Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
04.02.2023 - Willingen (Niemcy) HS-147
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Halvor Egner Granerud Norwegia 149.5 138.0 296.6
2 Anze Lanisek Słowenia 150.0 138.0 293.9
3 Dawid Kubacki Polska 147.0 137.0 281.3
4 Piotr Żyła Polska 137.0 138.0 265.1
5 Karl Geiger Niemcy 137.0 135.5 264.3
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.0 135.0 263.5
7 Johann Andre Forfang Norwegia 134.0 135.0 261.2
8 Stefan Kraft Austria 138.0 131.5 257.4
9 Philipp Raimund Niemcy 142.5 130.0 255.7
10 Andreas Wellinger Niemcy 132.0 132.5 255.4
11 Ziga Jelar Słowenia 140.0 130.5 255.2
12 Timi Zajc Słowenia 135.0 131.0 244.3
13 Michael Hayboeck Austria 134.0 127.0 241.5
14 Stephan Leyhe Niemcy 137.0 127.5 241.0
15 Constantin Schmid Niemcy 133.0 127.5 239.9
16 Giovanni Bresadola Włochy 142.0 121.5 238.5
17 Markus Eisenbichler Niemcy 127.0 134.0 238.3
18 Naoki Nakamura Japonia 135.0 127.0 235.9
19 Lovro Kos Słowenia 125.5 130.5 233.9
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 132.0 125.0 228.7
21 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 140.5 124.5 228.0
22 Paweł Wąsek Polska 132.0 122.0 226.0
  Jan Hoerl Austria 127.5 129.0 226.0
24 Domen Prevc Słowenia 134.0 119.0 225.8
25 Kamil Stoch Polska 127.0 127.0 224.5
26 Antti Aalto Finlandia 132.0 126.0 223.2
27 Aleksander Zniszczoł Polska 139.5 119.0 222.0
28 Daniel Tschofenig Austria 125.0 125.0 218.2
29 Artti Aigro Estonia 129.5 121.0 214.1
30 Zak Mogel Słowenia 134.0 112.5 200.6
31 Peter Prevc Słowenia 127.0   105.4
32 Taku Takeuchi Japonia 125.0   101.9
33 Marius Lindvik Norwegia 124.0   101.5
34 Justin Lisso Niemcy 123.0   101.0
35 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 126.0   100.5
36 Manuel Fettner Austria 123.0   99.6
37 Niko Kytosaho Finlandia 125.0   98.4
38 Clemens Aigner Austria 124.0   97.4
39 Dominik Peter Szwajcaria 121.0   96.9
40 Fredrik Villumstad Norwegia 121.5   95.1
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 123.0   95.1
42 Daniel Andre Tande Norwegia 121.0   94.0
  Vladimir Zografski Bułgaria 125.0   94.0
44 Decker Dean USA 119.5   93.4
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 121.5   92.8
46 Yevhen Marusiak Ukraina 121.0   92.2
47 Ren Nikaido Japonia 119.5   85.4
48 Alex Insam Włochy 118.0   84.8
49 David Siegel Niemcy 113.5   79.6
50 Luca Roth Niemcy 113.0   79.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2022/2023

Puchar Świata 2022/2023

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich