Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2022/2023
Period 3
05.11.202216:00WisłaPolskaHS-134nocny
06.11.202216:00WisłaPolskaHS-134nocny
26.11.202209:00RukaFinlandiaHS-142
27.11.202209:00RukaFinlandiaHS-142
09.12.202211:45Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
10.12.202211:50Titisee-NeustadtNiemcyHS-142druż. mix
11.12.202215:45Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
17.12.202216:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
18.12.202212:30EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.202216:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202314:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202313:30InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.202316:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
14.01.202316:00ZakopanePolskaHS-140druż., nocny
15.01.202316:00ZakopanePolskaHS-140nocny
20.01.202308:00SapporoJaponiaHS-137nocny
21.01.202308:00SapporoJaponiaHS-137nocny
22.01.202302:00SapporoJaponiaHS-137
28.01.202314:15Bad MitterndorfAustriaHS-235
29.01.202314:15Bad MitterndorfAustriaHS-235
Period 6
03.02.202316:00WillingenNiemcyHS-147druż. mix, nocny
04.02.202316:10WillingenNiemcyHS-147nocny
05.02.202316:00WillingenNiemcyHS-147nocny
11.02.2023 Iron MountainUSAHS-133odwołany
11.02.202316:00Lake PlacidUSAHS-134
11.02.202323:00Lake PlacidUSAHS-134Super Team, nocny
12.02.2023 Iron MountainUSAHS-133odwołany
12.02.202316:15Lake PlacidUSAHS-134
18.02.202316:20RasnovRumuniaHS-97nocny
19.02.202316:10RasnovRumuniaHS-97Super Team, nocny
Period 7
11.03.202314:40OsloNorwegiaHS-134Raw Air
12.03.202316:30OsloNorwegiaHS-134Raw Air, nocny
14.03.202316:10LillehammerNorwegiaHS-140Raw Air, nocny
16.03.202316:30LillehammerNorwegiaHS-140Raw Air, nocny
18.03.202316:30VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
19.03.202316:00VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
25.03.202316:15LahtiFinlandiaHS-130druż., nocny
26.03.202315:15LahtiFinlandiaHS-130nocny
31.03.202314:00PlanicaSłoweniaHS-240loty
01.04.202310:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
02.04.202310:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Halvor Egner GranerudNorwegia1216 
2Dawid KubackiPolska1190-26
3Anze LanisekSłowenia961-255
4Stefan KraftAustria891-325
5Piotr ŻyłaPolska678-538
6Manuel FettnerAustria498-718
7Ryoyu KobayashiJaponia439-777
8Kamil StochPolska405-811
9Daniel TschofenigAustria375-841
 Jan HoerlAustria375-841
11Andreas WellingerNiemcy363-853
12Michael HayboeckAustria362-854
13Karl GeigerNiemcy314-902
 Timi ZajcSłowenia314-902
15Marius LindvikNorwegia301-915
16Johann Andre ForfangNorwegia270-946
17Markus EisenbichlerNiemcy265-951
18Peter PrevcSłowenia261-955
19Robert JohanssonNorwegia247-969
20Lovro KosSłowenia216-1000
21Daniel Andre TandeNorwegia185-1031
22Domen PrevcSłowenia167-1049
23Ziga JelarSłowenia166-1050
24Pius PaschkeNiemcy164-1052
25Constantin SchmidNiemcy159-1057
26Stephan LeyheNiemcy132-1084
27Paweł WąsekPolska122-1094
28Naoki NakamuraJaponia119-1097
29Giovanni BresadolaWłochy117-1099
30Philipp AschenwaldAustria111-1105
31Philipp RaimundNiemcy101-1115
32Gregor DeschwandenSzwajcaria100-1116
33Clemens AignerAustria96-1120
34Kristoffer Eriksen SundalNorwegia75-1141
35Clemens LeitnerAustria59-1157
36Vladimir ZografskiBułgaria51-1165
37Antti AaltoFinlandia44-1172
38Bendik Jakobsen HeggliNorwegia39-1177
39Aleksander ZniszczołPolska38-1178
40Zak MogelSłowenia28-1188
41Niko KytosahoFinlandia25-1191
42Ren NikaidoJaponia22-1194
43Yukiya SatoJaponia20-1196
44Fatih Arda IpciogluTurcja16-1200
45Artti AigroEstonia14-1202
 Mackenzie Boyd-ClowesKanada14-1202
 Junshiro KobayashiJaponia14-1202
48Vilho PalosaariFinlandia13-1203
49Erik BelshawUSA12-1204
50Fredrik VillumstadNorwegia10-1206
 Jan HabdasPolska10-1206
52Benjamin OestvoldNorwegia9-1207
53Markus MuellerAustria8-1208
 Tomasz PilchPolska8-1208
55Alex InsamWłochy6-1210
56Dominik PeterSzwajcaria4-1212
 Anders FannemelNorwegia4-1212
 Stefan HulaPolska4-1212
59Keiichi SatoJaponia3-1213
 Felix HoffmannNiemcy3-1213
 Maximilian OrtnerAustria3-1213
 Maximilian SteinerAustria3-1213
63Danil VassilyevKazachstan2-1214
64Killian PeierSzwajcaria1-1215
 Ulrich WohlgenanntAustria1-1215
 Roman KoudelkaCzechy1-1215
 Kevin MaltsevEstonia1-1215

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1AustriaAustria3382 
2PolskaPolska2855-527
3NorwegiaNorwegia2731-651
4SłoweniaSłowenia2488-894
5NiemcyNiemcy1951-1431
6JaponiaJaponia717-2665
7FinlandiaFinlandia257-3125
8WłochyWłochy198-3184
9USAUSA112-3270
10SzwajcariaSzwajcaria105-3277
11BułgariaBułgaria51-3331
 CzechyCzechy51-3331
13TurcjaTurcja16-3366
14EstoniaEstonia15-3367
15KanadaKanada14-3368
16KazachstanKazachstan2-3380

Wyniki konkursów
05.11.2022WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.11.2022WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
26.11.2022RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
27.11.2022RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzcy: Stefan Kraft (Austria) / Halvor Egner Granerud (Norwegia)
09.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
10.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzcy: Austria
11.12.2022Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
17.12.2022EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
18.12.2022EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
29.12.2022OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
01.01.2023Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
04.01.2023InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
06.01.2023BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
14.01.2023ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Austria
15.01.2023ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
20.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
22.01.2023SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
28.01.2023Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
19:14
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar Świata,
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 18/28)
LIVE
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich