Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 12.09.2015, Stams K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anze Lanisek Słowenia 335  
2 Klemens Murańka Polska 312 -23
3 Przemysław Kantyka Polska 283 -52
4 Dawid Kubacki Polska 245 -90
5 Rok Justin Słowenia 231 -104
6 Florian Altenburger Austria 225 -110
7 Sebastian Colloredo Włochy 214 -121
8 Andraz Pograjc Słowenia 196 -139
9 Miran Zupancic Słowenia 184 -151
10 Stefan Hula Polska 183 -152
11 Cene Prevc Słowenia 176 -159
12 Clemens Aigner Austria 172 -163
13 Tim Fuchs Niemcy 165 -170
14 Tomas Vancura Czechy 161 -174
15 Daniel Andre Tande Norwegia 155 -180
16 Ernest Prislic Słowenia 146 -189
17 Peter Prevc Słowenia 140 -195
18 Maciej Kot Polska 125 -210
19 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 122 -213
20 Karl Geiger Niemcy 120 -215
  Philipp Aschenwald Austria 120 -215
22 Krzysztof Leja Polska 116 -219
23 Danny Queck Niemcy 100 -235
24 Markus Schiffner Austria 98 -237
25 Cestmir Kozisek Czechy 90 -245
26 Daniel Wenig Niemcy 82 -253
27 Lukas Mueller Austria 62 -273
28 Janni Reisenauer Austria 61 -274
  Stefan Huber Austria 61 -274
30 Michael Neumayer Niemcy 60 -275
  Domen Prevc Słowenia 60 -275
32 Martin Hamann Niemcy 58 -277
  Jakub Janda Czechy 58 -277
34 Jan Ziobro Polska 55 -280
  Federico Cecon Włochy 55 -280
36 Seou Choi Korea Pd. 52 -283
37 Ville Larinto Finlandia 50 -285
38 Andrzej Stękała Polska 48 -287
  Tilen Bartol Słowenia 48 -287
  Roman Trofimov Rosja 48 -287
41 Krzysztof Biegun Polska 47 -288
42 Gasper Bartol Słowenia 46 -289
  Alexey Romashov Rosja 46 -289
44 Aleksander Zniszczoł Polska 44 -291
45 Yukiya Sato Japonia 42 -293
  Elias Tollinger Austria 42 -293
  Viktor Polasek Czechy 42 -293
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 42 -293
49 Halvor Egner Granerud Norwegia 40 -295
50 Bartłomiej Kłusek Polska 37 -298
51 Martti Nomme Estonia 36 -299
  Alex Insam Włochy 36 -299
53 Andreas Schuler Szwajcaria 35 -300
54 Jaka Hvala Słowenia 33 -302
  David Siegel Niemcy 33 -302
56 Lukas Hlava Czechy 32 -303
57 Tomaz Naglic Słowenia 27 -308
58 Andreas Alamommo Finlandia 26 -309
59 Kevin Bickner USA 25 -310
60 Andreas Wank Niemcy 24 -311
61 Nejc Dezman Słowenia 23 -312
  Antonin Hajek Czechy 23 -312
63 Anze Semenic Słowenia 22 -313
  Pius Paschke Niemcy 22 -313
65 Adam Ruda Polska 21 -314
66 Joachim Hauer Norwegia 20 -315
  Grzegorz Miętus Polska 20 -315
68 Janne Korhonen Finlandia 19 -316
  Joshua Maurer Kanada 19 -316
70 Dominik Maylaender Niemcy 16 -319
71 Ronan Lamy Chappuis Francja 15 -320
72 Stanisław Biela Polska 14 -321
  Tim Heinrich Niemcy 14 -321
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 14 -321
75 Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -322
76 Andreas Stjernen Norwegia 12 -323
  Vincent Descombes Sevoie Francja 12 -323
  William Rhoads USA 12 -323
79 Jonas Gropen Soegard Norwegia 11 -324
  Michael Dreher Niemcy 11 -324
81 Krzysztof Miętus Polska 10 -325
  Thomas Hofer Austria 10 -325
  Roberto Dellasega Włochy 10 -325
  Paul Winter Niemcy 10 -325
85 Andrea Morassi Włochy 9 -326
  Frantisek Holik Czechy 9 -326
87 Antti Aalto Finlandia 7 -328
  Michael Glasder USA 7 -328
89 Markus Rupitsch Austria 6 -329
  Felix Hoffmann Niemcy 6 -329
  Eduard Torok Rumunia 6 -329
92 Filip Sakala Czechy 5 -330
  Masamitsu Ito Japonia 5 -330
  Denis Kornilov Rosja 5 -330
  Adrian Sell Niemcy 5 -330
  Simon Greiderer Austria 5 -330
  Robert Johansson Norwegia 5 -330
98 Lars Antonissen Holandia 4 -331
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -331
  Andrii Klymchuk Ukraina 4 -331
101 Andraz Modic Słowenia 3 -332
  Elias Vanska Finlandia 3 -332
103 Dawid Jarz±bek Polska 2 -333
104 Robert Kranjec Słowenia 1 -334
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1671  
2 Polska Polska 1562 -109
3 Austria Austria 862 -809
4 Niemcy Niemcy 739 -932
5 Norwegia Norwegia 421 -1250
6 Czechy Czechy 420 -1251
7 Włochy Włochy 324 -1347
8 Finlandia Finlandia 109 -1562
9 Rosja Rosja 99 -1572
10 Korea Pd. Korea Pd. 52 -1619
11 Japonia Japonia 47 -1624
12 USA USA 44 -1627
13 Estonia Estonia 36 -1635
14 Szwajcaria Szwajcaria 35 -1636
15 Francja Francja 27 -1644
16 Kanada Kanada 19 -1652
17 Rumunia Rumunia 6 -1665
18 Holandia Holandia 4 -1667
  Ukraina Ukraina 4 -1667

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee Neustadt
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich