Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 27.07.2019, Hinterzarten HS-108
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Timi Zajc Słowenia 100  
2 Dawid Kubacki Polska 80 -20
3 Evgeniy Klimov Rosja 60 -40
4 Markus Eisenbichler Niemcy 50 -50
5 Piotr Żyła Polska 45 -55
6 Karl Geiger Niemcy 40 -60
7 Keiichi Sato Japonia 36 -64
8 Junshiro Kobayashi Japonia 32 -68
9 Tilen Bartol Słowenia 29 -71
10 Peter Prevc Słowenia 26 -74
11 Halvor Egner Granerud Norwegia 24 -76
12 Robert Johansson Norwegia 22 -78
  Aleksander Zniszczoł Polska 22 -78
14 Daniel Andre Tande Norwegia 18 -82
15 Maciej Kot Polska 16 -84
16 Naoki Nakamura Japonia 15 -85
17 Johann Andre Forfang Norwegia 14 -86
18 Viktor Polasek Czechy 13 -87
19 Kamil Stoch Polska 12 -88
20 Robin Pedersen Norwegia 11 -89
21 Andrzej Stękała Polska 10 -90
22 Stefan Huber Austria 9 -91
23 Yuken Iwasa Japonia 8 -92
24 Killian Peier Szwajcaria 7 -93
25 Gregor Schlierenzauer Austria 6 -94
26 Jakub Wolny Polska 5 -95
27 Shohei Tochimoto Japonia 4 -96
28 Stephan Leyhe Niemcy 3 -97
29 Richard Freitag Niemcy 2 -98
30 Klemens Murańka Polska 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 655  
2 Polska Polska 591 -64
3 Niemcy Niemcy 545 -110
4 Norwegia Norwegia 489 -166
5 Japonia Japonia 470 -185
6 Austria Austria 290 -365
7 Rosja Rosja 235 -420
8 Czechy Czechy 113 -542
9 Włochy Włochy 25 -630
10 Szwajcaria Szwajcaria 7 -648

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich