Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
03.02.2023, godz. 16:00
Willingen HS-147
PŚ mix
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2015
Period 1
04.07.2015 18:00 Kranj Słowenia HS-109
05.07.2015 09:00 Kranj Słowenia HS-109
08.08.2015 17:00 Wisła Polska HS-134
09.08.2015 11:00 Wisła Polska HS-134
22.08.2015 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
23.08.2015 09:00 Kuopio Finlandia HS-127
28.08.2015 14:30 Frenstat Czechy HS-106
29.08.2015 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
12.09.2015 10:45 Stams Austria HS-115
13.09.2015 10:00 Stams Austria HS-115
19.09.2015 15:45 Oslo Norwegia HS-106
20.09.2015 12:15 Oslo Norwegia HS-106
03.10.2015 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
04.10.2015 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniel Andre Tande Norwegia 505  
2 Dawid Kubacki Polska 446 -59
3 Maciej Kot Polska 404 -101
4 Anze Lanisek Słowenia 335 -170
5 Stefan Hula Polska 325 -180
6 Florian Altenburger Austria 321 -184
7 Klemens Murańka Polska 312 -193
8 Przemysław Kantyka Polska 283 -222
9 Andraz Pograjc Słowenia 280 -225
10 Andreas Stjernen Norwegia 277 -228
11 Rok Justin Słowenia 271 -234
12 Jakub Janda Czechy 264 -241
13 Domen Prevc Słowenia 241 -264
14 Miran Zupancic Słowenia 234 -271
15 Clemens Aigner Austria 227 -278
16 Sebastian Colloredo Włochy 217 -288
17 Markus Schiffner Austria 199 -306
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 184 -321
19 Andreas Wank Niemcy 181 -324
20 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 180 -325
21 Cene Prevc Słowenia 176 -329
22 Philipp Aschenwald Austria 174 -331
23 Tim Fuchs Niemcy 165 -340
24 Tomas Vancura Czechy 163 -342
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 163 -342
26 Danny Queck Niemcy 150 -355
27 Karl Geiger Niemcy 147 -358
28 Ernest Prislic Słowenia 146 -359
29 Peter Prevc Słowenia 140 -365
30 Michael Neumayer Niemcy 124 -381
31 Bartłomiej Kłusek Polska 122 -383
32 Krzysztof Leja Polska 116 -389
33 Elias Tollinger Austria 108 -397
34 Stefan Huber Austria 105 -400
  Cestmir Kozisek Czechy 105 -400
  Ronan Lamy Chappuis Francja 105 -400
37 Daniel Wenig Niemcy 92 -413
38 Andrzej Stękała Polska 86 -419
39 Janni Reisenauer Austria 85 -420
40 Krzysztof Biegun Polska 79 -426
41 Yukiya Sato Japonia 73 -432
42 Jurij Tepes Słowenia 64 -441
43 Martin Hamann Niemcy 62 -443
  Lukas Mueller Austria 62 -443
45 Killian Peier Szwajcaria 61 -444
46 Tilen Bartol Słowenia 59 -446
47 Alex Insam Włochy 56 -449
48 Federico Cecon Włochy 55 -450
  Jan Ziobro Polska 55 -450
50 Aleksander Zniszczoł Polska 54 -451
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 53 -452
52 Seou Choi Korea Pd. 52 -453
  Pius Paschke Niemcy 52 -453
54 Ville Larinto Finlandia 50 -455
55 Roman Trofimov Rosja 48 -457
56 Lukas Hlava Czechy 47 -458
  Gasper Bartol Słowenia 47 -458
58 Alexey Romashov Rosja 46 -459
59 Viktor Polasek Czechy 42 -463
60 David Siegel Niemcy 37 -468
61 Martti Nomme Estonia 36 -469
62 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -470
  Espen Roee Norwegia 35 -470
64 Jaka Hvala Słowenia 33 -472
65 Lars Brodshaug Berger Norwegia 32 -473
66 Tomaz Naglic Słowenia 27 -478
67 Andreas Alamommo Finlandia 26 -479
68 Kevin Bickner USA 25 -480
69 Marius Lindvik Norwegia 24 -481
70 Nejc Dezman Słowenia 23 -482
  Antonin Hajek Czechy 23 -482
72 Anze Semenic Słowenia 22 -483
73 Adam Ruda Polska 21 -484
74 Joachim Hauer Norwegia 20 -485
  Grzegorz Miętus Polska 20 -485
76 Paul Winter Niemcy 19 -486
  Janne Korhonen Finlandia 19 -486
  Joshua Maurer Kanada 19 -486
79 William Rhoads USA 18 -487
80 Markus Rupitsch Austria 17 -488
  Roberto Dellasega Włochy 17 -488
82 Dominik Maylaender Niemcy 16 -489
83 Michael Dreher Niemcy 15 -490
84 Tim Heinrich Niemcy 14 -491
  Stanisław Biela Polska 14 -491
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -491
87 Masamitsu Ito Japonia 13 -492
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -492
89 Aleksandr Bazhenov Rosja 11 -494
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -494
91 Thomas Hofer Austria 10 -495
  Krzysztof Miętus Polska 10 -495
93 Andrea Morassi Włochy 9 -496
  Frantisek Holik Czechy 9 -496
95 Antti Aalto Finlandia 7 -498
  Richard Haukedal Norwegia 7 -498
  Michael Glasder USA 7 -498
98 Eduard Torok Rumunia 6 -499
  Felix Hoffmann Niemcy 6 -499
  Tom Hilde Norwegia 6 -499
101 Simon Greiderer Austria 5 -500
  Denis Kornilov Rosja 5 -500
  Robert Johansson Norwegia 5 -500
  Filip Sakala Czechy 5 -500
  Adrian Sell Niemcy 5 -500
  Jonathan Siegel Niemcy 5 -500
107 Ossi-Pekka Valta Finlandia 4 -501
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -501
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -501
  Lars Antonissen Holandia 4 -501
111 Andraz Modic Słowenia 3 -502
  Elias Vanska Finlandia 3 -502
113 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -503
  Dawid Jarząbek Polska 2 -503
115 Robert Kranjec Słowenia 1 -504
  Tobias Birchler Szwajcaria 1 -504
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2349  
2 Słowenia Słowenia 2102 -247
3 Norwegia Norwegia 1451 -898
4 Austria Austria 1313 -1036
5 Niemcy Niemcy 1103 -1246
6 Czechy Czechy 658 -1691
7 Włochy Włochy 354 -1995
8 Francja Francja 158 -2191
9 Finlandia Finlandia 113 -2236
10 Rosja Rosja 110 -2239
11 Szwajcaria Szwajcaria 97 -2252
12 Japonia Japonia 86 -2263
13 Korea Pd. Korea Pd. 52 -2297
14 USA USA 50 -2299
15 Estonia Estonia 36 -2313
16 Kanada Kanada 19 -2330
17 Bułgaria Bułgaria 14 -2335
18 Rumunia Rumunia 6 -2343
19 Ukraina Ukraina 4 -2345
  Holandia Holandia 4 -2345
Wyniki konkursów
04.07.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
05.07.2015 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
08.08.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
09.08.2015 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
22.08.2015 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
23.08.2015 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
28.08.2015 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
29.08.2015 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.09.2015 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
13.09.2015 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
19.09.2015 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.09.2015 Oslo Norwegia K-95
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
03.10.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.10.2015 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jewgienij Klimow
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Veselov (1991)
Tego dnia w 2001 roku Małysz skoczył 151,5 m w konkursie w Willingen
Najbliższe zawody
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
11:45
PŚ Willingen
prolog K
12:45
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
11:45
PŚ Willingen
konkurs ind. K
14:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind. M
19:00
MŚJ Whistler
seria próbna mix
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:00
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 1
dzisiaj
16:08
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:08
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:50
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - studio sport
dzisiaj
17:05
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 2
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich