Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
05.07.2015 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 107.0 111.5 246.3
2 Peter Prevc Słowenia 109.0 106.0 245.1
3 Anze Lanisek Słowenia 105.0 105.5 237.4
4 Daniel Andre Tande Norwegia 108.5 110.5 236.6
5 Miran Zupancic Słowenia 108.0 109.5 232.9
6 Karl Geiger Niemcy 108.0 103.5 232.0
7 Markus Schiffner Austria 107.5 108.5 231.2
8 Lukas Hlava Czechy 110.0 106.0 230.7
9 Jakub Janda Czechy 108.0 104.0 228.6
10 Bartłomiej Kłusek Polska 105.5 106.0 227.6
11 Stefan Hula Polska 106.5 107.5 226.9
12 Anze Semenic Słowenia 101.5 107.5 226.5
13 Joachim Hauer Norwegia 106.0 105.0 224.1
14 Yukiya Sato Japonia 104.0 105.5 222.9
  Przemysław Kantyka Polska 106.0 106.5 222.9
16 Tomaz Naglic Słowenia 108.5 101.5 216.9
17 Krzysztof Biegun Polska 105.0 104.0 216.2
18 Jaka Hvala Słowenia 108.0 99.0 215.0
19 Seou Choi Korea Pd. 108.0 98.5 214.4
  Vincent Descombes Sevoie Francja 103.0 103.5 214.4
  Daniel Wenig Niemcy 102.0 102.5 214.4
22 Nejc Dezman Słowenia 105.5 99.5 212.3
23 Ernest Prislic Słowenia 102.0 102.5 211.6
24 Cene Prevc Słowenia 99.5 103.0 210.4
25 Pius Paschke Niemcy 101.0 101.5 209.4
26 Simon Greiderer Austria 104.5 97.0 207.7
27 Alex Insam Włochy 99.5 100.0 207.4
28 Kevin Bickner USA 104.5 95.5 198.4
29 Denis Kornilov Rosja 106.5 93.0 195.1
30 Robert Kranjec Słowenia 98.0 91.5 186.4
31 Ronan Lamy Chappuis Francja 101.5   107.7
32 Andrzej Stękała Polska 101.0   107.2
33 Rok Justin Słowenia 102.5   106.8
34 Domen Prevc Słowenia 101.5   106.3
35 Clemens Aigner Austria 102.5   106.2
36 Tilen Bartol Słowenia 101.0   104.9
37 Elias Tollinger Austria 101.0   104.8
38 Paul Winter Niemcy 102.0   104.6
39 Philipp Aschenwald Austria 99.5   103.4
40 Masamitsu Ito Japonia 100.5   102.9
41 Dominik Maylaender Niemcy 100.0   102.2
42 Stefan Huber Austria 96.5   100.6
43 Pascal Kaelin Szwajcaria 101.0   100.3
44 Roman Trofimov Rosja 98.0   100.1
45 Federico Cecon Włochy 97.0   98.9
46 Harri Olli Finlandia 97.0   98.8
47 Andreas Schuler Szwajcaria 97.5   98.1
48 Daniele Varesco Włochy 96.0   97.9
49 Eduard Torok Rumunia 94.0   94.7
50 Tobias Birchler Szwajcaria 92.0   92.1
51 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 93.5   91.1
52 Alexander Shuvalov Rosja 92.0   90.9
53 Nicholas Mattoon USA 96.5   89.9
54 Sebastian Bradatsch Niemcy 92.5   88.8
55 AJ Brown USA 94.0   88.3
56 Ryoyu Kobayashi Japonia 88.5   85.9
  Juho Ojala Finlandia 92.0   85.9
58 Chil-Ku Kang Korea Pd. 92.0   85.2
59 Niko Kytosaho Finlandia 89.0   85.1
60 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada DNS   DNS
61 Maciej Kot Polska DSQ   DSQ
62 Antonin Hajek Czechy DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2015 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2015

Letni Puchar Kontynentalny 2015

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich