Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2022/2023
Period 1
12.08.2022 16:30 Frenstat Czechy HS-106
13.08.2022 10:00 Frenstat Czechy HS-106
20.08.2022 16:00 Szczyrk Polska HS-107
21.08.2022 14:00 Szczyrk Polska HS-107
27.08.2022 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
28.08.2022 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
02.09.2022 18:30 Kranj Słowenia HS-109
03.09.2022 09:45 Kranj Słowenia HS-109
Period 2
10.09.2022 12:45 Villach Austria HS-98
11.09.2022 09:15 Villach Austria HS-98
Period 3
03.12.2022   Falun Szwecja HS-100 odwołany
04.12.2022   Falun Szwecja HS-100 odwołany
16.12.2022 12:45 Notodden Norwegia HS-98
17.12.2022 14:00 Notodden Norwegia HS-98
Period 4
07.01.2023 16:30 Zakopane Polska HS-134 odwołane
08.01.2023 09:30 Zakopane Polska HS-134 odwołane
Period 6
11.02.2023 17:00 Szczyrk Polska HS-104
12.02.2023 13:30 Szczyrk Polska HS-104
18.02.2023 14:30 Villach Austria HS-98
19.02.2023 09:15 Villach Austria HS-98
Period 7
04.03.2023 15:00 Oberhof Niemcy HS-100
05.03.2023 13:00 Oberhof Niemcy HS-100
09.03.2023 18:30 Zakopane Polska HS-134 za 7.01
10.03.2023 15:00 Zakopane Polska HS-134 za 8.01
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Lienher Austria 771  
2 Janni Reisenauer Austria 692 -79
3 Niklas Bachlinger Austria 593 -178
4 Martin Hamann Niemcy 480 -291
5 Markus Rupitsch Austria 466 -305
6 Marco Woergoetter Austria 445 -326
7 Eric Fuchs Niemcy 410 -361
8 Felix Hoffmann Niemcy 394 -377
9 Clemens Leitner Austria 364 -407
10 Jernej Presecnik Słowenia 329 -442
11 Maksim Bartolj Słowenia 324 -447
12 Rok Oblak Słowenia 323 -448
13 Timon-Pascal Kahofer Austria 310 -461
14 Francesco Cecon Włochy 281 -490
15 Marcin Wróbel Polska 274 -497
16 Matija Vidic Słowenia 264 -507
17 Jonas Schuster Austria 261 -510
18 Klemens Joniak Polska 242 -529
19 Marcel Strzinar Słowenia 241 -530
20 Kacper Tomasiak Polska 221 -550
21 Hannes Landerer Austria 216 -555
22 Adam Niżnik Polska 202 -569
23 Mika Schwann Austria 199 -572
24 Giovanni Bresadola Włochy 197 -574
25 Maximilian Ortner Austria 195 -576
26 David Haagen Austria 181 -590
27 Wiktor Szozda Polska 171 -600
28 Andre Fussenegger Austria 170 -601
29 Maximilian Steiner Austria 160 -611
30 Alex Insam Włochy 158 -613
31 Klemens Murańka Polska 150 -621
32 Julijan Smid Austria 148 -623
33 Sebastian Schwarz Niemcy 146 -625
34 Kacper Juroszek Polska 140 -631
35 Luca Geyer Niemcy 134 -637
36 Tomasz Pilch Polska 132 -639
37 Elias Medwed Austria 127 -644
38 Lovro Kos Słowenia 120 -651
  Francisco Moerth Austria 120 -651
40 Peter Resinger Austria 112 -659
  Mathis Contamine Francja 112 -659
42 Radek Rydl Czechy 102 -669
43 Ulrich Wohlgenannt Austria 100 -671
  Anze Lanisek Słowenia 100 -671
45 Stefan Rainer Austria 99 -672
46 Simon Spiewok Niemcy 95 -676
47 Thomas Lackner Austria 92 -679
48 Finn Braun Niemcy 85 -686
49 Hektor Kapustik Słowacja 84 -687
50 Alessandro Batby Francja 83 -688
51 Espen Jacobsen Norwegia 82 -689
52 Patrik Vitez Słowenia 81 -690
53 Moritz Baer Niemcy 80 -691
54 Jarosław Krzak Polska 69 -702
55 Szymon Jojko Polska 66 -705
56 Jan Bombek Słowenia 63 -708
57 David Siegel Niemcy 62 -709
58 Nejc Toporis Słowenia 61 -710
59 Ben Bayer Niemcy 60 -711
60 Taj Ekart Słowenia 55 -716
61 Niko Kytosaho Finlandia 54 -717
  Szymon Zapotoczny Polska 54 -717
  Kevin Maltsev Estonia 54 -717
64 Simon Steinbeisser Niemcy 53 -718
  Iver Olaussen Norwegia 53 -718
66 Go Yamamoto Japonia 52 -719
  Mark Hafnar Słowenia 52 -719
68 Marcel Rep Słowenia 50 -721
69 Anders Haare Norwegia 47 -724
70 Louis Obersteiner Austria 46 -725
  Eric Hoyer Niemcy 46 -725
72 Michael Hofer-Zauner Austria 44 -727
  Enzo Milesi Francja 44 -727
74 Jakob Steinberger Austria 41 -730
  Andrea Campregher Włochy 41 -730
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 41 -730
77 Frantisek Lejsek Czechy 40 -731
  Pius Paschke Niemcy 40 -731
  Johannes Poelz Austria 40 -731
80 Sandro Hauswirth Szwajcaria 39 -732
81 Eetu Nousiainen Finlandia 38 -733
82 Sergey Tkachenko Kazachstan 36 -735
83 Dominik Peter Szwajcaria 35 -736
  Raffael Zimmermann Austria 35 -736
85 Lean Niederberger Szwajcaria 34 -737
  Jannik Faisst Niemcy 34 -737
87 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 33 -738
88 Johannes Aardal Norwegia 32 -739
  Adrian Tittel Niemcy 32 -739
  Timi Zajc Słowenia 32 -739
91 Asahi Sakano Japonia 30 -741
92 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -742
  Valentin Foubert Francja 29 -742
94 Kaimar Vagul Estonia 28 -743
95 Antti Aalto Finlandia 27 -744
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 27 -744
97 Emanuel Schmid Niemcy 26 -745
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 26 -745
99 Lars Kindlimann Szwajcaria 25 -746
100 Benedikt Holub Czechy 24 -747
101 Rentaro Nishida Japonia 23 -748
  Ozbe Zupan Słowenia 23 -748
103 Felix Trunz Szwajcaria 21 -750
104 Stephan Embacher Austria 20 -751
  Yanick Wasser Szwajcaria 20 -751
106 Simon Steinberger Austria 17 -754
107 Sabirzhan Muminov Kazachstan 16 -755
108 Jules Chervet Francja 15 -756
  Tomas Portyk Czechy 15 -756
110 Remo Imhof Szwajcaria 14 -757
111 Andreas Varsi Breivik Norwegia 13 -758
112 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 12 -759
113 Tate Frantz USA 11 -760
114 Daniel Andrei Cacina Rumunia 10 -761
115 Frantisek Holik Czechy 9 -762
  Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 9 -762
117 Luca Roth Niemcy 8 -763
  Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 8 -763
119 Juri Kesseli Szwajcaria 7 -764
  Nik Gostisa Lah Słowenia 7 -764
  Daniel Skarka Czechy 7 -764
122 Boerge Hansen Utby Norwegia 6 -765
  Mateusz Gruszka Polska 6 -765
  Fabian Held Austria 6 -765
  Philipp Fries Niemcy 6 -765
126 Clemens Vinatzer Austria 5 -766
127 Elia Ernst Austria 4 -767
  Alex Reiter Niemcy 4 -767
  Bor Pavlovcic Słowenia 4 -767
  Andrei Feldorean Rumunia 4 -767
  Anej Razpotnik Słowenia 4 -767
132 Ari Repellin Francja 3 -768
  Matija Stemberger Słowenia 3 -768
  Enej Faletic Słowenia 3 -768
  Fabian Oestvold Norwegia 3 -768
136 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 2 -769
  David Rygl Czechy 2 -769
  Krzysztof Kieta Polska 2 -769
  Masaki Nakamura Japonia 2 -769
140 Jakub Wisełka Polska 1 -770
  Kasperi Valto Finlandia 1 -770
  Eetu Merilainen Finlandia 1 -770
  Sigurd Myrvang Norwegia 1 -770
  Richard Selbekk-Hansen Norwegia 1 -770
  Teodor Igor Herbstritt Słowenia 1 -770
  Ilyja Mizernykh Kazachstan 1 -770
  Marius Sieber Szwajcaria 1 -770
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6079  
2 Niemcy Niemcy 2195 -3884
3 Słowenia Słowenia 2167 -3912
4 Polska Polska 1771 -4308
5 Włochy Włochy 677 -5402
6 Norwegia Norwegia 306 -5773
7 Francja Francja 286 -5793
8 Czechy Czechy 199 -5880
9 Szwajcaria Szwajcaria 196 -5883
10 Finlandia Finlandia 121 -5958
11 Japonia Japonia 107 -5972
12 Słowacja Słowacja 84 -5995
13 Estonia Estonia 82 -5997
14 Kazachstan Kazachstan 61 -6018
15 Kanada Kanada 29 -6050
16 Rumunia Rumunia 16 -6063
17 Ukraina Ukraina 12 -6067
18 USA USA 11 -6068
Wyniki konkursów
12.08.2022 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Eric Fuchs (Niemcy)
13.08.2022 Frenstat Czechy HS-106
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
20.08.2022 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
21.08.2022 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Maximilian Lienher (Austria)
27.08.2022 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
28.08.2022 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Jonas Schuster (Austria)
02.09.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
03.09.2022 Kranj Słowenia HS-109
Zwycięzca: Janni Reisenauer (Austria)
10.09.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
11.09.2022 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Francesco Cecon (Włochy)
16.12.2022 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
17.12.2022 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
11.02.2023 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
12.02.2023 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
18.02.2023 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
19.02.2023 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
04.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
05.03.2023 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Timon-Pascal Kahofer (Austria)
09.03.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
10.03.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2022/2023

FIS Cup 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
16:45
PŚ Oslo
konkurs ind. K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
10 marca 2024 (niedziela)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
05:12
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
06:16
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
06:52
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
00:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
6.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich