Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2022/2023
Period 3
05.11.2022 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny
06.11.2022 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny
26.11.2022 09:00 Ruka Finlandia HS-142
27.11.2022 09:00 Ruka Finlandia HS-142
09.12.2022 11:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
10.12.2022 11:50 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 druż. mix
11.12.2022 15:45 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny
17.12.2022 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
18.12.2022 12:30 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
29.12.2022 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2023 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2023 13:30 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2023 16:30 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, nocny
Period 5
14.01.2023 16:00 Zakopane Polska HS-140 druż., nocny
15.01.2023 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
20.01.2023 08:00 Sapporo Japonia HS-137 nocny
21.01.2023 08:00 Sapporo Japonia HS-137 nocny
22.01.2023 02:00 Sapporo Japonia HS-137
28.01.2023 14:15 Bad Mitterndorf Austria HS-235
29.01.2023 14:15 Bad Mitterndorf Austria HS-235
Period 6
03.02.2023 16:00 Willingen Niemcy HS-147 druż. mix, nocny
04.02.2023 16:10 Willingen Niemcy HS-147 nocny
05.02.2023 16:00 Willingen Niemcy HS-147 nocny
11.02.2023   Iron Mountain USA HS-133 odwołany
11.02.2023 16:00 Lake Placid USA HS-128
11.02.2023 23:00 Lake Placid USA HS-128 Super Team, nocny
12.02.2023   Iron Mountain USA HS-133 odwołany
12.02.2023 16:08 Lake Placid USA HS-128
18.02.2023 16:20 Rasnov Rumunia HS-97 nocny
19.02.2023 16:10 Rasnov Rumunia HS-97 Super Team, nocny
Period 7
11.03.2023 14:40 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air
12.03.2023 16:30 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, nocny
14.03.2023 16:10 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
16.03.2023 16:30 Lillehammer Norwegia HS-140 Raw Air, nocny
18.03.2023 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 Raw Air, loty, nocny
19.03.2023 16:00 Vikersund Norwegia HS-240 Raw Air, loty, nocny
25.03.2023 16:15 Lahti Finlandia HS-130 druż., nocny
26.03.2023 15:15 Lahti Finlandia HS-130 nocny
01.04.2023 08:45 Planica Słowenia HS-240 loty, za 31.03
01.04.2023 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
02.04.2023 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 2128  
2 Stefan Kraft Austria 1790 -338
3 Anze Lanisek Słowenia 1679 -449
4 Dawid Kubacki Polska 1592 -536
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 1065 -1063
6 Piotr Żyła Polska 984 -1144
7 Andreas Wellinger Niemcy 902 -1226
8 Timi Zajc Słowenia 853 -1275
9 Daniel Tschofenig Austria 851 -1277
10 Manuel Fettner Austria 755 -1373
11 Karl Geiger Niemcy 736 -1392
12 Michael Hayboeck Austria 688 -1440
13 Jan Hoerl Austria 639 -1489
14 Kamil Stoch Polska 608 -1520
15 Markus Eisenbichler Niemcy 607 -1521
16 Johann Andre Forfang Norwegia 574 -1554
17 Ziga Jelar Słowenia 498 -1630
18 Domen Prevc Słowenia 449 -1679
  Daniel Andre Tande Norwegia 449 -1679
20 Marius Lindvik Norwegia 393 -1735
21 Robert Johansson Norwegia 387 -1741
22 Lovro Kos Słowenia 309 -1819
23 Constantin Schmid Niemcy 280 -1848
24 Naoki Nakamura Japonia 275 -1853
25 Peter Prevc Słowenia 274 -1854
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 270 -1858
27 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 246 -1882
28 Stephan Leyhe Niemcy 231 -1897
29 Clemens Aigner Austria 227 -1901
30 Philipp Raimund Niemcy 218 -1910
31 Paweł Wąsek Polska 190 -1938
32 Aleksander Zniszczoł Polska 181 -1947
33 Giovanni Bresadola Włochy 170 -1958
34 Pius Paschke Niemcy 168 -1960
  Philipp Aschenwald Austria 168 -1960
36 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 85 -2043
37 Niko Kytosaho Finlandia 77 -2051
38 Antti Aalto Finlandia 69 -2059
39 Vladimir Zografski Bułgaria 63 -2065
40 Justin Lisso Niemcy 60 -2068
41 Clemens Leitner Austria 59 -2069
42 Rok Masle Słowenia 51 -2077
43 Ren Nikaido Japonia 49 -2079
44 Jan Habdas Polska 48 -2080
45 Dominik Peter Szwajcaria 44 -2084
46 Alex Insam Włochy 40 -2088
47 Simon Ammann Szwajcaria 38 -2090
48 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 35 -2093
49 Artti Aigro Estonia 33 -2095
50 Tomasz Pilch Polska 30 -2098
51 Zak Mogel Słowenia 29 -2099
52 Jonas Schuster Austria 26 -2102
53 Sondre Ringen Norwegia 24 -2104
54 Yevhen Marusiak Ukraina 21 -2107
  Yukiya Sato Japonia 21 -2107
56 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 19 -2109
57 Kacper Juroszek Polska 18 -2110
58 Benjamin Oestvold Norwegia 17 -2111
  Erik Belshaw USA 17 -2111
60 Maximilian Steiner Austria 16 -2112
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 16 -2112
62 Eetu Nousiainen Finlandia 15 -2113
63 Keiichi Sato Japonia 14 -2114
  Remo Imhof Szwajcaria 14 -2114
  Junshiro Kobayashi Japonia 14 -2114
66 Vilho Palosaari Finlandia 13 -2115
  Casey Larson USA 13 -2115
68 Maksim Bartolj Słowenia 11 -2117
  Roman Koudelka Czechy 11 -2117
70 Fredrik Villumstad Norwegia 10 -2118
  Felix Hoffmann Niemcy 10 -2118
72 Markus Mueller Austria 8 -2120
73 Markus Rupitsch Austria 7 -2121
74 Decker Dean USA 6 -2122
  Killian Peier Szwajcaria 6 -2122
76 Matija Vidic Słowenia 5 -2123
  Andrew Urlaub USA 5 -2123
78 Maciej Kot Polska 4 -2124
  Anders Fannemel Norwegia 4 -2124
  Stefan Hula Polska 4 -2124
81 Maximilian Ortner Austria 3 -2125
82 Daniel Andrei Cacina Rumunia 2 -2126
  Taku Takeuchi Japonia 2 -2126
  Danil Vassilyev Kazachstan 2 -2126
85 Ulrich Wohlgenannt Austria 1 -2127
  Radek Rydl Czechy 1 -2127
  Kevin Maltsev Estonia 1 -2127
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7093  
2 Norwegia Norwegia 5631 -1462
3 Słowenia Słowenia 5573 -1520
4 Polska Polska 4889 -2204
5 Niemcy Niemcy 4512 -2581
6 Japonia Japonia 2035 -5058
7 Szwajcaria Szwajcaria 782 -6311
8 Finlandia Finlandia 459 -6634
9 Włochy Włochy 415 -6678
10 USA USA 356 -6737
11 Czechy Czechy 72 -7021
12 Estonia Estonia 64 -7029
13 Bułgaria Bułgaria 63 -7030
14 Rumunia Rumunia 57 -7036
15 Ukraina Ukraina 41 -7052
16 Kanada Kanada 35 -7058
17 Turcja Turcja 16 -7077
18 Kazachstan Kazachstan 12 -7081
Wyniki konkursów
05.11.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.11.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
26.11.2022 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
27.11.2022 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzcy: Stefan Kraft (Austria) / Halvor Egner Granerud (Norwegia)
09.12.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.12.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzcy: Austria
11.12.2022 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
17.12.2022 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
18.12.2022 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
29.12.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
01.01.2023 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.01.2023 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.01.2023 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
14.01.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Austria
15.01.2023 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
22.01.2023 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
28.01.2023 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
29.01.2023 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
03.02.2023 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzcy: Norwegia
04.02.2023 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
05.02.2023 Willingen Niemcy HS-147
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
11.02.2023 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
11.02.2023 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzcy: Polska
12.02.2023 Lake Placid USA HS-128
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
18.02.2023 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
19.02.2023 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Niemcy
11.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
12.03.2023 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
16.03.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
18.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
19.03.2023 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
25.03.2023 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Austria
26.03.2023 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.04.2023 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.04.2023 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Austria
02.04.2023 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Hayboeck
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
16:45
PŚ Oslo
konkurs ind. K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
10 marca 2024 (niedziela)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
06:08
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
06:53
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
07:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
13:03
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
00:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich