Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 29.09.2019, Hinzenbach HS-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Yukiya Sato Japonia 270  
2 Dawid Kubacki Polska 260 -10
3 Timi Zajc Słowenia 236 -34
4 Naoki Nakamura Japonia 225 -45
5 Keiichi Sato Japonia 213 -57
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 211 -59
7 Karl Geiger Niemcy 206 -64
8 Evgeniy Klimov Rosja 195 -75
9 Junshiro Kobayashi Japonia 146 -124
10 Piotr Żyła Polska 145 -125
11 Killian Peier Szwajcaria 138 -132
12 Gregor Schlierenzauer Austria 136 -134
13 Kamil Stoch Polska 132 -138
14 Robert Johansson Norwegia 122 -148
15 Yuken Iwasa Japonia 113 -157
  Peter Prevc Słowenia 113 -157
17 Tilen Bartol Słowenia 110 -160
18 Maciej Kot Polska 108 -162
19 Viktor Polasek Czechy 100 -170
20 Marius Lindvik Norwegia 93 -177
21 Philipp Aschenwald Austria 89 -181
22 Robin Pedersen Norwegia 87 -183
23 Daiki Ito Japonia 85 -185
24 Richard Freitag Niemcy 84 -186
  Jakub Wolny Polska 84 -186
26 Aleksander Zniszczoł Polska 82 -188
27 Halvor Egner Granerud Norwegia 78 -192
28 Stefan Kraft Austria 76 -194
29 Markus Eisenbichler Niemcy 74 -196
  Paweł W±sek Polska 74 -196
31 Simon Ammann Szwajcaria 62 -208
  Andrzej Stękała Polska 62 -208
33 Mikhail Nazarov Rosja 60 -210
34 Ziga Jelar Słowenia 57 -213
35 Klemens Murańka Polska 48 -222
36 Stephan Leyhe Niemcy 45 -225
37 Daniel Andre Tande Norwegia 44 -226
38 Constantin Schmid Niemcy 43 -227
39 Johann Andre Forfang Norwegia 40 -230
40 Kevin Bickner USA 35 -235
  Joakim Aune Norwegia 35 -235
42 Michael Hayboeck Austria 32 -238
  Antti Aalto Finlandia 32 -238
44 Anze Lanisek Słowenia 29 -241
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 29 -241
  Jernej Damjan Słowenia 29 -241
47 Pius Paschke Niemcy 28 -242
48 Vojtech Stursa Czechy 23 -247
  Cestmir Kozisek Czechy 23 -247
50 Clemens Aigner Austria 18 -252
51 Shohei Tochimoto Japonia 17 -253
52 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -254
53 Stefan Hula Polska 15 -255
  Clemens Leitner Austria 15 -255
  Roman Koudelka Czechy 15 -255
56 Taku Takeuchi Japonia 14 -256
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 14 -256
58 Thomas Aasen Markeng Norwegia 11 -259
59 Stefan Huber Austria 9 -261
  Kenshiro Ito Japonia 9 -261
61 Sergey Tkachenko Kazachstan 8 -262
62 Jonathan Learoyd Francja 7 -263
63 Domen Prevc Słowenia 6 -264
64 Sander Vossan Eriksen Norwegia 5 -265
65 Yumu Harada Japonia 4 -266
66 Martin Hamann Niemcy 3 -267
  Seou Choi Korea Pd. 3 -267
  Daniel Huber Austria 3 -267
69 Casey Larson USA 2 -268
  Niko Kytosaho Finlandia 2 -268
71 Claudio Moerth Austria 1 -269
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2082  
2 Polska Polska 1760 -322
3 Słowenia Słowenia 1280 -802
4 Norwegia Norwegia 1244 -838
5 Niemcy Niemcy 1183 -899
6 Austria Austria 804 -1278
7 Rosja Rosja 494 -1588
8 Szwajcaria Szwajcaria 300 -1782
9 Czechy Czechy 261 -1821
10 USA USA 37 -2045
11 Finlandia Finlandia 34 -2048
12 Włochy Włochy 25 -2057
13 Kanada Kanada 16 -2066
14 Kazachstan Kazachstan 8 -2074
15 Francja Francja 7 -2075
16 Korea Pd. Korea Pd. 3 -2079

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich