Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
29.12.2022 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 142.5 139.0 312.4
2 Piotr Żyła Polska 132.5 137.0 299.0
3 Dawid Kubacki Polska 140.5 136.0 294.9
4 Karl Geiger Niemcy 136.5 134.0 293.6
5 Stefan Kraft Austria 133.5 138.0 292.0
6 Andreas Wellinger Niemcy 135.0 132.0 285.2
7 Lovro Kos Słowenia 125.5 133.5 280.7
8 Daniel Tschofenig Austria 122.5 132.5 278.8
9 Kamil Stoch Polska 133.0 130.0 276.1
10 Anze Lanisek Słowenia 119.5 129.0 267.4
11 Johann Andre Forfang Norwegia 122.0 131.0 264.8
12 Michael Hayboeck Austria 121.5 124.0 262.1
13 Manuel Fettner Austria 119.0 127.0 260.3
14 Philipp Raimund Niemcy 118.5 124.0 257.0
15 Ryoyu Kobayashi Japonia 124.5 120.5 256.6
16 Jan Hoerl Austria 120.5 126.0 251.6
17 Marius Lindvik Norwegia 121.0 122.0 248.4
18 Timi Zajc Słowenia 122.5 121.0 247.9
19 Paweł Wąsek Polska 121.5 118.5 245.2
20 Stephan Leyhe Niemcy 122.0 116.5 244.1
21 Vladimir Zografski Bułgaria 127.5 115.5 243.7
22 Peter Prevc Słowenia 119.0 118.0 243.4
23 Philipp Aschenwald Austria 119.5 121.5 242.8
24 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 119.0 117.5 238.2
25 Robert Johansson Norwegia 113.5 119.0 235.6
26 Erik Belshaw USA 124.5 113.5 231.4
27 Daniel Andre Tande Norwegia 120.0 112.0 230.7
28 Ziga Jelar Słowenia 114.0 118.5 227.1
29 Constantin Schmid Niemcy 111.5 122.0 224.2
30 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 117.0 104.5 213.1
31 Decker Dean USA 114.0   113.3
32 Giovanni Bresadola Włochy 118.5   112.8
33 Markus Eisenbichler Niemcy 115.0   112.3
34 Vilho Palosaari Finlandia 113.5   110.9
35 Francesco Cecon Włochy 112.5   107.5
  Clemens Leitner Austria 109.0   107.5
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 107.5   106.4
38 Antti Aalto Finlandia 112.5   106.2
39 Domen Prevc Słowenia 109.5   105.3
40 Naoki Nakamura Japonia 116.0   104.8
41 Pius Paschke Niemcy 110.0   100.6
42 Artti Aigro Estonia 108.0   98.4
43 Anders Fannemel Norwegia 106.0   97.5
44 Roman Koudelka Czechy 109.5   96.9
45 Yukiya Sato Japonia 105.0   95.1
46 Alex Insam Włochy 102.5   92.4
47 Muhammet Ali Bedir Turcja 108.5   91.4
48 Stefan Hula Polska 108.0   91.1
49 Jan Habdas Polska 105.5   89.2
50 Junshiro Kobayashi Japonia 107.5   88.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2022/2023

Puchar Świata 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich