Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
20.09.2015 - Oslo (Norwegia) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Andre Tande Norwegia 104.0 102.0 247.7
2 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 98.5 104.5 245.7
3 Maciej Kot Polska 105.0 94.5 245.5
4 Jakub Janda Czechy 102.5 96.5 242.5
5 Markus Schiffner Austria 101.5 104.0 241.8
6 Andreas Stjernen Norwegia 103.0 92.5 240.7
7 Stefan Hula Polska 102.0 101.5 240.6
8 Halvor Egner Granerud Norwegia 101.5 100.5 239.5
9 Dawid Kubacki Polska 99.0 100.0 232.1
10 Espen Roee Norwegia 96.5 99.0 231.0
11 Marius Lindvik Norwegia 101.0 98.0 230.3
12 Clemens Aigner Austria 103.0 94.5 227.3
13 Florian Altenburger Austria 100.5 94.0 226.5
14 Andreas Wank Niemcy 93.0 97.5 225.6
15 Elias Tollinger Austria 96.5 95.0 225.1
16 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 101.0 93.5 223.3
17 Stefan Huber Austria 98.0 95.0 223.2
18 Danny Queck Niemcy 97.0 108.5 219.9
19 Michael Neumayer Niemcy 100.5 93.5 217.8
20 Philipp Aschenwald Austria 97.0 92.0 216.8
21 Aleksander Zniszczoł Polska 94.5 91.5 212.0
22 Killian Peier Szwajcaria 95.5 90.0 211.6
23 Janni Reisenauer Austria 94.0 90.0 208.1
24 Richard Haukedal Norwegia 96.0 89.5 207.8
25 Lars Brodshaug Berger Norwegia 94.5 88.0 206.0
26 Krzysztof Biegun Polska 91.0 89.0 205.2
27 Miran Zupancic Słowenia 101.0 86.0 203.2
28 Masamitsu Ito Japonia 92.5 87.0 201.6
29 Tomas Vancura Czechy 97.0 86.0 200.6
30 Paul Winter Niemcy 95.0 85.0 196.8
31 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 94.0 86.0 191.1
32 Tom Hilde Norwegia 92.5   103.6
33 Rok Justin Słowenia 94.5   103.0
34 Daniel Wenig Niemcy 89.5   101.0
35 Aleksandr Bazhenov Rosja 93.5   100.5
36 Alexey Romashov Rosja 90.5   100.2
37 Yukiya Sato Japonia 90.0   99.9
38 Roberto Dellasega Włochy 93.5   99.6
39 Domen Prevc Słowenia 88.0   97.4
40 Pius Paschke Niemcy 90.5   97.0
41 Roman Trofimov Rosja 89.0   96.8
42 Martti Nomme Estonia 91.5   95.9
43 Andraz Modic Słowenia 90.5   95.4
44 Cestmir Kozisek Czechy 86.5   94.5
45 Andrea Morassi Włochy 92.0   94.1
  Tobias Birchler Szwajcaria 90.0   94.1
47 Andraz Pograjc Słowenia 91.0   91.5
48 Ryoyu Kobayashi Japonia 90.5   91.3
49 Andreas Schuler Szwajcaria 88.5   91.2
50 Bartłomiej Kłusek Polska 86.0   89.4
51 Michael Dreher Niemcy 87.0   88.8
52 Jonas Gropen Soegard Norwegia 86.5   88.3
53 Eduard Torok Rumunia 86.0   86.6
54 Joshua Maurer Kanada 86.5   85.1
55 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 86.5   82.9
56 Sorin Iulian Pitea Rumunia 85.0   81.3
57 Artti Aigro Estonia 79.5   71.8
  Noelig Revilliod Blanchard Francja 80.5   71.8

« Letni Puchar Kontynentalny 2015 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2015

Letni Puchar Kontynentalny 2015

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich