Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Klasyfikacja po konkursie: 20.09.2015, Oslo K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniel Andre Tande Norwegia 405  
2 Dawid Kubacki Polska 360 -45
3 Anze Lanisek Słowenia 335 -70
4 Klemens Murańka Polska 312 -93
5 Maciej Kot Polska 294 -111
6 Przemysław Kantyka Polska 283 -122
7 Florian Altenburger Austria 282 -123
8 Stefan Hula Polska 281 -124
9 Rok Justin Słowenia 271 -134
10 Clemens Aigner Austria 227 -178
11 Sebastian Colloredo Włochy 217 -188
12 Andraz Pograjc Słowenia 206 -199
13 Miran Zupancic Słowenia 190 -215
14 Jakub Janda Czechy 188 -217
15 Markus Schiffner Austria 185 -220
16 Halvor Egner Granerud Norwegia 184 -221
17 Cene Prevc Słowenia 176 -229
18 Philipp Aschenwald Austria 167 -238
19 Tim Fuchs Niemcy 165 -240
20 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 163 -242
  Tomas Vancura Czechy 163 -242
22 Andreas Stjernen Norwegia 157 -248
23 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 154 -251
24 Ernest Prislic Słowenia 146 -259
25 Danny Queck Niemcy 144 -261
26 Peter Prevc Słowenia 140 -265
27 Karl Geiger Niemcy 120 -285
28 Krzysztof Leja Polska 116 -289
29 Andreas Wank Niemcy 113 -292
30 Michael Neumayer Niemcy 100 -305
31 Elias Tollinger Austria 96 -309
32 Stefan Huber Austria 95 -310
33 Daniel Wenig Niemcy 92 -313
34 Cestmir Kozisek Czechy 90 -315
35 Janni Reisenauer Austria 85 -320
36 Ronan Lamy Chappuis Francja 75 -330
37 Yukiya Sato Japonia 73 -332
38 Krzysztof Biegun Polska 66 -339
39 Lukas Mueller Austria 62 -343
40 Domen Prevc Słowenia 61 -344
41 Martin Hamann Niemcy 58 -347
42 Jan Ziobro Polska 55 -350
  Federico Cecon Włochy 55 -350
44 Aleksander Zniszczoł Polska 54 -351
45 Seou Choi Korea Pd. 52 -353
46 Ville Larinto Finlandia 50 -355
47 Killian Peier Szwajcaria 49 -356
48 Bartłomiej Kłusek Polska 48 -357
  Andrzej Stękała Polska 48 -357
  Tilen Bartol Słowenia 48 -357
  Roman Trofimov Rosja 48 -357
52 Alexey Romashov Rosja 46 -359
  Gasper Bartol Słowenia 46 -359
54 Pius Paschke Niemcy 44 -361
55 Viktor Polasek Czechy 42 -363
56 Martti Nomme Estonia 36 -369
  Alex Insam Włochy 36 -369
58 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -370
  Espen Roee Norwegia 35 -370
60 Jaka Hvala Słowenia 33 -372
  David Siegel Niemcy 33 -372
62 Lukas Hlava Czechy 32 -373
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 32 -373
64 Tomaz Naglic Słowenia 27 -378
65 Andreas Alamommo Finlandia 26 -379
66 Kevin Bickner USA 25 -380
67 Marius Lindvik Norwegia 24 -381
68 Nejc Dezman Słowenia 23 -382
  Antonin Hajek Czechy 23 -382
70 Anze Semenic Słowenia 22 -383
71 Adam Ruda Polska 21 -384
72 Joachim Hauer Norwegia 20 -385
  Grzegorz Miętus Polska 20 -385
74 Joshua Maurer Kanada 19 -386
  Janne Korhonen Finlandia 19 -386
76 William Rhoads USA 18 -387
77 Roberto Dellasega Włochy 17 -388
  Markus Rupitsch Austria 17 -388
79 Dominik Maylaender Niemcy 16 -389
80 Michael Dreher Niemcy 15 -390
81 Tim Heinrich Niemcy 14 -391
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -391
  Stanisław Biela Polska 14 -391
84 Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -392
  Masamitsu Ito Japonia 13 -392
86 Vincent Descombes Sevoie Francja 12 -393
87 Paul Winter Niemcy 11 -394
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -394
89 Krzysztof Miętus Polska 10 -395
  Thomas Hofer Austria 10 -395
91 Andrea Morassi Włochy 9 -396
  Frantisek Holik Czechy 9 -396
93 Richard Haukedal Norwegia 7 -398
  Antti Aalto Finlandia 7 -398
  Michael Glasder USA 7 -398
96 Felix Hoffmann Niemcy 6 -399
  Tom Hilde Norwegia 6 -399
  Eduard Torok Rumunia 6 -399
99 Simon Greiderer Austria 5 -400
  Robert Johansson Norwegia 5 -400
  Filip Sakala Czechy 5 -400
  Denis Kornilov Rosja 5 -400
  Adrian Sell Niemcy 5 -400
  Aleksandr Bazhenov Rosja 5 -400
105 Eetu Merilainen Finlandia 4 -401
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -401
  Lars Antonissen Holandia 4 -401
108 Andraz Modic Słowenia 3 -402
  Elias Vanska Finlandia 3 -402
110 Dawid Jarz±bek Polska 2 -403
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 2 -403
112 Tobias Birchler Szwajcaria 1 -404
  Robert Kranjec Słowenia 1 -404
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1984  
2 Słowenia Słowenia 1728 -256
3 Austria Austria 1231 -753
4 Norwegia Norwegia 1205 -779
5 Niemcy Niemcy 949 -1035
6 Czechy Czechy 552 -1432
7 Włochy Włochy 334 -1650
8 Finlandia Finlandia 109 -1875
9 Rosja Rosja 104 -1880
10 Francja Francja 87 -1897
11 Japonia Japonia 86 -1898
12 Szwajcaria Szwajcaria 85 -1899
13 Korea Pd. Korea Pd. 52 -1932
14 USA USA 50 -1934
15 Estonia Estonia 36 -1948
16 Kanada Kanada 19 -1965
17 Bułgaria Bułgaria 14 -1970
18 Rumunia Rumunia 6 -1978
19 Holandia Holandia 4 -1980
  Ukraina Ukraina 4 -1980

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomasz Byrt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
28.1.2022
10:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
28.1.2022
10:00
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Studio przed konkursem drużyn mieszanych
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
28.1.2022
15:20
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
28.1.2022
15:35
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Willingen - studio
LIVE
28.1.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych HS 147
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich