Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
29.09.2019 - Hinzenbach (Austria) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 92.0 86.0 244.4
2 Philipp Aschenwald Austria 87.5 86.5 240.6
3 Piotr Żyła Polska 88.5 84.5 238.6
4 Gregor Schlierenzauer Austria 88.0 85.5 237.7
5 Maciej Kot Polska 90.5 85.0 237.2
6 Stefan Kraft Austria 87.5 85.0 236.4
7 Peter Prevc Słowenia 88.0 85.5 235.6
8 Michael Hayboeck Austria 86.0 85.0 232.6
9 Anze Lanisek Słowenia 84.0 85.5 232.4
10 Yukiya Sato Japonia 85.5 85.5 231.3
11 Killian Peier Szwajcaria 86.0 84.5 230.1
  Marius Lindvik Norwegia 89.5 83.5 230.1
13 Kamil Stoch Polska 87.0 83.5 230.0
  Evgenii Klimov Rosja 89.0 84.5 230.0
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 89.0 81.5 229.6
16 Roman Koudelka Czechy 83.5 86.0 228.8
17 Karl Geiger Niemcy 87.0 85.5 227.7
18 Robert Johansson Norwegia 87.0 84.5 226.5
19 Stephan Leyhe Niemcy 86.5 83.5 225.2
20 Thomas Aasen Markeng Norwegia 85.0 84.5 224.8
  Ryoyu Kobayashi Japonia 86.5 85.0 224.8
22 Clemens Aigner Austria 84.0 83.5 224.6
23 Taku Takeuchi Japonia 84.5 84.0 224.2
24 Jakub Wolny Polska 85.5 83.5 224.1
25 Richard Freitag Niemcy 85.5 84.0 222.8
26 Viktor Polasek Czechy 82.0 84.5 220.6
27 Tilen Bartol Słowenia 84.0 83.5 219.8
28 Keiichi Sato Japonia 84.0 85.0 219.4
29 Junshiro Kobayashi Japonia 83.5 84.0 217.0
30 Cestmir Kozisek Czechy 84.5 81.5 214.1
31 Yuken Iwasa Japonia 83.0   106.6
  Markus Eisenbichler Niemcy 84.0   106.6
33 Markus Schiffner Austria 83.0   106.2
34 Robin Pedersen Norwegia 81.5   105.5
35 David Haagen Austria 83.5   105.4
  Roman Trofimov Rosja 82.5   105.4
37 Rok Justin Słowenia 80.0   105.1
38 Naoki Nakamura Japonia 80.5   104.2
39 Thomas Lackner Austria 83.0   102.6
40 Vladimir Zografski Bułgaria 80.5   102.5
41 Martin Hamann Niemcy 81.0   100.0
42 Manuel Fettner Austria 79.0   99.5
43 Paweł Wąsek Polska 79.5   99.3
44 Constantin Schmid Niemcy 79.5   97.1
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 77.5   93.8
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 76.0   93.8
47 Janni Reisenauer Austria 79.0   92.4
48 Mikhail Maksimochkin Rosja 75.5   92.2
49 Andreas Schuler Szwajcaria DSQ   DSQ
50 Mika Schwann Austria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Kalendarium
Kamil Stoch
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich