Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 29.08.2015, Frenstat K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Lanisek Słowenia 335  
2 Klemens Murańka Polska 312 -23
3 Przemysław Kantyka Polska 283 -52
4 Florian Altenburger Austria 207 -128
5 Dawid Kubacki Polska 200 -135
6 Rok Justin Słowenia 199 -136
7 Andraz Pograjc Słowenia 195 -140
8 Sebastian Colloredo Włochy 185 -150
9 Miran Zupancic Słowenia 182 -153
10 Cene Prevc Słowenia 176 -159
11 Clemens Aigner Austria 172 -163
12 Tim Fuchs Niemcy 165 -170
13 Tomas Vancura Czechy 161 -174
14 Stefan Hula Polska 147 -188
15 Ernest Prislic Słowenia 146 -189
16 Peter Prevc Słowenia 140 -195
17 Karl Geiger Niemcy 120 -215
  Philipp Aschenwald Austria 120 -215
19 Krzysztof Leja Polska 116 -219
20 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 112 -223
21 Cestmir Kozisek Czechy 82 -253
  Daniel Wenig Niemcy 82 -253
23 Danny Queck Niemcy 80 -255
24 Markus Schiffner Austria 72 -263
25 Lukas Mueller Austria 62 -273
26 Martin Hamann Niemcy 58 -277
  Jakub Janda Czechy 58 -277
28 Daniel Andre Tande Norwegia 55 -280
  Jan Ziobro Polska 55 -280
30 Seou Choi Korea Pd. 52 -283
31 Ville Larinto Finlandia 50 -285
32 Andrzej Stękała Polska 48 -287
  Tilen Bartol Słowenia 48 -287
  Roman Trofimov Rosja 48 -287
  Stefan Huber Austria 48 -287
36 Gasper Bartol Słowenia 46 -289
  Alexey Romashov Rosja 46 -289
  Federico Cecon Włochy 46 -289
39 Janni Reisenauer Austria 45 -290
  Maciej Kot Polska 45 -290
41 Krzysztof Biegun Polska 44 -291
42 Yukiya Sato Japonia 42 -293
  Viktor Polasek Czechy 42 -293
44 Aleksander Zniszczoł Polska 37 -298
45 Martti Nomme Estonia 36 -299
  Alex Insam Włochy 36 -299
47 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -300
48 Jaka Hvala Słowenia 33 -302
  David Siegel Niemcy 33 -302
50 Lukas Hlava Czechy 32 -303
51 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 28 -307
52 Tomaz Naglic Słowenia 27 -308
53 Bartłomiej Kłusek Polska 26 -309
  Andreas Alamommo Finlandia 26 -309
55 Kevin Bickner USA 25 -310
56 Nejc Dezman Słowenia 23 -312
  Antonin Hajek Czechy 23 -312
58 Anze Semenic Słowenia 22 -313
  Pius Paschke Niemcy 22 -313
60 Adam Ruda Polska 21 -314
61 Joachim Hauer Norwegia 20 -315
  Grzegorz Miętus Polska 20 -315
  Elias Tollinger Austria 20 -315
64 Janne Korhonen Finlandia 19 -316
  Joshua Maurer Kanada 19 -316
66 Dominik Maylaender Niemcy 16 -319
67 Stanisław Biela Polska 14 -321
  Tim Heinrich Niemcy 14 -321
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 14 -321
70 Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -322
71 Vincent Descombes Sevoie Francja 12 -323
  William Rhoads USA 12 -323
73 Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -324
  Michael Dreher Niemcy 11 -324
75 Krzysztof Miętus Polska 10 -325
  Thomas Hofer Austria 10 -325
  Roberto Dellasega Włochy 10 -325
  Domen Prevc Słowenia 10 -325
79 Andrea Morassi Włochy 9 -326
  Frantisek Holik Czechy 9 -326
81 Antti Aalto Finlandia 7 -328
  Michael Glasder USA 7 -328
83 Felix Hoffmann Niemcy 6 -329
  Eduard Torok Rumunia 6 -329
  Paul Winter Niemcy 6 -329
86 Filip Sakala Czechy 5 -330
  Denis Kornilov Rosja 5 -330
  Adrian Sell Niemcy 5 -330
  Simon Greiderer Austria 5 -330
  Robert Johansson Norwegia 5 -330
91 Lars Antonissen Holandia 4 -331
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -331
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -331
94 Andraz Modic Słowenia 3 -332
  Elias Vanska Finlandia 3 -332
96 Dawid Jarz±bek Polska 2 -333
97 Robert Kranjec Słowenia 1 -334
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1586  
2 Polska Polska 1380 -206
3 Austria Austria 761 -825
4 Niemcy Niemcy 631 -955
5 Czechy Czechy 412 -1174
6 Włochy Włochy 286 -1300
7 Norwegia Norwegia 245 -1341
8 Finlandia Finlandia 109 -1477
9 Rosja Rosja 99 -1487
10 Korea Pd. Korea Pd. 52 -1534
11 USA USA 44 -1542
12 Japonia Japonia 42 -1544
13 Estonia Estonia 36 -1550
14 Szwajcaria Szwajcaria 35 -1551
15 Kanada Kanada 19 -1567
16 Francja Francja 12 -1574
17 Rumunia Rumunia 6 -1580
18 Holandia Holandia 4 -1582
  Ukraina Ukraina 4 -1582

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich