Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 19.09.2015, Oslo K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Lanisek Słowenia 335  
2 Dawid Kubacki Polska 331 -4
3 Klemens Murańka Polska 312 -23
4 Daniel Andre Tande Norwegia 305 -30
5 Przemysław Kantyka Polska 283 -52
6 Rok Justin Słowenia 271 -64
7 Florian Altenburger Austria 262 -73
8 Stefan Hula Polska 245 -90
9 Maciej Kot Polska 234 -101
10 Sebastian Colloredo Włochy 217 -118
11 Andraz Pograjc Słowenia 206 -129
12 Clemens Aigner Austria 205 -130
13 Miran Zupancic Słowenia 186 -149
14 Cene Prevc Słowenia 176 -159
15 Tim Fuchs Niemcy 165 -170
16 Tomas Vancura Czechy 161 -174
17 Philipp Aschenwald Austria 156 -179
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 152 -183
19 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 148 -187
20 Ernest Prislic Słowenia 146 -189
21 Peter Prevc Słowenia 140 -195
  Markus Schiffner Austria 140 -195
23 Jakub Janda Czechy 138 -197
24 Danny Queck Niemcy 131 -204
25 Karl Geiger Niemcy 120 -215
26 Andreas Stjernen Norwegia 117 -218
27 Krzysztof Leja Polska 116 -219
28 Andreas Wank Niemcy 95 -240
29 Daniel Wenig Niemcy 92 -243
30 Cestmir Kozisek Czechy 90 -245
31 Michael Neumayer Niemcy 88 -247
32 Stefan Huber Austria 81 -254
33 Elias Tollinger Austria 80 -255
34 Janni Reisenauer Austria 77 -258
35 Ronan Lamy Chappuis Francja 75 -260
36 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 74 -261
37 Yukiya Sato Japonia 73 -262
38 Lukas Mueller Austria 62 -273
39 Domen Prevc Słowenia 61 -274
  Krzysztof Biegun Polska 61 -274
41 Martin Hamann Niemcy 58 -277
42 Jan Ziobro Polska 55 -280
  Federico Cecon Włochy 55 -280
44 Seou Choi Korea Pd. 52 -283
45 Ville Larinto Finlandia 50 -285
46 Andrzej Stękała Polska 48 -287
  Tilen Bartol Słowenia 48 -287
  Roman Trofimov Rosja 48 -287
  Bartłomiej Kłusek Polska 48 -287
50 Gasper Bartol Słowenia 46 -289
  Alexey Romashov Rosja 46 -289
52 Aleksander Zniszczoł Polska 44 -291
  Pius Paschke Niemcy 44 -291
54 Viktor Polasek Czechy 42 -293
55 Killian Peier Szwajcaria 40 -295
56 Martti Nomme Estonia 36 -299
  Alex Insam Włochy 36 -299
58 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -300
59 Jaka Hvala Słowenia 33 -302
  David Siegel Niemcy 33 -302
61 Lukas Hlava Czechy 32 -303
62 Tomaz Naglic Słowenia 27 -308
63 Lars Brodshaug Berger Norwegia 26 -309
  Andreas Alamommo Finlandia 26 -309
65 Kevin Bickner USA 25 -310
66 Nejc Dezman Słowenia 23 -312
  Antonin Hajek Czechy 23 -312
68 Anze Semenic Słowenia 22 -313
69 Adam Ruda Polska 21 -314
70 Joachim Hauer Norwegia 20 -315
  Grzegorz Miętus Polska 20 -315
72 Janne Korhonen Finlandia 19 -316
  Joshua Maurer Kanada 19 -316
74 William Rhoads USA 18 -317
75 Markus Rupitsch Austria 17 -318
  Roberto Dellasega Włochy 17 -318
77 Dominik Maylaender Niemcy 16 -319
78 Michael Dreher Niemcy 15 -320
79 Stanisław Biela Polska 14 -321
  Tim Heinrich Niemcy 14 -321
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -321
82 Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -322
83 Vincent Descombes Sevoie Francja 12 -323
84 Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -324
85 Krzysztof Miętus Polska 10 -325
  Masamitsu Ito Japonia 10 -325
  Thomas Hofer Austria 10 -325
  Paul Winter Niemcy 10 -325
89 Espen Roee Norwegia 9 -326
  Andrea Morassi Włochy 9 -326
  Frantisek Holik Czechy 9 -326
92 Antti Aalto Finlandia 7 -328
  Michael Glasder USA 7 -328
94 Felix Hoffmann Niemcy 6 -329
  Tom Hilde Norwegia 6 -329
  Eduard Torok Rumunia 6 -329
97 Filip Sakala Czechy 5 -330
  Denis Kornilov Rosja 5 -330
  Adrian Sell Niemcy 5 -330
  Aleksandr Bazhenov Rosja 5 -330
  Simon Greiderer Austria 5 -330
  Robert Johansson Norwegia 5 -330
103 Lars Antonissen Holandia 4 -331
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -331
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -331
106 Andraz Modic Słowenia 3 -332
  Elias Vanska Finlandia 3 -332
108 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -333
  Dawid Jarz±bek Polska 2 -333
110 Robert Kranjec Słowenia 1 -334
  Tobias Birchler Szwajcaria 1 -334
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1844  
2 Słowenia Słowenia 1724 -120
3 Austria Austria 1095 -749
4 Niemcy Niemcy 905 -939
5 Norwegia Norwegia 875 -969
6 Czechy Czechy 500 -1344
7 Włochy Włochy 334 -1510
8 Finlandia Finlandia 109 -1735
9 Rosja Rosja 104 -1740
10 Francja Francja 87 -1757
11 Japonia Japonia 83 -1761
12 Szwajcaria Szwajcaria 76 -1768
13 Korea Pd. Korea Pd. 52 -1792
14 USA USA 50 -1794
15 Estonia Estonia 36 -1808
16 Kanada Kanada 19 -1825
17 Bułgaria Bułgaria 14 -1830
18 Rumunia Rumunia 6 -1838
19 Holandia Holandia 4 -1840
  Ukraina Ukraina 4 -1840

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich