Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2019
Period 1
20.07.2019 20:15 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
21.07.2019 17:30 Wisła Polska HS-134 nocny
27.07.2019 11:55 Hinterzarten Niemcy HS-108 mix
27.07.2019 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
10.08.2019 18:00 Courchevel Francja HS-135 nocny
17.08.2019 15:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
18.08.2019 13:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
Period 2
23.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
24.08.2019 11:30 Hakuba Japonia HS-131 nocny
29.09.2019 15:30 Hinzenbach Austria HS-90
05.10.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Yukiya Sato Japonia 244  
2 Timi Zajc Słowenia 236 -8
3 Naoki Nakamura Japonia 225 -19
4 Keiichi Sato Japonia 210 -34
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 200 -44
6 Karl Geiger Niemcy 192 -52
7 Evgeniy Klimov Rosja 175 -69
8 Dawid Kubacki Polska 160 -84
9 Junshiro Kobayashi Japonia 144 -100
10 Killian Peier Szwajcaria 114 -130
11 Yuken Iwasa Japonia 113 -131
12 Kamil Stoch Polska 112 -132
13 Robert Johansson Norwegia 109 -135
14 Tilen Bartol Słowenia 106 -138
15 Viktor Polasek Czechy 95 -149
16 Robin Pedersen Norwegia 87 -157
17 Gregor Schlierenzauer Austria 86 -158
18 Daiki Ito Japonia 85 -159
  Piotr Żyła Polska 85 -159
20 Aleksander Zniszczoł Polska 82 -162
21 Richard Freitag Niemcy 78 -166
22 Peter Prevc Słowenia 77 -167
  Jakub Wolny Polska 77 -167
24 Markus Eisenbichler Niemcy 74 -170
  Paweł W±sek Polska 74 -170
26 Marius Lindvik Norwegia 69 -175
27 Maciej Kot Polska 63 -181
28 Halvor Egner Granerud Norwegia 62 -182
  Simon Ammann Szwajcaria 62 -182
  Andrzej Stękała Polska 62 -182
31 Mikhail Nazarov Rosja 60 -184
32 Ziga Jelar Słowenia 57 -187
33 Klemens Murańka Polska 48 -196
34 Daniel Andre Tande Norwegia 44 -200
35 Constantin Schmid Niemcy 43 -201
36 Johann Andre Forfang Norwegia 40 -204
37 Stefan Kraft Austria 36 -208
38 Joakim Aune Norwegia 35 -209
  Kevin Bickner USA 35 -209
40 Stephan Leyhe Niemcy 33 -211
41 Antti Aalto Finlandia 32 -212
42 Andreas Granerud Buskum Norwegia 29 -215
  Jernej Damjan Słowenia 29 -215
44 Pius Paschke Niemcy 28 -216
45 Vojtech Stursa Czechy 23 -221
46 Cestmir Kozisek Czechy 22 -222
47 Shohei Tochimoto Japonia 17 -227
48 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 16 -228
49 Stefan Hula Polska 15 -229
  Clemens Leitner Austria 15 -229
51 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 14 -230
52 Kenshiro Ito Japonia 9 -235
  Philipp Aschenwald Austria 9 -235
  Clemens Aigner Austria 9 -235
  Stefan Huber Austria 9 -235
56 Sergey Tkachenko Kazachstan 8 -236
57 Jonathan Learoyd Francja 7 -237
58 Domen Prevc Słowenia 6 -238
  Taku Takeuchi Japonia 6 -238
60 Sander Vossan Eriksen Norwegia 5 -239
61 Yumu Harada Japonia 4 -240
62 Daniel Huber Austria 3 -241
  Martin Hamann Niemcy 3 -241
  Seou Choi Korea Pd. 3 -241
65 Niko Kytoesaho Finlandia 2 -242
  Casey Larson USA 2 -242
67 Claudio Moerth Austria 1 -243
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2032  
2 Polska Polska 1528 -504
3 Słowenia Słowenia 1211 -821
4 Norwegia Norwegia 1180 -852
5 Niemcy Niemcy 1151 -881
6 Austria Austria 593 -1439
7 Rosja Rosja 474 -1558
8 Szwajcaria Szwajcaria 276 -1756
9 Czechy Czechy 240 -1792
10 USA USA 37 -1995
11 Finlandia Finlandia 34 -1998
12 Włochy Włochy 25 -2007
13 Kanada Kanada 16 -2016
14 Kazachstan Kazachstan 8 -2024
15 Francja Francja 7 -2025
16 Korea Pd. Korea Pd. 3 -2029
Wyniki konkursów
20.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Polska
21.07.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzcy: Niemcy
27.07.2019 Hinterzarten Niemcy HS-108
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
10.08.2019 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
17.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Japonia
18.08.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
23.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
24.08.2019 Hakuba Japonia HS-131
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich