Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
12.09.2015 - Stams (Austria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Andre Tande Norwegia 113.0 117.0 275.5
2 Maciej Kot Polska 113.0 114.0 266.9
3 Michael Neumayer Niemcy 109.5 112.5 256.8
4 Domen Prevc Słowenia 108.0 112.5 255.9
5 Dawid Kubacki Polska 108.0 113.0 255.0
6 Halvor Egner Granerud Norwegia 109.0 110.5 252.8
7 Stefan Hula Polska 109.5 110.0 251.3
8 Rok Justin Słowenia 105.5 111.5 250.1
9 Sebastian Colloredo Włochy 107.0 108.5 242.8
10 Markus Schiffner Austria 103.5 110.0 240.9
11 Andreas Wank Niemcy 105.0 108.0 239.4
12 Elias Tollinger Austria 101.5 108.5 237.8
13 Danny Queck Niemcy 105.5 107.0 237.5
14 Florian Altenburger Austria 104.5 107.0 235.6
15 Janni Reisenauer Austria 104.0 106.5 235.5
16 Ronan Lamy Chappuis Francja 104.0 105.5 235.4
17 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 103.0 106.0 232.1
18 Stefan Huber Austria 103.0 106.0 231.7
19 Andreas Stjernen Norwegia 104.5 104.5 230.9
20 Bartłomiej Kłusek Polska 103.5 104.5 228.7
21 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 106.0 102.0 228.5
22 Federico Cecon Włochy 102.5 104.0 226.6
23 Cestmir Kozisek Czechy 102.5 103.0 225.7
24 Aleksander Zniszczoł Polska 101.5 101.5 222.4
25 Markus Rupitsch Austria 102.5 100.5 222.1
26 Masamitsu Ito Japonia 101.0 101.5 221.1
27 Paul Winter Niemcy 101.5 100.5 218.5
28 Krzysztof Biegun Polska 101.5 101.0 217.8
29 Miran Zupancic Słowenia 103.0 108.0 216.8
30 Andraz Pograjc Słowenia 100.5 94.5 203.8
31 Philipp Aschenwald Austria 101.0   109.5
32 Clemens Aigner Austria 101.5   109.2
33 Evgenii Klimov Rosja 100.5   108.9
34 Vincent Descombes Sevoie Francja 99.0   108.4
35 Karl Geiger Niemcy 101.0   108.0
36 Roman Trofimov Rosja 99.5   107.3
37 Lukas Mueller Austria 98.5   106.2
38 Pius Paschke Niemcy 97.5   104.3
39 Ryoyu Kobayashi Japonia 98.0   103.7
40 Tom Hilde Norwegia 98.0   103.4
41 Tomas Vancura Czechy 99.5   103.3
42 Alexey Romashov Rosja 97.5   103.0
43 Vladimir Zografski Bułgaria 96.5   101.6
44 Michael Dreher Niemcy 94.5   99.7
45 Viktor Polasek Czechy 96.0   99.1
46 Michael Glasder USA 94.5   97.3
47 Roberto Dellasega Włochy 93.5   96.7
48 Yukiya Sato Japonia 95.5   96.5
49 Kevin Bickner USA 92.0   94.5
50 Ernest Prislic Słowenia 93.5   94.3
51 Paul Brasme Francja 91.5   93.4
52 Felix Greber Austria 92.0   91.7
53 Gasper Bartol Słowenia 91.0   87.5
54 Joshua Maurer Kanada 87.5   85.0
55 William Rhoads USA 86.5   81.2
56 Patrick Kogler Austria 85.0   78.4
57 Tomaz Naglic Słowenia 83.5   70.0

« Letni Puchar Kontynentalny 2015 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2015

Letni Puchar Kontynentalny 2015

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich