Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2015
Period 1
04.07.2015 18:00 Kranj Słowenia HS-109
05.07.2015 09:00 Kranj Słowenia HS-109
08.08.2015 17:00 Wisła Polska HS-134
09.08.2015 11:00 Wisła Polska HS-134
22.08.2015 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
23.08.2015 09:00 Kuopio Finlandia HS-127
28.08.2015 14:30 Frenstat Czechy HS-106
29.08.2015 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
12.09.2015 10:45 Stams Austria HS-115
13.09.2015 10:00 Stams Austria HS-115
19.09.2015 15:45 Oslo Norwegia HS-106
20.09.2015 12:15 Oslo Norwegia HS-106
03.10.2015 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
04.10.2015 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniel Andre Tande Norwegia 505  
2 Dawid Kubacki Polska 446 -59
3 Maciej Kot Polska 404 -101
4 Anze Lanisek Słowenia 335 -170
5 Stefan Hula Polska 325 -180
6 Florian Altenburger Austria 321 -184
7 Klemens Murańka Polska 312 -193
8 Przemysław Kantyka Polska 283 -222
9 Andraz Pograjc Słowenia 280 -225
10 Andreas Stjernen Norwegia 277 -228
11 Rok Justin Słowenia 271 -234
12 Jakub Janda Czechy 264 -241
13 Domen Prevc Słowenia 241 -264
14 Miran Zupancic Słowenia 234 -271
15 Clemens Aigner Austria 227 -278
16 Sebastian Colloredo Włochy 217 -288
17 Markus Schiffner Austria 199 -306
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 184 -321
19 Andreas Wank Niemcy 181 -324
20 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 180 -325
21 Cene Prevc Słowenia 176 -329
22 Philipp Aschenwald Austria 174 -331
23 Tim Fuchs Niemcy 165 -340
24 Tomas Vancura Czechy 163 -342
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 163 -342
26 Danny Queck Niemcy 150 -355
27 Karl Geiger Niemcy 147 -358
28 Ernest Prislic Słowenia 146 -359
29 Peter Prevc Słowenia 140 -365
30 Michael Neumayer Niemcy 124 -381
31 Bartłomiej Kłusek Polska 122 -383
32 Krzysztof Leja Polska 116 -389
33 Elias Tollinger Austria 108 -397
34 Cestmir Kozisek Czechy 105 -400
  Ronan Lamy Chappuis Francja 105 -400
  Stefan Huber Austria 105 -400
37 Daniel Wenig Niemcy 92 -413
38 Andrzej Stękała Polska 86 -419
39 Janni Reisenauer Austria 85 -420
40 Krzysztof Biegun Polska 79 -426
41 Yukiya Sato Japonia 73 -432
42 Jurij Tepes Słowenia 64 -441
43 Lukas Mueller Austria 62 -443
  Martin Hamann Niemcy 62 -443
45 Killian Peier Szwajcaria 61 -444
46 Tilen Bartol Słowenia 59 -446
47 Alex Insam Włochy 56 -449
48 Jan Ziobro Polska 55 -450
  Federico Cecon Włochy 55 -450
50 Aleksander Zniszczoł Polska 54 -451
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 53 -452
52 Seou Choi Korea Pd. 52 -453
  Pius Paschke Niemcy 52 -453
54 Ville Larinto Finlandia 50 -455
55 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 48 -457
56 Gasper Bartol Słowenia 47 -458
  Lukas Hlava Czechy 47 -458
58 Alexey Romashov Rosja 46 -459
59 Viktor Polasek Czechy 42 -463
60 David Siegel Niemcy 37 -468
61 Martti Nomme Estonia 36 -469
62 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -470
  Espen Roee Norwegia 35 -470
64 Jaka Hvala Słowenia 33 -472
65 Lars Brodshaug Berger Norwegia 32 -473
66 Tomaz Naglic Słowenia 27 -478
67 Andreas Alamommo Finlandia 26 -479
68 Kevin Bickner USA 25 -480
69 Marius Lindvik Norwegia 24 -481
70 Nejc Dezman Słowenia 23 -482
  Antonin Hajek Czechy 23 -482
72 Anze Semenic Słowenia 22 -483
73 Adam Ruda Polska 21 -484
74 Grzegorz Miętus Polska 20 -485
  Joachim Hauer Norwegia 20 -485
76 Janne Korhonen Finlandia 19 -486
  Joshua Maurer Kanada 19 -486
  Paul Winter Niemcy 19 -486
79 William Rhoads USA 18 -487
80 Markus Rupitsch Austria 17 -488
  Roberto Dellasega Włochy 17 -488
82 Dominik Maylaender Niemcy 16 -489
83 Michael Dreher Niemcy 15 -490
84 Stanisław Biela Polska 14 -491
  Tim Heinrich Niemcy 14 -491
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -491
87 Masamitsu Ito Japonia 13 -492
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -492
89 Aleksandr Bazhenov Rosja 11 -494
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -494
91 Thomas Hofer Austria 10 -495
  Krzysztof Miętus Polska 10 -495
93 Andrea Morassi Włochy 9 -496
  Frantisek Holik Czechy 9 -496
95 Richard Haukedal Norwegia 7 -498
  Antti Aalto Finlandia 7 -498
  Michael Glasder USA 7 -498
98 Tom Hilde Norwegia 6 -499
  Felix Hoffmann Niemcy 6 -499
  Eduard Torok Rumunia 6 -499
101 Denis Kornilov Rosja 5 -500
  Adrian Sell Niemcy 5 -500
  Simon Greiderer Austria 5 -500
  Robert Johansson Norwegia 5 -500
  Filip Sakala Czechy 5 -500
  Jonathan Siegel Niemcy 5 -500
107 Eetu Merilainen Finlandia 4 -501
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -501
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 4 -501
  Lars Antonissen Holandia 4 -501
111 Andraz Modic Słowenia 3 -502
  Elias Vaenskae Finlandia 3 -502
113 Dawid Jarz±bek Polska 2 -503
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -503
115 Robert Kranjec Słowenia 1 -504
  Tobias Birchler Szwajcaria 1 -504
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2349  
2 Słowenia Słowenia 2102 -247
3 Norwegia Norwegia 1451 -898
4 Austria Austria 1313 -1036
5 Niemcy Niemcy 1103 -1246
6 Czechy Czechy 658 -1691
7 Włochy Włochy 354 -1995
8 Francja Francja 158 -2191
9 Finlandia Finlandia 113 -2236
10 Rosja Rosja 110 -2239
11 Szwajcaria Szwajcaria 97 -2252
12 Japonia Japonia 86 -2263
13 Korea Pd. Korea Pd. 52 -2297
14 USA USA 50 -2299
15 Estonia Estonia 36 -2313
16 Kanada Kanada 19 -2330
17 Bułgaria Bułgaria 14 -2335
18 Rumunia Rumunia 6 -2343
19 Holandia Holandia 4 -2345
  Ukraina Ukraina 4 -2345
Wyniki konkursów
04.07.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
05.07.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
08.08.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
09.08.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.08.2015 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
23.08.2015 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
28.08.2015 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
29.08.2015 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.09.2015 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
13.09.2015 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
19.09.2015 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.09.2015 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
03.10.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.10.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich