Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
27.07.2019 - Hinterzarten (Niemcy) HS-108
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 106.0 99.0 253.6
2 Gregor Schlierenzauer Austria 105.0 98.5 253.2
3 Richard Freitag Niemcy 103.5 97.5 248.7
4 Peter Prevc Słowenia 100.5 101.5 245.3
5 Ziga Jelar Słowenia 103.5 96.5 245.1
6 Constantin Schmid Niemcy 105.0 95.0 241.5
7 Viktor Polasek Czechy 103.5 94.5 240.1
8 Yuken Iwasa Japonia 102.5 96.0 239.0
9 Marius Lindvik Norwegia 101.5 96.5 237.7
10 Yukiya Sato Japonia 98.5 100.0 237.5
11 Naoki Nakamura Japonia 99.0 98.0 236.9
12 Mikhail Nazarov Rosja 100.0 97.5 235.7
13 Andrzej Stękała Polska 104.5 92.5 235.6
14 Stephan Leyhe Niemcy 100.0 95.0 235.4
15 Aleksander Zniszczoł Polska 99.0 98.0 234.5
16 Keiichi Sato Japonia 101.5 96.0 234.3
17 Junshiro Kobayashi Japonia 103.0 94.0 233.5
18 Shohei Tochimoto Japonia 98.5 97.5 233.2
  Killian Peier Szwajcaria 98.0 97.0 233.2
20 Maciej Kot Polska 102.0 93.0 232.7
21 Markus Eisenbichler Niemcy 99.5 96.5 232.6
22 Vojtech Stursa Czechy 101.0 95.5 232.0
23 Klemens Murańka Polska 96.0 98.5 231.1
24 Sergey Tkachenko Kazachstan 97.5 97.5 229.4
25 Paweł Wąsek Polska 101.5 93.0 228.2
26 Clemens Aigner Austria 98.5 96.0 227.4
27 Jonathan Learoyd Francja 98.5 96.5 226.7
28 Martin Hamann Niemcy 98.5 94.5 225.9
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 98.5 94.0 221.8
30 Daniel Huber Austria 97.0 93.5 219.3
31 Rok Justin Słowenia 95.5   110.1
32 Andreas Schuler Szwajcaria 95.5   108.2
33 Simon Ammann Szwajcaria 98.0   107.8
34 Sabirzhan Muminov Kazachstan 94.5   107.4
35 Denis Kornilov Rosja 97.0   106.8
36 Thomas Aasen Markeng Norwegia 96.0   106.1
37 Stefan Hula Polska 94.5   105.3
38 Joakim Aune Norwegia 95.5   103.4
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 95.5   103.3
40 Fredrik Villumstad Norwegia 92.5   102.7
41 Stefan Huber Austria 97.0   102.1
42 Heung Chul Choi Korea Pd. 91.0   100.4
43 Roman Koudelka Czechy 91.5   99.7
44 Arttu Pohjola Finlandia 93.5   99.4
45 Alex Insam Włochy 92.5   99.3
  Vladimir Zografski Bułgaria 91.5   99.3
47 Seou Choi Korea Pd. 90.5   98.6
48 David Haagen Austria 90.5   97.1
49 Tomasz Pilch Polska 89.0   95.2
50 Federico Cecon Włochy 87.0   88.8
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2019 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2019

Letnia Grand Prix 2019

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich