvik Norwegia 121.0   115.3
32 Paweł Wąsek Polska 123.0   115.0
33 Daniel Huber Austria 120.0   114.6
34 Mikhail Nazarov Rosja 124.0   114.3
35 Roman Koudelka Czechy 121.0   113.4
36 Anze Lanisek Słowenia 121.0   113.3
37 Stefan Kraft Austria 118.5   113.2
38 Clemens Aigner Austria 119.5   112.6
39 Constantin Schmid Niemcy 119.0   111.7
40 Yukiya Sato Japonia 118.0   110.5
41 Antti Aalto Finlandia 118.5   110.4
42 Ziga Jelar Słowenia 119.0   110.2
43 Dominik Peter Szwajcaria 118.0   104.6
44 Vojtech Stursa Czechy 118.0   104.4
45 Tomasz Pilch Polska 116.0   103.7
46 Kacper Juroszek Polska 116.5   103.6
47 Andreas Schuler Szwajcaria 117.5   102.1
48 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 116.0   98.7
49 Markus Schiffner Austria 114.5   95.5
50 Martin Hamann Niemcy 109.5   91.9
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich