Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.10.2015, Klingenthal K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniel Andre Tande Norwegia 505  
2 Dawid Kubacki Polska 446 -59
3 Maciej Kot Polska 404 -101
4 Anze Lanisek Słowenia 335 -170
5 Stefan Hula Polska 325 -180
6 Florian Altenburger Austria 321 -184
7 Klemens Murańka Polska 312 -193
8 Przemysław Kantyka Polska 283 -222
9 Andraz Pograjc Słowenia 280 -225
10 Andreas Stjernen Norwegia 277 -228
11 Rok Justin Słowenia 271 -234
12 Jakub Janda Czechy 264 -241
13 Domen Prevc Słowenia 241 -264
14 Miran Zupancic Słowenia 234 -271
15 Clemens Aigner Austria 227 -278
16 Sebastian Colloredo Włochy 217 -288
17 Markus Schiffner Austria 199 -306
18 Halvor Egner Granerud Norwegia 184 -321
19 Andreas Wank Niemcy 181 -324
20 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 180 -325
21 Cene Prevc Słowenia 176 -329
22 Philipp Aschenwald Austria 174 -331
23 Tim Fuchs Niemcy 165 -340
24 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 163 -342
  Tomas Vancura Czechy 163 -342
26 Danny Queck Niemcy 150 -355
27 Karl Geiger Niemcy 147 -358
28 Ernest Prislic Słowenia 146 -359
29 Peter Prevc Słowenia 140 -365
30 Michael Neumayer Niemcy 124 -381
31 Bartłomiej Kłusek Polska 122 -383
32 Krzysztof Leja Polska 116 -389
33 Elias Tollinger Austria 108 -397
34 Ronan Lamy Chappuis Francja 105 -400
  Stefan Huber Austria 105 -400
  Cestmir Kozisek Czechy 105 -400
37 Daniel Wenig Niemcy 92 -413
38 Andrzej Stękała Polska 86 -419
39 Janni Reisenauer Austria 85 -420
40 Krzysztof Biegun Polska 79 -426
41 Yukiya Sato Japonia 73 -432
42 Jurij Tepes Słowenia 64 -441
43 Lukas Mueller Austria 62 -443
  Martin Hamann Niemcy 62 -443
45 Killian Peier Szwajcaria 61 -444
46 Tilen Bartol Słowenia 59 -446
47 Alex Insam Włochy 56 -449
48 Jan Ziobro Polska 55 -450
  Federico Cecon Włochy 55 -450
50 Aleksander Zniszczoł Polska 54 -451
51 Vincent Descombes Sevoie Francja 53 -452
52 Pius Paschke Niemcy 52 -453
  Seou Choi Korea Pd. 52 -453
54 Ville Larinto Finlandia 50 -455
55 Roman Trofimov Rosja 48 -457
56 Lukas Hlava Czechy 47 -458
  Gasper Bartol Słowenia 47 -458
58 Alexey Romashov Rosja 46 -459
59 Viktor Polasek Czechy 42 -463
60 David Siegel Niemcy 37 -468
61 Martti Nomme Estonia 36 -469
62 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -470
  Espen Roee Norwegia 35 -470
64 Jaka Hvala Słowenia 33 -472
65 Lars Brodshaug Berger Norwegia 32 -473
66 Tomaz Naglic Słowenia 27 -478
67 Andreas Alamommo Finlandia 26 -479
68 Kevin Bickner USA 25 -480
69 Marius Lindvik Norwegia 24 -481
70 Antonin Hajek Czechy 23 -482
  Nejc Dezman Słowenia 23 -482
72 Anze Semenic Słowenia 22 -483
73 Adam Ruda Polska 21 -484
74 Joachim Hauer Norwegia 20 -485
  Grzegorz Miętus Polska 20 -485
76 Joshua Maurer Kanada 19 -486
  Paul Winter Niemcy 19 -486
  Janne Korhonen Finlandia 19 -486
79 William Rhoads USA 18 -487
80 Markus Rupitsch Austria 17 -488
  Roberto Dellasega Włochy 17 -488
82 Dominik Maylaender Niemcy 16 -489
83 Michael Dreher Niemcy 15 -490
84 Vladimir Zografski Bułgaria 14 -491
  Stanisław Biela Polska 14 -491
  Tim Heinrich Niemcy 14 -491
87 Masamitsu Ito Japonia 13 -492
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -492
89 Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -494
  Aleksandr Bazhenov Rosja 11 -494
91 Krzysztof Miętus Polska 10 -495
  Thomas Hofer Austria 10 -495
93 Andrea Morassi Włochy 9 -496
  Frantisek Holik Czechy 9 -496
95 Michael Glasder USA 7 -498
  Richard Haukedal Norwegia 7 -498
  Antti Aalto Finlandia 7 -498
98 Eduard Torok Rumunia 6 -499
  Felix Hoffmann Niemcy 6 -499
  Tom Hilde Norwegia 6 -499
101 Robert Johansson Norwegia 5 -500
  Filip Sakala Czechy 5 -500
  Jonathan Siegel Niemcy 5 -500
  Denis Kornilov Rosja 5 -500
  Adrian Sell Niemcy 5 -500
  Simon Greiderer Austria 5 -500
107 Ossi-Pekka Valta Finlandia 4 -501
  Lars Antonissen Holandia 4 -501
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -501
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -501
111 Elias Vanska Finlandia 3 -502
  Andraz Modic Słowenia 3 -502
113 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -503
  Dawid Jarz±bek Polska 2 -503
115 Tobias Birchler Szwajcaria 1 -504
  Robert Kranjec Słowenia 1 -504
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2349  
2 Słowenia Słowenia 2102 -247
3 Norwegia Norwegia 1451 -898
4 Austria Austria 1313 -1036
5 Niemcy Niemcy 1103 -1246
6 Czechy Czechy 658 -1691
7 Włochy Włochy 354 -1995
8 Francja Francja 158 -2191
9 Finlandia Finlandia 113 -2236
10 Rosja Rosja 110 -2239
11 Szwajcaria Szwajcaria 97 -2252
12 Japonia Japonia 86 -2263
13 Korea Pd. Korea Pd. 52 -2297
14 USA USA 50 -2299
15 Estonia Estonia 36 -2313
16 Kanada Kanada 19 -2330
17 Bułgaria Bułgaria 14 -2335
18 Rumunia Rumunia 6 -2343
19 Holandia Holandia 4 -2345
  Ukraina Ukraina 4 -2345

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich